Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokazane rezultaty 41 do 48 z 48

Temat: Wlamali mi sie do auta ;(

  1. #41
    bartek1001's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    tychy
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN

    Domyślny

    mam tylko jedno pytanie chester...jaki zasieg takiego breloczka i gdzie mozna to kupic
    call me tato

  2. #42
    chester A3's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. wroclawia
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mimuszek
    chester A3, ty to masz przygody, lol !!
    Proxa sie nam uspokoil to mamy nastepnego nabijacza.
    gdziesz bym smial sie do proxy porownywac
    co do przygod to jak jestem z kuzynem to mam wlasnie takie hardcory (co zrobic przeciez nie bede go unikal )

    co do alarmu
    jego ma zasieg w terenie otwartym to ok 2km
    we wroclaweiu mowi ze dziala tak do 1km (czasem mniej)
    on go kupil wraz z alarmem we wroclawiu
    nazwy alarmu teraz nie pamietam ale musizsz szukac takiego z radiopowiadomieniem
    ogolnie fajna funkcja bo na bryloczku pokazuje ci co sie dzieje (czy szyba zbita, czy bagaznik otwarty, czy dzrwi, nawet jak uruchomia silnik to pokazuje ze pracuje
    ogolnie fajna sprawa)
    OOOO UWIELBIAM




  3. #43
    wojtas84's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Witam,

    Z przykrością dopisuję kolejną wiadomość do tego wątku. W nocy z soboty na niedzielę miałem włamanie do mojej A3-ki. Wyłamany lewy zamek i stacyjka - próbowali odjechać, ale zadziałał fabryczny immobiliser. Mam to auto dopiero dwa miesiące i nie zdążyłem uzbroić się w dodatkowe zabezpieczenia. Nie sądziłem, że ryzyko kradzieży jest aż tak duże - sąsiedzi parkują przed blokiem i jakoś włamania się nie zdarzają. Szczęście w nieszczęściu - straciłem tylko radio za około 600 zł. Ile wyniesie mnie naprawa - tego jeszcze nie wiem - właśnie czekam na kosztorys napraw od ubezpieczyciela i z serwisu...
    Jeśli mieliście podobne przygody napiszcie - co się finansowo bardziej opłaca - wymienić komplet zamków, czy dorobić zamek + stacyjkę do kluczyka? Wiem, że druga opcja czasowo wychodzi gorzej. Jakie to mogą być koszty w autoryzowanym/zwykłym serwisie?

    pozdrawiam,
    Wojtek

    Ostatnio edytowany przez wojtas84 - 24-09-08 o 19:08 Powód: dodanie zdjęcia

  4. #44

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny Mnie też niemiła rzecz spotkała

    Witam, Mieszkam na Warszawskim Ursynowie, który uznawany jest za jedną z najspokojniejszych dzielnic. Kiedy kupiłem moją piękną A3 stawiałem ją pod blokiem myśle sobie takie tu fury stoją i nigdy nic się nie działo to luz. Pewnego ranka wychodze do auta patrze a w zamku dziura. O ja pier...le.Auto jednak bylo zamkniete czyli nie udało się chłopakom albo ktoś ich spłoszył. Chętnie wystawiłbym skur...elom fakturę. Chociaż jeszcze nie zacząłem naprawy i nie wiem jak to zrobić. Nie wiecie czy można dokupić samą tą taką osłonkę która jest po prawej stronie klamki w której osadzony jest ten benbenek?

    Pozdrawiam

  5. #45
    miomichal's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kubulka Pokaż post
    Witam, Mieszkam na Warszawskim Ursynowie, który uznawany jest za jedną z najspokojniejszych dzielnic. Kiedy kupiłem moją piękną A3 stawiałem ją pod blokiem myśle sobie takie tu fury stoją i nigdy nic się nie działo to luz. Pewnego ranka wychodze do auta patrze a w zamku dziura. O ja pier...le.Auto jednak bylo zamkniete czyli nie udało się chłopakom albo ktoś ich spłoszył. Chętnie wystawiłbym skur...elom fakturę. Chociaż jeszcze nie zacząłem naprawy i nie wiem jak to zrobić. Nie wiecie czy można dokupić samą tą taką osłonkę która jest po prawej stronie klamki w której osadzony jest ten benbenek?

    Pozdrawiam
    zrób fotke możliwe że do wymiany bedzie tylko wkładka
    EVO CARS Auto Spa - Auto Detailing

  6. #46

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Niedaleko
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    stawiałem ją pod blokiem myśle sobie takie tu fury stoją i nigdy nic się nie działo to luz
    W przypadku dobrych aut, a szczególnie okrzyczanych niemieckich (aczkolwiek do końca jakoś nie jestem przekonany do tej szumnej jakości audi), nie ma czegoś takiego jak "luz" w żadnym miejscu naszego kraju, a szczególnie w Warszawie A co do AC i tych wszystkich ubezpieczeń, to trzeba brać pod uwagę fakt, że to głownie zdzieranie pieniędzy z posiadaczy aut, a jak przychodzi co do czego, to szczypią się jak nie wiadomo co.
    Raz, że szkoda musi mieć pewną minimalną wartość. Kiedyś włamali mi się do auta w Łodzi, poszarpali zamek, porysowali lakier, a potem wysżło, że przy ubezpieczeniu policzyli mi za naprawę 600zł. W związku z tym, że auto miało pow. 8 lat uwzględnili 50% kosztów nowych części (bo takie mają zasady, że czym auto starsze tym taniej liczą częsci), czyli wysżło 300zł. Uwzględniając minimalną wartość szkody - 500zł - nie dostałem za włamanie do zamka NIC, pomimo tego, że płacę 1800zł AC rocznie.

    A oczywiście normalnie AC kosztowałoby mnie mniej, no ale trzeba też wziąc pod uwagę fakt, że płaci się 20-30% więcej tylko dlatego, że ma się audi. Dlaczego? Dlatego, że to samochody bardziej kradzione niż np. fiat, czy ford czy jakieś inne...

    No i reasumując zapłaciłem 1800zł AC za rok, do tego 240 za naprawę z własnej kieszeni tego zamka, i wyszło, że zapłaciłem w roku ponad 2tys, miałem włamanie do zamka i nie dostałem nic. Czyli straciłem 2000zł...

    P.S. Ubezpieczałem auto w PZU. Ponoć w warcie jest lepiej, ale w warcie wyszło mi jeszcze drożej. Dodam, że byłem klientem PZU już chyba z 8 lat, bo opłacałem tam zawsze OC... To wszystko jest w jednej wielkiej zmowie. Przy szkodach biorą te swoje ceny z tych swoich audatexów, eurotaxów, h....i mui (przepraszam, że bluźnię, ale mnie ponosi jak o tym myślę) tak, żeby klientowi jak najmniej wypłacić.

    Poczytajcie na forach, a zobaczycie jak robią w głąba ludzi przy kradzieżach aut. Kradną ci auto o wartości powiedzmy 20000zł, a odszkodowanie po roku od ubezpieczenia dostajesz np. 12000, bo wg nich wartość przez rok spadła o 8000, bo tak im pokazuje ich audatex czy coś tam...

    Do tego jeszcze jest mnóstwo kruczków odnośnie ubezpieczenia na wypadek powodzi, połamania przez wiatr itd, a to przecież też warto uwzględniać.

  7. #47
    Piotrek.1781's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    :)
    Auto
    :)
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez stopi Pokaż post
    W przypadku dobrych aut, a szczególnie okrzyczanych niemieckich (aczkolwiek do końca jakoś nie jestem przekonany do tej szumnej jakości audi), nie ma czegoś takiego jak "luz" w żadnym miejscu naszego kraju, a szczególnie w Warszawie
    ja tam mam luz.Kilka razy zostawiałem nawet na noc otwarte szyby i nic.
    Mam najlepsze Audi na forum !

  8. #48

    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    GOP
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    6 razy

    Domyślny

    Ja natomiast po ktoryms wlamie do mojej 8p zakupilem lewy zamek od anglika,lewa klamke od anglika i narazie jest spokoj ( nie korci).Trzeba tylko kabel odpowiedzialny za otw/zam podciagnac do zasilania zeby nie wisial w powietrzu.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •