Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 12 z 12

Temat: Piszczy włącznik świateł awaryjnych - DODAŁEM FILMY !! POMOCY !

  1. #11

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krosno/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Odgrzewam temat.
    Mam podobny problem, walczę z nim od blisko roku... Objawia się tradycyjnie, tykanie, brzęczenie. Wymieniłem przekaźnik z włącznikiem awaryjnych. Najpierw na używany - jakby trochę ucichło, przestało piszczeń, tylko tykać. Pomyślałem, że pewnie też jest uwalony. Kupiłem nowy, 190 zł - pyka, trzeszczy piszczy, dużo bardziej intensywniej. Wymieniłem manetkę kierunkowskazów (używana) - jeden dzień całkowity spokój. Na drugi powoli zaczął tykać, a w tej chwili łapie takie zawiechy, że piszczy nieprzerwanie przez parę minut. Włączenie kierunku i wyłączenie czasem ucisza ten dzwięk. Kierunki się nie blokują, mrugają normalnie. Awaryjne w porządku. Byłbym wdzięczny za jakieś sugestie. Jeszcze niczym nie psikałem, choć skoro wymieniłem manetkę, jeden dzień było ok, to może problem leży gdzie indziej??
    Dołączam video.
    A4B7 3.0 TDI ASB

  2. #12
    Th3Driv3rrr's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM

    Question Problemy z modułem kierunkowskazów, dziwny dźwięk po wyłączeniu.

    Cześć Ekipo,

    na samym początku chciałem przeprosić, jeśli utworzyłem temat w nieodpowiednim miejscu. Forum przeszukałem i nie znalazłem niczego "podobnego".

    Miałem problem z kierunkowskazem, nie migał tylko świecił cały czas (obojętnie czy prawo czy w lewo, awaryjne bez problemów...), oczywiście od razu pomyślałem o module kierunkowskazów z awaryjnymi, zamówiłem w ASO i po montażu taka niespodzianka...
    https://youtube.com/shorts/3dP4-wlIo7w

    Mianowicie ten dźwięk który słyszycie gdy już wyłączę kierunkowskaz, bez różnicy czy jest to w prawo czy w lewo.
    Podczas samego działania kierunkowskazu czy awaryjnych tego dźwięku nie ma. A sam dźwięk występuje sporadycznie cały czas, nawet jak długo już nie używam kierunków to i tak "zaskrzeczy"...
    Myślicie, że może to być problem z manetką?

    Szukam rozwiązania, bo ASO już nie chce przyjąć modułu z powrotem bo zamontowałem sam poza ASO... nie mam możliwości zamontować gdzie indziej, nie wiem czy też jest jednak uszkodzony...

    Z góry dziękuję za pomoc
    Pozdrawiam
    Fabian

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •