Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 48

Temat: Wlamali mi sie do auta ;(

  1. #1
    MaGGu's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Okolice Krakowa
    Auto
    Audi S3 8V
    Model
    S3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CJXC (300 KM)
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny Włamali mi sie do auta ;(

    Dzis wieczorem pojechałem sobie na ryneczek. Zaparkowałem autko naprzeciwko Wawelu na parkingu ( nie strzeżonym). Przychodze po jakis 3 godzinach, kolega podchodzi do drzwi od pasażera i Je otwiera..... Ja lekkie zdziwko bo mu nie otwierałem auta.... po chwili zaczyna wyć alarm. Mysle sobie, nie zamkneło drzwi??? Patrzymy na fotel a tam rozpierdzielone papiery ze schowka i schowek otwarty...... sobie mysle ******ŚCIE!! Patrze, radio jest ( bez panela bo miałem przy sobie), ogolnie wszystko jest ok!!. Lukam na zamek od pasażera a tam wkładka jest wciśnienta...... Czyli wszystko wiadome, ktoś wyłamał zamek i otworzył sobie drzwi. Na pierwsza mysl przyszło mi ze ktos chciał zajeb..... radio i patrzył czy panel jest w schowku, a ze go nie było odpuścili. Obszedłem cale auto i wszystko gra. Wiec teraz co?? mysle sobie AC mam wiec pasuje jechać na policje. Wiec ruszyłem. Jadac zatrzepilem policje i spytałem co mam w takiej sytuacji zrobić. Kazali sie zgłosic na najbliższy posterunek policji od miejsca zdazenia, wiec ok. Na komendzie gosc uswiadomił mi ze gdyby chcieli wziaś radio to najprościej wybili by szybe a nie lamali zamka, mówił ze najprawdopodobniej moje autko miało odjechać z tego parkingu. Oczywscie z mojej strony szok!!! Jak to jest mozliwe, zawsze tam staje i jest ok. Panowie spisali protokuł, mam zaswiadczenie, i jutro jade na AC, ciekawy jestem co to przyniesie. Mam nadzieje ze zwrócą mi za ten zamek. POlicjant mowił ze koszt takiej operacji w serwisie to ok 3 tys ( wymieniają wszystkie zamki plus stacyjke). Ale podobno jest tez mozliwosc wymiany jednego zamka za ok 500zł... Jutro sie okaze co na to ubezpieczyciel.

    Od dzis tylko strzeżony!!!!!!!!
    Audi A3 8L VP - 192 KM 404NM by DynoSoft - SOLD
    Audi A3 8L PD - 224KM 430 NM by COMPSport - SOLD
    Audi A3 8P BKD - 216KM 435NM by DynoSoft - SOLD
    VW GOLF 6 R20 CDLF - 350KM 445NM by COMPsport - SOLD

    Audi S3 CJXC Sportback - 385KM 492NM by
    COMPsport - NOW


  2. #2
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    jak by mialo odjechac to by odjechalo....
    moim zdaniem szukali panelu od radia i tyle, jak by go znalezli to by radyjko wyszlo razem z nimi.
    Jak koszty nie przekrocza 300zl to nie dostaniesz nic, ale jak bedziesz chcial wymienic wszystko no to wtedy cos kasy dostaniesz.
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  3. #3
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    dostanie ale i znizki poleca ( o ile masz ) to po 1
    po 2 mi sie wlamali do twingo to nie bili szyby zrobili to co u ciebie dokladnie ale im sie udalo wziasc radio odziwo CB zostalo zmieniarka itp (malo czasu mieli pewnie bo alarm sie wlaczyl )
    po 3 wspolczuje to nie mile zaskoczenie ...
    420 500 km
    1

  4. #4
    Coolfon's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wolbrom/Kraków/Katowice
    Auto
    Audi A3 ABT
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Co za naród */%#@$!. Współczuję maggu, ale w sumie dobrze że nie ma większych strat. A klubowe autko zawsze by się znalazło Mamy przedstawicieli w całej Polsce
    Srebrny pocisk ...



  5. #5
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Jakby mialo odjechac to by odjechalo, to fakt.
    Klubowe autko by sie znalazlo ??! hmm, niestety ale od wieczora do rana to juz by bylo cale pociete. Zanajomemu A4 zawineli w Chrzanowie spod szpitala, mial systemy itp. nie pomoglo. autko z 97r, ale bezwypadkowe i igileka stan, wiec na czesci ewidentnie bo sie nawet do niego nie odezwali o okup.
    Takie sa krakowskie realia, radia kradna nawet na gieldzie (na balickiej RTV) na parkingach w bialy dzien. Co jakis czas z glosnikow jest wlasciciel proszony numer rej taki i taki, bo wybita szyba, a niby jest pelno "justusow" i obslugi gieldy, ludzie autka parkuja itd. w dzien w trefie B i C dzial kilka gangow co przechodza z Kazimierza, przez Plac Szczpanski az do rogatek Karmelickiej i oblukaja wszystkie auta, czy jest cos szybko do zajeb... , tez sa patrole strazy miejskiej, policji itp. i co? i nic ! wtedy nie ma nikogo, ale jak zaparkujesz w strefie "b" to w momencie sa zeby blokade zalozyc.
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  6. #6
    dominator's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    2.0T BWA
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    sorki za wulgarne slowa ale takich ****nych zlodzieji powino sie wieszac za j...znajomemu za****li o 7 rano z pod bloku nowa BMW 5 zawsze w tym miejscu rano parkowal obczaili go i wyjechali

    [ Dodano: Sob 10 Lut, 2007 08:02 ]
    Cytuj Oryginalnie napisane przez mimuszek
    Klubowe autko by sie znalazlo
    Watpie poszlo by na czesci i tyle by z niego bylo

  7. #7
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    dominator, czemu wyciales moje slowa z kontekstu?? napisalem dokladnie to samo co ty, cos takiego napisal moj poprzednik, czytasz po łebkach. Sorry za OT.
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  8. #8
    dominator's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    2.0T BWA
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    mimuszek
    wybacz mi dopiero z pracy wrocilem po nocce wiesz wlasnie sie tu smieje sam do siebie bo rzeczywiscie przeczytalem tylko poczatek twojego posta teraz dopiero sie skaplem hahahah niegniewaj sie wszystko przez to ze spiacy jestem

  9. #9
    hellracer's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Misiek e8 4T370
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mimuszek
    Takie sa krakowskie realia, radia kradna nawet na gieldzie (na balickiej RTV) na parkingach w bialy dzien.
    Niestety doświadczenie tego typu mam i ja,
    Kraków, Azory, kulturalnie ide spać coś ok 2 w nocy. Gra muzyka w mieszkaniu i w tle słysze jakis alaram, w sumie taki jak mój, ale przecież ktoś taki też moze mieć...

    Wsatej rano, spakowany zeby jechać do Rzeszowa a tu...

    Podchodze od strony pasażera a tu nie ma szyby, rozpierdziel w środku, radio jak an te czasy było max ( 3 lata temu Alpine 9815 ) nie było panela ale i tak próbowali go wyciagnąć.
    Ze Alpine ma takie ciekawe dwa zamki to popierdzielili mi też deske, wbili śrubokręt w otwór płyty itp, potem miłe 4 godziny na posterunku itp...

    Kraków - tak ale tylko komunikacją miejską a auto na strzeżonym!
    http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=261615
    S3 ABT stage 2:
    1/4 mili ET 13,63 0-100km/h 4,9s

  10. #10
    MaGGu's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Okolice Krakowa
    Auto
    Audi S3 8V
    Model
    S3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CJXC (300 KM)
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez PITERd
    jak by mialo odjechac to by odjechalo....
    a moze niemieli czasu lub ktoś ich spłoszył???.... nic nie wiadomo....

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    dostanie ale i znizki poleca
    no mam tam jakies 30 % ale mysle ze zniżki zabiora 10%..... to by było niezle, zreszta zaraz jade do ubezpieczyciela i zobaczymy co powie...


    fakt faktem jak bym nadszedł na to jak ktos mi penetruje auto to chyba bym go gonił do samej wisły i go w niej utopił, bez kitu.....!!!!
    Audi A3 8L VP - 192 KM 404NM by DynoSoft - SOLD
    Audi A3 8L PD - 224KM 430 NM by COMPSport - SOLD
    Audi A3 8P BKD - 216KM 435NM by DynoSoft - SOLD
    VW GOLF 6 R20 CDLF - 350KM 445NM by COMPsport - SOLD

    Audi S3 CJXC Sportback - 385KM 492NM by
    COMPsport - NOW


Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •