Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 41

Temat: [8P TDi] Szarpie silnikiem

  1. #11
    atal's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    podejrzewam że nie podłączył jakiegoś czujnika albo źle podłączył np. halla albo wału
    6,3l/100km w trasie, prawie jak TDI

  2. Podziękowania dla atal za pomoc w problemie

    jakujawa (25-09-09)

  3. #12
    tomas's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Subaru
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    albo tez jest tak,
    miałem tak raz jedyny (też prawdopodobnie mam pękniętą głowicę) gdy auto dlugo postało miałem problem z rozruchem, w ogóle nie reagował na kręcenie kluczyka.
    Powodem na 99% było przedostanie się płynu do komory spalania i tłok nie mógł swobodnie pracować. Za któryms razem w końcu odpalił i jechałem z wielką białą chmurą dymu za sobą.
    wątek o tym o co chyba się otarłem : http://a3-club.net/forum/showthread.php?t=21841&page=2

  4. Podziękowania dla tomas za pomoc w problemie

    jakujawa (25-09-09)

  5. #13

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    OKI rozumiem i jak sobie tomas z tym poradziłeś? Ja poprosiłem swojego mechanika grzecznie czy ma jakiegoś znajomego, co robi tylko audi. Okazało się, że ma. Gość pracował w audi service. Zna sie na rzeczy. Robi teraz same VW ale przecież w golfie 2.0 TDI jest ten sam silnik BKD. Zatem powinien łyknąć temat. Może się okazać, że nie da rady i co mam zrobić jak zaproponuje mi nowy silnik bez osprzętu (bez turbiny itd.). Zgodzić się??? I'm so desperate...
    Dodano:
    Panowie 2 mechanik, o którym pisałem niestety nic nie poradził. Auto jak nie pali tak nie pali. 1 mechanik sugeruje mi wymianę silnika. Czy to jest normalne??? Czy on mnie nie robi w bambuko. Mam tego dosc naprawde. Naciagnoł mnie na głowicę. Dałem za nia 1800 zł. Teraz naciąga mnie na silnik bez osprzetu za 4000 tys. Co ja mam zrobic. Nie czaje o co chodzi i w czym problem. Czy to są jakies przekręty. Wypowiedzcie się proszę
    Ostatnio edytowany przez jakujawa - 25-09-09 o 10:37 Powód: Automatyczne łączenie postów

  6. #14
    Quash's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Nowy silnik to on ci moze proponowac w momencie jak ustali przyczyne dlaczego stary nie wstaje i uzasadni to kosztem naprawy ktory bedzie wiekszy niz kupno nowego silnika i wstawienie go. W mojej opini do dupa a nie mechanik zabieraj auto od niego jak najszybciej sie da i szukaj kogos rozgarnietego bo na razie to widdze ze trafiasz na samych partaczy - naciagaczy ktorzy jak nie potrafia ogarnac tematu stosuja metode po co sie bawic od razu wymienic wszystko to sie naprawi.
    2 Fast not 2 Furious
    Q3 2.0 TFSI 211KM - no stage
    S3 8P 360KM/450NM - CompSport Stage 3
    A6 C7 3.0TFSI 460KM/550NM - CompSport Stage 2

  7. #15

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    A mógłbyś mi wskazać jakiś dobry serwis jestem nawet w stanie zawieść fure do poznania gdanska itd. Mieszkam w Toruniu. Proszę o pomoc help me...

  8. #16
    Quash's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    W ciemno moge polecic ci Tune-Up ( jesli chodzi o 3 miasto ), wiem ze juz do nich dzwoniles ale mimo napietych terminow i tak bym sie do nich dobijal , dobrzy ludzie z nich wiec jak moze wyjasnisz sytuacje to sie zlituja.
    2 Fast not 2 Furious
    Q3 2.0 TFSI 211KM - no stage
    S3 8P 360KM/450NM - CompSport Stage 3
    A6 C7 3.0TFSI 460KM/550NM - CompSport Stage 2

  9. #17

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NL
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    heh jestem w podobek sytuacji z tym że mechanik ma auto chyba 4 tygodnie a miala byc wymiana głowicy, w środe dostał głowice a auto i tak na poniedziałek do odbioru.. jestem wsciekly ale wydaje mi się ze on jest dobry i że lipy nie będzie. wkoncu jako jedyny sprawdził naprawde wszystko w silniku i dopiero powiedział ze głowica.,.

    jakujawa: jedź do Grudziądza do mechanika Pana Staruszkiewicza jest drogi ale na pewno Ci pomoże !! bo widze w Toruniu kiepsko o dobrego mechanika, albo pojezdzij po mechanikach z jakimis koksami nie bedzie opcji na przekręt
    Ostatnio edytowany przez Milanoo - 25-09-09 o 11:18

  10. #18
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    to samo mialem napisac, trzeba Roba meczyc, 2 tyg temu Ci pisalem, jedz do nich i nie czekaj... zeby nie bylo "a nie mowilem "
    tyle ze temu gosciowi mechanikowi tez nie mozna tak tego darowac, narobil dziadostwa wiekszego niz byl, moze przestawil tylko rozrzad poza zakres, moze czujniki jak Atal pisal, ale to sa gdybania, do niczego nie dojdziemy, temat zaczyna sie bardziej do off nadawac.
    a jak gosc nie moze odpalic starego silnika to jaka jest gwarancja ze wsadzi nowy i bedzie palil ?? kupi nowe BKD, trzeba bedzie przeprogramowac komputer i wtedy dopiero bedzie "do ciebie panie" ...

    Milanoo u ciebie to wyglada inaczje, bo on juz nie ma sily do niego, a jak jest dobry to ma roboty kupe innej, pieniadze trzeba zarabiac...

    zycze wam powodzenia, w kazdym razie super mechanikow macie na pomorzu, u nas o takich nie slyszlaem..
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  11. #19

    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Volvo S40 2.0D
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Postaw sprawe jasno - niech Ci zwroci auto w takim samym stanie jak go zostawiles.

  12. #20

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Panowie a może w poznaniu kogoś znacie albo w Łodzi. Miro moja fura pojedzie na koszt mechanika. Może i jechać nawet do Krakowa. Możesz kogoś polecić? Trudno nie potrafi zrobić to będzie płacił i płakał.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •