Sonda: Jak? wersje A3 posiadasz?

Bądź świadom że to jest publiczna sonda: inni użytkownicy będą widzieć opcje które wybrałes.

Strona 3 z 37 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 365

Temat: Wersja wyposazenia waszej A3

  1. #21
    Dorotek's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Sopot
    Auto
    Tigra--> A3 --> 320d --> Tytyrytyty --> ?
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Ja niewatpliwie mam attraction, bo nie mam nic czego bym sobie sama nie musiala dokupic

  2. #22
    KARWAN's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POZNAŃ / Lausanne
    Auto
    3.0 TDI +
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    A macie podswietlenie nad oslonami przeciwslonecznymi ?
    mam

    [ Dodano: Sro 01 Lut, 2006 23:26 ]
    Cytuj Oryginalnie napisane przez dawmarek
    bądź jeśli jest otwarta to po opuszczeniu osłony przeciwsłonecznej
    jak oslona lusterka moze byc otwarta jak oslona przeciwsloneczna jest zamknieta???
    1

    13,65 -1/4

  3. #23
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Regand
    Ok, to by niektorym rozjasnic to tutaj pelny spis jaka wersja co i jak:
    Attraction:
    - 4 ramienna kierownica
    - zwykle siedzenia, material "Fabula" (1997-2000)
    - zwykle siedzenia, z malymi kwadracikami (2001-2003)
    - 15' Felgi Alu.

    Ambition
    - Sportowe zawieszenie (-16mm)
    - 15' Felgi Alu (6cio ramienne)
    - 3 ramienna kierownica + skorzana galka zmiany biegow.
    - sportowe siedzenia w kratke (1997-2000)
    - sportowe siedzenia z diagonalnymi liniami (2001-2003)
    - w tyle przednich siedzen, siatka na *******y.

    Ambiente
    - 4 ramienna kierownica.
    - skorzana galka zmiany biegow.
    - siedzenia alcantara
    - podlokietnik
    - (i niby tez sterowanie radia z kierownicy...)
    - 15' Felgi Alu (11 ramienne)


    Jezeli ktos ma np. 3 ramienna kierownice ale nie jest obnizony i ma np. zwykle siedzenia tzn ze ma wersje Attraction z dokupionymi dodatkami, bo nie mozna bylo u Dilera zakupic wersji w calosci np. Ambiente i poprosic o zamiane na kiere 3 ramienna. Oczywiscie mozna bylo do wersji Ambition dokupic np. podlokietnik, ale nie mozna bylo nic z podstawowych "skladnikow" wywalic
    Mam nadzieje ze nic mi sie nie pomieszalo
    kolego mylicie sie na zachodzie kient jest paniem wiec mogl miec ambiente i kierownice zmieniona - tylko ze oczywiscie byla doplata

    a tutaj troszke wiecej o wersjach A3:
    Oto tłumaczenie fragmentu Press Release'u z marca '99.
    Tekst oryginalny znajduje się tu: http://www.audiworld.com/model/a3.html

    Z charakterem: A3 Attraction
    Jest to podstawowy poziom wyposażenia dla tego modelu, jednak w rzeczywistości nie pozostawia wiele do życzenia. Zaczynając od 15 calowych aluminiowych obręczy, przez elektrycznie sterowane szyby i lusterka i centralny zamek a na nowoczesnym, czterokanałowym układzie ABS kończąc – A3 Attraction ma wszystko, aby uczynić jazdę bezpiecznym i przyjemnym doznaniem.
    Naturalnie – tak jak w każdej A3 – standardowe wyposażenie obejmuje dwie pełnowymiarowe poduszki powietrzne, boczne poduszki z przodu oraz pirotechniczne napinacze pasów bezpieczeństwa. Regulowany w pionie fotel kierowcy w połączeniu z regulowaną w dwóch płaszczyznach kierownicą pozwoli każdemu kierowcy znaleźć odpowiednią pozycję.
    W A3 jest mnóstwo schowków, m.in. pod przednimi siedzeniami, które pozwolą na przewożenie mnóstwa drobiazgów, oraz apteczka. Wydajny system wentylacji z filtrem przeciwpyłowym i trybem recyrkulacji zapewnia, że powietrze w kabinie jest zawsze czyste. W wersji czterodrzwiowej obicia foteli oraz boczków drzwi zostały wykonane z nowej, wysokiej jakości tkaniny Solo i są dostępne w następujących wersjach kolorystycznych: grey, slate grey, chilli red oraz royal blue, podczas gdy w wersji dwudrzwiowej dostępne są nadal obicia w dotychczasowej tkaninie Fabula w kolorach: coral red, Matisse blue, avocado green, Aztec yellow, shell grey oraz slate grey.
    We wszystkich wersjach standardowym wyposażeniem jest system mocowania fotelika dla dziecka, zgodny ze standardem ISOFIX.

    Dynamiczny: A3 Ambition
    Z listy dodatków można wywnioskować, że Audi A3 Ambition kierowany jest do kierowców poszukujących sportowych osiągów popartych sportową stylistyką: sześcioszprychowe, aluminiowe obręcze kół, utwardzone i nieznacznie obniżone, sportowe zawieszenie, sportowe siedzenia z dodatkowym trzymaniem bocznym oraz trójramienna, pokryta ręcznie szytą skórą kierownica.
    Dodatkowo standardowe wyposażenie dwudrzwiowej wersji obejmuje asymetrycznie dzieloną tylną kanapę, a także system Easy-Entry. Podczas składania oparcia fotela, jego siedzisko automatycznie przesuwa się do przodu, pozwalając pasażerom tylniej kanapy łatwo zająć miejsca. Gdy oparcie fotela jest odchylane do tyłu, siedzisko powraca na swoje miejsce. Fotel kierowcy posiada także regulację wysokości siedziska.
    Pastelowe kolory deski rozdzielczej harmonizują z obiciami foteli i boczków drzwiowych Stacatto-design w zestawach kolorystycznych: czerwony/onyx, srebrny/onyx, błękitny/onyx oraz żółty/onyx.

    Wyrafinowany: A3 Ambiente
    Nazwa tego pakietu wyposażenia mówi sama za siebie: arabeskowe obicia siedzeń, połączenie tkaniny z alkantarą nadaje odpowiedniego charakteru wnętrzu, podobnie jak uważnie dobrane kolory wszystkich płaszczyzn harmonizujące z kolorem tapicerki, nazwanym przez producenta shell grey i slate grey.
    W Ambiente zostały wykorzystane takie same siedzenia, co w Ambition, jednak w tej wersji zostały one uzupełnione o siatki, znajdujące się na oparciach przednich foteli. Kolejnymi charakterystycznymi cechami wersji Ambiente są piętnastocalowe, dwunastoszprychowe, aluminiowe felgi, zdalne sterowanie centralnego zamka wraz z wygodnym, automatycznym zamykaniem wszystkich okien i szyberdachu, czteroramienna, skórzana kierownica, obity skórą drążek dźwigni zmiany biegów (drążek i mieszek), podświetlane lusterka w osłonach przeciwsłonecznych pasażera i kierowcy, oraz podłokietnik ze schowkiem między przednimi fotelami.

    A3 Spersonalizowane
    Ponadto lista dodatków dostępnych dla wszystkich modeli obejmuje system nawigacji satelitarnej z anteną GPS wbudowaną w dachu, automatyczną klimatyzację, przeciwoślepieniowe lusterko wsteczne, oraz akustyczny system wspomagania parkowania APS.
    Wybór silników dla wersji dwudrzwiowej to cztery silniki benzynowe o mocy 74kW (101 KM), 92 kW (125 KM), 110 kW (150 KM) i 132 kW (180 KM), oraz dwa silniki TDI o mocy 66 kW (90 KM) i 81 kW (110 KM). Wszystkie A3 silnikami o mocy nie większej niż 110 kW (150 KM) mogą być opcjonalnie w wygodną czterobiegową automatyczną skrzynię DSP. Dynamic Shift Program (DSP) szybko adaptuje się do warunków drogowych oraz stylu jazdy kierowcy.
    [ Dodano: 2006-02-02, 00:38 ]
    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    Ambiente.
    A macie podswietlenie nad oslonami przeciwslonecznymi ?
    tez mam ale od strony pasazera mi nie dziala - napiecie dochodzi tylko sam przelacznik w srodku nie laczy i co najgorsze nie da sie tego rozebrac zeby nie peklo lusterko
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  4. #24

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    luboń
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T ARY

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez KARWAN
    jak oslona lusterka moze byc otwarta jak oslona przeciwsloneczna jest zamknieta???
    Już tłumaczę o co mi chodzi:
    Osłona przeciwsłoneczna to ta, którą opuszczam jak świeci mi słońce w oczy.
    A osłona lusterka to ta, którą się przesówa, aby zasłonić lusterko i zabezpieczyć przezd rysami (umieszczona w osłonie przeciwsłonecznej.
    UNDER[G]ROUND
    Tuning Group

    www.utg.pl

  5. #25
    Abdul from Dubai Fanta's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    Audi A6 Dubai Style
    Model
    S3 8L
    Silnik
    inny

    Domyślny

    To ja mam ambition + podlokietnik

  6. #26
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Ambiente to moj skorka podlokietnik wszystko w kremiku plus zestaw do telefonu jakis tam ... ale tez odziwo montowany w audi ... (juz tak wyjechal)
    420 500 km
    1

  7. #27
    KARWAN's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POZNAŃ / Lausanne
    Auto
    3.0 TDI +
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez dawmarek
    A osłona lusterka to ta, którą się przesówa, aby zasłonić lusterko i zabezpieczyć przezd rysami (umieszczona w osłonie przeciwsłonecznej.
    to ja mam inaczej ! mam oslone lusterka ktora sie otwiera nie przesowa ...
    1

    13,65 -1/4

  8. #28
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez KARWAN
    Cytuj Oryginalnie napisane przez dawmarek
    A osłona lusterka to ta, którą się przesówa, aby zasłonić lusterko i zabezpieczyć przezd rysami (umieszczona w osłonie przeciwsłonecznej.
    to ja mam inaczej ! mam oslone lusterka ktora sie otwiera nie przesowa ...
    ja tez tak mam - otwierana

    przesowana byla chyba w modelach po lifcie
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  9. #29
    Bielkins's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    ? Przecież zastąpiona przez Euro!
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Ambition tak mi się wydaje

  10. #30
    Abdul from Dubai Fanta's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    Audi A6 Dubai Style
    Model
    S3 8L
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    Ambiente to moj skorka podlokietnik wszystko w kremiku plus zestaw do telefonu jakis tam ... ale tez odziwo montowany w audi ... (juz tak wyjechal)
    Dokladnie to samo co u mnie

Strona 3 z 37 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •