Strona 46 z 46 PierwszyPierwszy ... 36444546
Pokazane rezultaty 451 do 452 z 452

Temat: Ciężko wchodzą/wbija się biegi!!

  1. #451

    Data dołączenia
    Oct 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rybnik
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam. Posiadam A3 1.6 z 1998 roku, spotkal mnie ostatnio problem, mianowicie zaczely ciężko wchodzic biegi: dwojka i wsteczny. Problem nie lezy po stronie skrzyni, ani sprzegla. Od razu wyczulem na lewarku ze jest cos nie tak z wodzikami, zaczelo cos charatac przy ruszaniu nim od spodu auta. Na kanale zauwazylem ze w swożniu widocznym na zdjeciach (zaznaczonym na żółto), jest duzy luz i teraz mam pytanie, jak to sie nazywa. Szukalem juz pod każdą nazwa i nie moge znalezc. Drugie pytanie mam jeszcze, jak zdjac te dwa cienkie ramienia (jedne z nich zaznaczone na biało) ktore ida do wybieraka skrzyni z tych swożni? Na sile?
    (Na zdjęciach widac tez przerwana oslone przegubu, wiec nie musicie pisac o tym zauwazykem to też dopiero teraz i caly przegub wymienie bo nie wiem od kiedy tak jezdze). Może już ktoś miał problem z tym elementem.
    Zdjecia:
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Ostatnio edytowany przez bartek9318 - 04-09-19 o 02:48

  2. #452

    Data dołączenia
    May 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podkarpacie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Witam mam problem otóż po małej przygodzie odkręciła mi się linka od wybieraka , przykręciłem i wchodzą biegi jest tylko problem ze wstecznym gdy go wrzucam jadę do przodu czy jest to winna regulacji tymi linkami ?

Strona 46 z 46 PierwszyPierwszy ... 36444546

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •