Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 52

Temat: pytanie o tylny zderzak s-line

  1. #1
    kulfon's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PD-ZACH
    Auto
    BMW 320Ad xdrive
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    16 razy

    Question pytanie o tylny zderzak s-line

    Witam!
    Wczoraj miałem "zdarzenie drogowe" - gość mi wjechał w tylny zderzak kiedy zatrzymałem się na czerwonym. Zderzak jest lekko pęknięty i poprzecierany. Teraz tak: zastanawiam się czy zamiast dawać do go naprawiania w salonie nie wymienić go sobie za kasę od ubezpieczyciela na taki jaki jest w s-line (czyli z tym szarym dołem). W związku z tym mam pytanie do forumowiczów jakimi częściami różni się zwykły tylni zderzak ze sportbacka od tego w wersji s-line? chyba góra może być ze zwykłego,a sam dół z s-line? orientuje się ktoś w kosztach? doradźcie,bo na temat tylnego zderzaka do sportbacka dużo nie ma w necie. pozdr!
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 12-05-16 o 15:46

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NL
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    po co tak kup zderzak od s3 do sb jest za nieduze pieniądze i jest tego duzo! nawet bym się nie zastanawiał

  3. #3
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Milanoo Pokaż post
    kup zderzak od s3 do sb jest za nieduze pieni?dz
    zycze powodzenia w znalezieniu i kupieniu zderzaka od s3 do sportbacka, ten wystepuje dopiero od roku i jest unikatem

    calych zderzakow s-line natomiast jest na alledrogo do sportbacka zawsze nascie, ceny zjadliwe, jesli juz to wymienilbym caly zderzak, niby rozni sie tylko dokladka ze spojlerem od zwyklego (pomijajac inny ksztalt zderzaka) ale jak caly to caly

    jest temat na forum o tym :

    http://a3-club.net/forum/showthread.php?t=10262&


    a zderzakow do sportbacka :

    http://allegro.pl/item750075386_audi...ryginalny.html

    http://allegro.pl/item739747397_zder...05_s_line.html

    itd

    tu masz rodzynka, polift :

    http://allegro.pl/item751494433_audi...ne_2009_r.html
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  4. #4
    orzelowski's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław, Rawicz
    Auto
    Jeep Grand Cherokee WK 4.7 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Ja miałem tę samą sytuację, ale nie w sportbacku i wymieniłem wtedy tył na S3.
    Tak czy siak musiałem kupić cały zderzak S-line, a następnie dokupić "dyfuzor" S3, który w połączeniu ze zderzakiem S-line tworzy zderzak S3. No i miałem straszne problemy z ubezpieczycielem, który zauważył, że kupuję coś fajniejszego niż miałem

    0.8 R3 -> 1.8T R4 -> 3.2 V6 -> 4.7 V8

  5. #5
    kulfon's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PD-ZACH
    Auto
    BMW 320Ad xdrive
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Panowie,dzi?ki za opinie. Odno?nie mojego zwyk?ego zderzaka to dzwoni?em do Audi we Wroc?awiu i za sam? cz??? = zderzak+spoiler policzyli ok.1400 z?,a za lakierowanie i robocizn? jakie? dodatkowe 1300z?.By?em dzisiaj w pzu i wyceniono moj? szkod? na nieca?e 1200 z?. Jako?e auto ma ponad 3 lata to zderzak niby do wymiany,ale na zamiennik (cena jako? 160 z? - ciekawe gdzie takie cudo mo?na za tyle kupi??przkonywali mnie,?e to super cz???,bo ma atesty EU... ). Oczywi?cie napisa?em pro?b? o uwzgl?dnienie cz??ci oryginalnej do naprawy i teraz czekam na decyzj?,ale ju? sobie wyobra?am jej rezultat. Masakra jaka?,a najgorzej,?e to wszystko nie moja wina ...

    Miro, z twojego posta rozumiem,?e tylny zderzak polift b?dzie pasowa? do mojego auta? To mo?e ten?:
    http://allegro.pl/item755258507_zder...e_2009_5d.html

  6. #6
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    oj nie wiem czy bedzie pasowal na 100% ale w koncu to ta sama buda, nic sie nie zmienilo wiec powinien
    szkoda i jej wyliczenie z OC to standard, zamiennik jesli istnieje
    dlatego warto miec np zderzak od "eski" czy "s-line" wtedy nie ma zamiennikow, ale i tak oczywiscie -35%

    nie kupuj zderzaka niekompletnego, bo dokladke bedziesz musial kupic w ASO,wyjdziesz na tym srednio.
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  7. #7

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BMJ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    będzie pasował
    Ecuproject - Profesjonalny Tuning silników Diesla oraz turbobenzyn,diagnostyka grupy VAG ,pomiary mocy na hamowni obciążeniowej 4x4 tel.513399363,502730289
    ecuproject.pl

  8. #8
    rad-ko's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Witam. Ja mam sytuacje taką w moim (audi A3 8p wer. 3d) - mam zwykły zderzak, a chce wymienić cały zderzak tylny od wersji s-line. Zderzak został zakupiony nowy z ASO i składa się z dwóch części górnej oraz spoilera z tzw jakby dokładką dolną, która stanowi integralną cześć spoilera (na fotkach jakie znalazłem w necie tego nie widać, ale wygląda ona jakby była oddzielną częścią którą wpina się w spoiler koloru zwykłego czarnego plastiku) ale tak nie jest! I teraz moje pytanie: czy ta jakby dokładka dolna spoilera jest malowana w macie czarnym, żeby wyglądała jak taki surowy plastik czy może wcale to nie jest malowane? Z góry dzięki za info.

  9. #9
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    Na forum bylo, ze zderzak s line przedliftowy tylny jest dzielony na 2 czesci, a dyfuzor jest zintegrowany z dolna czescia.
    Co do koloru dyfuzora to sa dwie opcje: szary oraz czarny. Szary nie jest malowany, czarny nie wiem.

  10. #10
    kamilles's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ

    Domyślny

    Witam,
    orientuje się ktoś czy czarna blenda zderzaka tył Sportback 8P4 (2008 r) pasuje w miejsce blendy zderzaka Sportback 8P (2003 r) ?
    Sportback 8P4 (2008 r)


    Sportback 8P (2003 r)
    1.8 AGN > 1.9TDI AHF > 1.8T AJQ

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •