Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: Zakup skrzyni, wzmaka, radia - opinie

  1. #1

    Domyślny Zakup skrzyni, wzmaka, radia - opinie

    Witam, tematy byly duzo razy poruszane, ale nikt nie pisal o wymianie 3 zeczy naraz... Mam standardowy sprzed (sprzet fabryczne a3 98r.). Zabieram sie z zamiarem zakupu w.w. sprzetu. Chciałbym żeby wszystko zmieścilo sie w kwocie ok. 1800 zł. (+ - 200 zł) - wg. cen z allegro. Szczerze mowiac nie chcialbym wymieniac standardowych głośników w najblizszym czasie, zalezy mi na
    + dobrym radiu - najlepiej Alpine (dobrze lubiany czerwony wyświetlacz)
    + skrzynka, poczytalem arch. i leży mi coś z JBL, nie za duzych rozmiarow
    + wzmak - i tutaj licze w wiekszosci na Was .
    Zapewne sporo kolegow jest po takowych wymianach... Czekam na opinie polaczenia tych 3 zeczy z pozostalymi standartowymi glosnikami. Mile widziane rowniez opinie okablowania.


    Pozdr.

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin/Chełm
    Auto
    e46 325i touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Ja w tym tygodniu zamontowalem u siebie wzmaka alpine v12(uzywke) i takiego suba jl audio 10W0-4.
    Do tego mam radyjko Alpine CDA-9854R(kolorystycznie bardzo dobrze pasuje). Powoli zaczyna to jakos ze soba grac, brakuje tylko jeszcze lepszego przodu(ale o tym na wiosne bede myslal ).

  3. #3

    Domyślny

    No właśnie chyba tez wybiore ta skrzynke, chcialem kupic na allegro, ale kolega sie zaoferował zebym kupil sam glosnik, a reszte on zrobi :], byc moze pomyslimy nad jakims zabudowaniem go w jakims miejscu w bagazniku..., a radio chyba kupie to:
    ALPINE CDA-9857R
    http://www.allegro.pl/item165057707_..._3miasto_.html

    Tylko dalej nie mam zielonego pojecia co do wzmacniacza...

  4. #4
    micho_m's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Glosnikow z przodu nie chcesz wymieniac (podejrzewam, ze jesli teraz nie chcesz wymieniac to niedlugo zechcesz ) dlatego najlepiej kupic jakas 4-kanalowke i zmostkujesz sobie 2 kanaly pod skrzynie a pozostale 2 zostana dla jakiegos dobrego przodu. Tylko wtedy musisz kupic jakis lepszy wzmacniacz (zeby sie nadawal do przodu) bo do suba nie potrzebujesz jakiegos super wzmaka.

  5. #5

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez fast
    takiego suba jl audio 10W0-4
    mam taki glosnik w bardzo podobnej skrzyni i chwale sobie ten zestaw juz ze 3 lata

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •