Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 58

Temat: Motul i nowe części do Waszych Audi najtaniej na forum:)

  1. #11
    elemenateur's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DGL // ZS
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    45 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Panowie jak nie odpisuje na pw - dzwońcie. Najlepiej dzwońcie - postaram się zrobić najlepszą możliwą ofertę, mówić że z forum A3, co się da - zrobię.
    POzdrówki
    marcin

    ps. i polecamy się na przyszłość
    Zadowolenie klientów bezcenne


    Najniższe ceny na części oraz oleje motul gg 347504, tel 663 962 604 , Rabat dla A3-club!

  2. #12

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podlaskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    33 razy

    Domyślny

    Ja jak kiedyś pytałem Cie o przepływkę do 8L to podałeś mi cene ,a jak przypomniało mi się ze mam polecać się ,że z forum A3 .To odpisałeś mi ,ze "JAK CENA NIE PASUJE,TO SZUKAJ GDZIE INDZIEJ -Przecież jest tyle innych hurtowń... także te polecanie się ze z forum A3 niestety nie działa tak do końca, a cena i tak przez Ciebie jest ostateczna .

  3. #13
    elemenateur's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DGL // ZS
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    45 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Pavlos są tematy które sprzedaje się bardzo nisko. Większość naszych klientów wie doskonale że mamy ceny bardzo niskie, jest grupa klientów którym nigdy nie dogodzisz bo choćbyś oddał poniżej zakupu zapytają o rabat i ciągle będzie za mało. My w swojej misji mamy nie tylko zadowolenie klienta ale także przetrwanie, dlatego na siłę każdemu dobrze nie robimy i czasem napiszemy - szkoda prądu, bierz gdzie indziej, my niżej nie zrobimy etc.


    Także czasem się da, czasem się nie da dobrze jest być tego świadomym. Pociesza fakt że na forum mamy setki zadowolonych klientów a niezadowolonych z Armim włącznie dwóch ? Z czego jeden to Jacek Ż. który traktował nas jak śmieci po tym jak nastąpiła pomyłka z naszej winy ale takim od razu dziękujemy stokrotnie wcześniej przepraszając.

    Pozdrawiam Cię serdecznie.
    Marcin
    Zadowolenie klientów bezcenne


    Najniższe ceny na części oraz oleje motul gg 347504, tel 663 962 604 , Rabat dla A3-club!

  4. #14

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomorze
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pavlos2 Pokaż post
    Ja jak kiedyś pytałem Cie o przepływkę do 8L to podałeś mi cene ,a jak przypomniało mi się ze mam polecać się ,że z forum A3 .To odpisałeś mi ,ze "JAK CENA NIE PASUJE,TO SZUKAJ GDZIE INDZIEJ -Przecież jest tyle innych hurtowń... także te polecanie się ze z forum A3 niestety nie działa tak do końca, a cena i tak przez Ciebie jest ostateczna .
    Zgadza się. Miałem taki sam przypadek. Tyle,że dostałem trochę bardziej chamską odpowiedź.

    Więc po co w sygnaturze zdanie,że zniżki dla A3 Clubu, skoro jak pisze się jako człowiek anonimowy to cena jest taka sama jak użytkownik forum. ; )

  5. #15
    elemenateur's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DGL // ZS
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    45 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Zawsze staramy się z cenami robić max co się da. Jeśli mimo to cena nie pasuje - nic nie poradzę. Kilkakrotnie w historii 8 letniej działalności słyszałem sugestie od klienta że "dla niego to rybka czy towar wyniosę z hurtowni czy ukradnę inaczej - ma być dobra cena", jak napisałem wyżej nie zadowalamy na siłę każdego

    nie da się zjechać z ceną na maxa, dołożyć gratisa i jeszcze wysłać gratis, jeśli kto z forum to jeszcze dołożyć drugiego gratisa. Panowie są części które muszą kosztować a my nie kradniemy towaru. Bardzo się cieszę że się tutaj odzywacie, to bardzo cenne informacje dla mnie. Jest jednak tak jak mówiłem, czasem po prostu się nie da. My chcemy sprzedawać, jeśli cena jest dla Was za mało atrakcyjna - nie damy rady-szukajcie gdzie indziej taniej.


    Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam.
    Zadowolenie klientów bezcenne


    Najniższe ceny na części oraz oleje motul gg 347504, tel 663 962 604 , Rabat dla A3-club!

  6. #16

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomorze
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Nie uraziłeś. Ale usuń zdanie w sygnaturze,że są zniżki dla Clubu. Bo to mija się z prawdą. Chłyt marketingowy.

  7. #17
    Armi's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    różnie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez elemenateur Pokaż post
    Także czasem się da, czasem się nie da dobrze jest być tego świadomym. Pociesza fakt że na forum mamy setki zadowolonych klientów a niezadowolonych z Armim włącznie dwóch ? Z czego jeden to Jacek Ż. który traktował nas jak śmieci po tym jak nastąpiła pomyłka z naszej winy ale takim od razu dziękujemy stokrotnie wcześniej przepraszając.

    Pozdrawiam Cię serdecznie.
    Marcin
    Proszę mnie skreślić z listy tych niezadowolonych

    Jak najbardziej polecam, jedno z nielicznych miejsc/sklepów gdzie ma się pewność, że zakupiona część będzie na pewno oryginalna.
    Jeśli ktoś porównuje z cenami allegro to owszem może być czasem niezadowolony ale nie oszukujmy się, na allegro nawet sklepy sprzedają podróbki (po cenach niższych niż oryginał).
    Kilka osób się na tym przejechało np. kupując napinacz łańcucha rozrządu, który okazywał się być podróbką.

  8. #18

    Mazowieckie

    konrad24244's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    525 razy
    Podziękował
    227 razy

    Domyślny

    Kolejna paczka przyszła dziś od PRO-CHOICE
    Wysyłka jak zawsze błyskawiczna a co do ceny hmmm... MEGA!!
    Polecam każdemu!!!
    Patrząc na różnice cen u Marcina a w stacjonarnym sklepie nawet po rabacie dla warsztatów to wielka przepaść.

    Kolejny zadowolony klient:konrad24244


    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  9. #19
    noothing's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pszczyna
    Auto
    Audi A4
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Pierwszy raz zamówiłem paczkę w PRO-CHOICE
    efekt? SUPER SPRAWA naprawdę polecam jeśli chodzi o filtry to ceny są wszędzie podobne ale cena oleju miazga
    u mnie Motul Specyfic 5w30, tyle że nie spasował filtr paliwa ale to żaden problem zakupiłem inny w sklepie u siebie a ten który nie pasuje odeśle pomimo tego na wielki +
    polecam każdemu i pozdrawiam
    było : Audi A3 8L 1.6 101km z podtlenkiem LPG
    było : Audi A3 8P Sportback S-Line 2.0 TDI BMM 170km
    jest : Audi A4 Avant S-Line 2.0 TDi CAGA 143KM

  10. #20
    Michation's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    89 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Również dołączam do grona osób zadowolonych, mega szybka wysyłka


    Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka



    10% ZNIŻKI NA USŁUGI W SONAX SERVICE WARSZAWA

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •