Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 41

Temat: [8P TDi] Szarpie silnikiem

  1. #21
    Quash's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    aha i znow straci 4 tygodnei albo i wiecej, pomijajac ciagle wyklucanie sie z partaczem.
    Dodano:
    Jak na jego koszt to hymm masz dosc spory wybor naprawde dobrych warsztatow. Compsport ( choc nie wiem czy oni akurat zajmuja sie reanimacja ? ), diagtronik, Mr. motors itp.
    Ostatnio edytowany przez Quash - 25-09-09 o 12:04 Powód: Automatyczne łączenie postów
    2 Fast not 2 Furious
    Q3 2.0 TFSI 211KM - no stage
    S3 8P 360KM/450NM - CompSport Stage 3
    A6 C7 3.0TFSI 460KM/550NM - CompSport Stage 2

  2. #22
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    jesli na jego koszt to kontaktuj sie z Dynosoftami we Wroclawiu badz z algatorem (oddzial Katowice) w Tychach, MR w Warszawie, badz Compsport w B-B.
    Jednak nablizej masz Roba i na niego bym stawial, Tune -up moge Ci polecic, bo znam to firme ze wspolpracy z aligatorem, a ten z byle kim nie robi.

    teraz to juz trudno powiedziec co tam za czary sa, amoze tylko jakas *******a, oby..
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  3. #23

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NL
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    kolego tak jak Ci mowiłem, Mechanik Staruszkiewicz w Grudziądzu , postawi sprawe jasno

  4. #24
    luckystrike1979's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    AUDI
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Przyjacielu masz możliwość zVAG`owania wozu ?
    Power is nothing without control...

  5. #25
    matttm's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki
    Auto
    Ford Focus RS
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    Sluchaj ja mam bardzo dobrego mechanika u siebie w Tomaszowie co tylko sie dzieje cos mam wymienic to tylkodo niego jest to moj kolega i bardzo dobry najlepszy w miescie pisze powaznie jakbys chcial to napisz pozdrawiam

  6. Podziękowania dla matttm za pomoc w problemie

    jakujawa (25-09-09)

  7. #26
    tomas's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Subaru
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez jakujawa Pokaż post
    OKI rozumiem i jak sobie tomas z tym poradziłeś? .
    sorki że dopiero odpisuję,
    poradziłem sobie w ten sposób że do skutyku kręciłem, najpierw stasznie cos zgrzytalo w silniku- chyba rozrusznik i bendix nie mogły znależć wspólnego języka- naprawdę straszny zgrzyt, myślałem że zaraz silnik sie rozleci, auto przykuwało wzrok sąsiadów oczywiście i rozrusznik i bendix sa ok, bo nigdy więcej to się nie powtórzyło. Przyczyną było jak pisałem na 99% to że woda była w komorze. Tłok nie mógł pracować, więc rozrusznik i bendix mieliły. Kręciłem długo aż silnik odzyskał funkcje życiowe, trwało to wszystko ok. 5 minut. Potem jechałem jakieś 2 km z wielką białą chmurą z przrażeniem w oczach, musiała się w końcu ta woda jakoś wydostać w postaci pary. Sytuacja nigdy się nie powtórzyła. Jeźdzę na razie z tą głowicą, zalewam raz na tydzień pół litra borygo i jakoś auto żyje....

  8. Podziękowania dla tomas za pomoc w problemie

    jakujawa (25-09-09)

  9. #27

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Panowie wnerwilem sie na maxa. Pojechałem i go za ****** wziołem i mówię. Wez kolo rozkrec tą głowice bo ona jest zwalona na bank. Gosc rozkrecił i co sie okazało, ze peknieta... A miała byc taka extra. Peknieta byla przy przewodzie paliwa zalewalo mi wtryskiwacze i silnik sie dusił. Problem w tym, ze gosc jest za bardzo uparty. Musialem go kurde nastraszyc, zeby sie wzioł do roboty. Glowice sobie załatwiłem. Jade jutro do niego i bede mu na rece patrzył jak ja zakłada. Koniec. Juz do goscia nie pojde. Ale go przypilnuje nie daruje amatorowi. Po całej akcji dam fure do diagnozy na jego koszt a jak cos bedzie nie tak to mój kumpel go załatwi na cacy. Koniec z amatorami. Panowie jeszcze raz dziękuję wam wszystkim za pomoc.

  10. #28
    matttm's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki
    Auto
    Ford Focus RS
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    Jakby cos bylo nie tak to ja rozmawialem z tym swoim mechanikiem i powiedzial zebym dal Ci nr do niego i zebys sobie zadzwonil takze jak bedzie cos nie tak to dawaj znac i Ci podam a gosc jest naprawde dobry rozwiazuje problemy takie w ktorych serwisy sobie nie moga poradzic pozdrawiam

  11. Podziękowania dla matttm za pomoc w problemie

    jakujawa (25-09-09)

  12. #29

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Dziękuje matttm. Wporzo z Ciebie gość. Wyślij mi kontakt na maila: janusz.kujawa@gmail.com Z góry dzieki. Pozdrawiam serdecznie Janusz!

  13. #30

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    tomas wymień sobie tą głowicę bo za jakiś czas możesz mieć po silniku. Pierwsza sprawa to to, że tłoki dostają w tyłek pozatym kiedyś może Ci tak wody nakapać, że Ci komore rozwali. Pozdrawiam!
    A i wymień ją u jakiś kumatych ludzi najlepiej w tune-up bo amatorów pełno jest a do takich tylko z łysymi kumplami się jeździ.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •