Strona 12 z 63 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 111 do 120 z 630

Temat: Przyciemnianie szyb w A3

  1. #111
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    Cytuj Oryginalnie napisane przez larius
    Bo furka uziemiona...
    niekoniecznie bo zabierajac dowod daja pokwitowanie na ktorym mozesz jezdzic 7 dni. w tym czesie zalatwiasz sobie badanie... a jak sie dogadasz z psami zeby przez 1 dzien nie wysylali dowodu do wydzialu komunikacji to robisz badanie szybciutko i odbierasz od reki dowod jeszcze na komendzie
    A to zmienia postać rzeczy No to trza atest mieć i sie nie przejmować No i 70% nie przekraczać z przodu...

  2. #112

    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lubelskie
    Auto
    VW GOLF 1,6 SR
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez DaroM
    wiecie moze ile ma standardowo przednia boczna szyba w A3 ? bo jest lekko zielona wiec 100% nie ma napewno.
    jak auto ma swój wiek to od warunków atmosferycznych szyba matowieje co za tym idzie mniejsza przepuszczalność
    VW Golf IV 1,6 - Generation + STAG-300

    GG: nie rozmawiam z anonimami

  3. #113

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    Cytuj Oryginalnie napisane przez larius
    Bo furka uziemiona...
    niekoniecznie bo zabierajac dowod daja pokwitowanie na ktorym mozesz jezdzic 7 dni. w tym czesie zalatwiasz sobie badanie... a jak sie dogadasz z psami zeby przez 1 dzien nie wysylali dowodu do wydzialu komunikacji to robisz badanie szybciutko i odbierasz od reki dowod jeszcze na komendzie
    jak Pan policjant nie w humorze to wiesz.... koledze zabrali i wystawili pokwitowanie na 4 dni.. pomimo ze sie upomiał ze jest na 7 to uzyskał odpowedz " bo tak " i zapowiedział kolejna kontrole za kilka dni
    DaroM vel alfik
    Nowe imię tego samego zła

  4. #114

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Her
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    chcem kupic folie taka jak ma skwara proxa i inni chodzi miu o ta lustrzana moze macie namiary na ta folie zeby zakupic ja prywatnie bo niechce jakiegos badziewia z allegro .

  5. #115
    Michas's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    a ja sie wlaśnie zastanawiam, jak to jest z tą uszczelką tylnej szyby ?? bo chyba będę przyciemniał piecowo, bo już mnie wkurza ten nagrzany środek...ale koleś powiedział że po ściągnięciu szyby trzeba będzie wymienic uszczelke tylnej szyby... ktoś orientuje się ile w tym prawdy ?? i ewentualnie ile może kosztować taka uszczeleczka ?? tylko aso mnie ratuje ??

  6. #116

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    jesli sie upierasz robic piecowo.... choc to lipa i drogo... to trzeba tylna szybe wyciac a potem ja ponownie wkleic - uszczelke wypada dac nowa przy takiej operacji

  7. #117
    Michas's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Mach'u to już wiem że trzeba wymienic, a koszt około 650zł za piec to chyba nie tak dużo co nie ?? , dochodzi jeszcze koszt uszczelki .... narazie niewiadomy, ale obawiam sie ze w aso moze troche kosztowac... i lepszym rozwiązaniem będzie folia ar 35

  8. #118

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin/Dublin
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Michas
    folia ar 35
    Ja mam u siebie taką folię. Na wszystkich (oczywiście oprócz czołowej ) szybach.
    Ma bardzo fajny platynowy połysk.

  9. #119

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Her
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    czesc planuje powrot z niemiec okolo 25 lipca chcem okleic szyby folia ar 35 no i bede w zabrzu czy ktos moze mi blisko polecic zaklad jakis tani i porzadny profi co to zrobi a najlepiej jakby ktos ze mna podjechal bylbym wdzieczny .

  10. #120

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    Byłem dzisiaj w Zakrzowie umówić się na przyciemnianie szyb , mam plan zrobić folią SUN-GARD , na tylnią AR 15 , na tylnie boczne AR 35 a na przednie boczne AR 50 , co myślicie o takim zestawieniu ? zantanawiam się czy AR 50 nie bedzie za jasna , ale dużo śmigam po europie i nie chce kłopotów , wydaje mi się że nie ma dużej różnicy między 35 a 50 !! prosze o wasze opinie

Strona 12 z 63 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •