Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 48

Temat: Wlamali mi sie do auta ;(

  1. #21
    Piotrek.1781's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    :)
    Auto
    :)
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pago
    radio oczywiście znalazło nowego właściciela(panel był w schowku ), na dodatek cała konsola środkowa została połamana przy wyciąganiu radia :/
    Podstawowa sprawa : panela od radia nie można zostawiać w samochodzie. Jak go zostawisz to tak się niestety kończy. Ja nie zamykam schowka na klucz żeby jakiś poje...ny złodziej nie pomyślał , że panel jest w środku.
    Mam najlepsze Audi na forum !

  2. #22
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Piotrek.1781, Ale co do panelu to ja zawsze wkladam do szufladki pod siedzenie
    Malo kto wie o niej
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  3. #23
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Prawda jest taka ze najlepiej zrobic tak :

    -radio na kieszen ! kazde sie da przerobic ...

    -albo radio schowane w czesci auta np baza pod fotelem czy cus... a panel w oslonie przeciwslonecznej czy np w lusterku ;]

    -albo zrobic bardzo sprytna zaslepke ... jak naprzyklad ma ..... nie powiem bo sie wyda a jak jakos zlodziej czyta forum to jeszcze mu sie przyda
    420 500 km
    1

  4. #24
    MaGGu's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Okolice Krakowa
    Auto
    Audi S3 8V
    Model
    S3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CJXC (300 KM)
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Adam83
    e udało im się go odpalić to w złości wybili mu wszystkie szyby, przebili opony i pogięli karoserie
    no ja z tego sie ciesze ze mi nic nie zrobili. Ze schowka wzieli sobie taka metalowa wysówana pałke i tyle. Wydaje mi sie ze przyszli po auto. Jesli chodzi o to czy mam przyciemniane szyby to nie mam. Na policji powiedzieli mi ze ewidentnie przyszli po auto. Nikt w takim aucie nie bawi sie w radia. Poza tym gdyby chcieli zajeb.. radio to by wybili szybe i po sprawie a tu ewidentnie musieli miec jakis sprzet bo złamali wkładke zamka.JEszcze jest sprawa alarmu.... alarm jest ale jak podeszłem do auta nie wył. wył wtedy jak otworzył kolega drzwi... dziwne....

    Byłem u ubezpieczyciela. To taki znajomy. Kazał mi sie dowiedziec ile mnie to ebdzie kosztowało. Jesli nie bedzie wiecej jak 400zł to nie mam co liczyc na odszkodowanie. A jesli nawet to strace 20% znizek. Znajomy mowił ze kupował wkładke do A6 i płacił w ASO ok 80 zł tak ze nie ma tragedi wiec chyba bede robił na własny koszt. W poniedziałek musze drzwonic do ASO i sie dowiem co i jak. Ogolnie ciulowe uczucie ze ktos grzebał Ci w aucie.
    Audi A3 8L VP - 192 KM 404NM by DynoSoft - SOLD
    Audi A3 8L PD - 224KM 430 NM by COMPSport - SOLD
    Audi A3 8P BKD - 216KM 435NM by DynoSoft - SOLD
    VW GOLF 6 R20 CDLF - 350KM 445NM by COMPsport - SOLD

    Audi S3 CJXC Sportback - 385KM 492NM by
    COMPsport - NOW


  5. #25
    Piotrek.1781's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    :)
    Auto
    :)
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    Piotrek.1781, Ale co do panelu to ja zawsze wkladam do szufladki pod siedzenie
    To teraz już wiedzą
    Mam najlepsze Audi na forum !

  6. #26
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    ciekawostka : )

    moj ojciec keidys 22 patrzy przez okno a tu O 22 !!! jakies gowniarze dobieraja sie do malucha sasiada na osiedlu ;] ojciec za telefon powiedzial sasiadowi kazal patrzec przez okno czy nie spier....ja.. i powiedzial ze pozycza moja palke do bejsbola polecial z sasiadem dorwali gowniazy i ich tak spalowali ze ledwo co wstali na kolanach do radiowozu wsiadali a ojciec z sasiadem powiedzial ze stawiali opor wiec im wpier....

    i tak powinien kazdy skonczyc zlodziej : D a ja mialem ubaw najpierw dreszczyk ale pozniej ubaw
    420 500 km
    1

  7. #27
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    z nikąd
    Auto
    nie istotne
    Silnik
    inny

    Domyślny

    maggu, znam to uczucie niestety i szczerze współczuje
    kiedyś wrypali mi sie do hondy. Gdyby nie to że kumpel sie kapnął że gość z komórką idzie za nami (co ciekawe ten gość własnie zaraz przy aucie pytał sie nas o jedną ulice w krk ) i po 3 min wróciliśmy to bym hondy już nie zobaczył. A przez te 3min zdążyli wejść do środka, zerwać blokade kierownicy i włączyć zapłon!! Ewidentnie spłoszyliśmy gościa. Tak sie spieszył że kawałek szpeja w stacyjce został.
    Nikomu nie życze takich przygód.
    maggu, grunt że auto nie odjechało. Szczęście w nieszczęściu.

    A takim pacjentom co szukają przygód powinni torbe ukręcić i pałą po jajach.
    Trzeba do Ziobry podbić w tej sprawie

  8. #28
    MaGGu's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Okolice Krakowa
    Auto
    Audi S3 8V
    Model
    S3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CJXC (300 KM)
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    polecial z sasiadem dorwali gowniazy i ich tak spalowali ze ledwo co wstali na kolanach do radiowozu wsiadali a ojciec z sasiadem powiedzial ze stawiali opor wiec im wpier....
    Proxa uwierz mi ze gdybym nadszedł na to jak mi cos majstruja to było by podobnie tylko zapakował bym ich do bagażnika i do wisły.... Takie miałem cisnienie....

    Ale tak jak mowie, szczęście w nieszcześciu.... dobrze ze było czym wracac do domu i nie grzebali nic w stacyjce... musieli zdu......ć bo ktos ich spłoszył. Wsumie to była tez blokada na keirownicy ale dla profesjonalistów to pikus. Popsikac azotem i pierd.....c i po blokadzie... ale juz nic nie podpowiadam
    Audi A3 8L VP - 192 KM 404NM by DynoSoft - SOLD
    Audi A3 8L PD - 224KM 430 NM by COMPSport - SOLD
    Audi A3 8P BKD - 216KM 435NM by DynoSoft - SOLD
    VW GOLF 6 R20 CDLF - 350KM 445NM by COMPsport - SOLD

    Audi S3 CJXC Sportback - 385KM 492NM by
    COMPsport - NOW


  9. #29
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    kolega pod tesco zauważył jak rąbią mu auto, bo się wrocił po liste zakupów dorwał dwóch gości i zadzownił po pały, a koles na dyspozytorni powiedział mu wprost:

    "goscie po 10 minutach, ponieważ próbowali sie włamać zostaną puszczeni wolno tylko ich spisza bo jest mala szkodliwość społeczna czynu, właściciel auta bedzie składał zawiadomienie przez ponad godzine, więc niech Pan się zastanowi czy ma Pan klucz do kół albo coś w tym stylu czy mam wysłać patrol"
    kumpel zrobił co dosyć delikatnie mu policjant zasugerował

    Ja osobiście raz miałem akcje z kradzieżą, zwinęli mi dzień przed sprzedaża grill w B4 łącznie z tym ze jak go wyjmowali to pokiereszowali maskę, musiałem spuścic z ceny pond 300 zł, ale autko poszło. goście którzy zwinęli mi tego grilla nie wiedzieli ze przy parkingu gdzie auto stało była kamera przemysłowa i znam ich numery. Jak zobaczę ten samochód gdzieś to się odwdzięczę Miśkom. choćby za 2 lata.


    Co do Twojego przypadku to głowa do góry, wiem przez kilka dni boli, później przechodzi, więc spokojnie sprawdz ile Cie bedzie kosztowac naprawa, jeżeli będą to grosze, to szkoda zniżek na AC


    M.
    M.
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  10. #30
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    to sie tak mowi ze do wisly ... moze nie zabijac ale wpie... tak porzadnie mozna dac zeby sie nauczyli polamac nozki raczki ... poobijac ryjek itp ... ale tak zeby sie nauczyl i wecej tego nie zrobil ... ja to autentycznie RYJ w beton i bym nim tak jezdzil az by sie gosciowi zeby spilowaly i pol twarzy
    420 500 km
    1

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •