Pokazane rezultaty 1 do 7 z 7

Temat: Jak podbiać głośniki tyl i sub...

  1. #1

    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    xxx
    Auto
    szybkie
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)

    Domyślny Jak podbiać głośniki tyl i sub...

    Witam
    Chciałem sie zapytać jak podpiąć głośniki z tyłu i suba, kupiłem ten moduł do głośników na allegro popodpinałem i został mi niebieski kabelek luzem wychodzący od kostki do tylnich głośnikowy do czego go podpiąć??

  2. #2
    Sosna's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biała Podlaska/Wa-Wa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Nie opisałeś dokładnie problemu jaki masz i nie wiem czy o to ci chodzi napisz coś więcej.
    Ale pewnie chcesz do nie oryginalnego radia podpiąć suba.

    Jeśli kupiłeś albo zrobiłeś przejściówkę na 3 kostkę z org. instalacji audi to powinny zostać ci 2 kabelki 1.Niebieski, 2.Czarny.
    Popatrz na kolorki i rozpiskę wychodzące z radia tak będzie najłatwiej i połącz niebieski z niebieskim to powinno być Sterowanie (Remote).
    Czarny kabelek to powinno być uziemienie, (Masse/Ground) tez pewnie tam masz do podłączenia kolor czarny.

    Opisz coś więcej albo daj jakies fotki bo napisałeś to tak ze nie wiadomo o co dokładnie chodzi.

    P.S w tytule błąd.

  3. #3

    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    xxx
    Auto
    szybkie
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)

    Domyślny

    Tak do nie oryginalnego radyjka kupi?em dok?adnie ten modu?( http://allegro.pl/item788754461_audi...sniki_sub.html ) podpie?em wszystkie kostki od g?o?nik?w i do radia, i zosta? jeszcze jeden kabelek kt?ry wychodzi z kostki C pinu nr6 ( http://www.elektroda.pl/rtvforum/fil...radio_1713.png ) sterowanie wzmacniaczem 12V i nie wiem do czego go podpi?? z radia zosta? mi tylko kabel niebiesko-czarny (testowa?em i nic) oraz pomarcz-bia?y Dzieki za odp i sry za problemy

  4. #4
    Sosna's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biała Podlaska/Wa-Wa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mati6262 Pokaż post
    sterowanie wzmacniaczem 12V i nie wiem do czego go podpiąć
    Zobacz na swoim radyjku który pin odpowiada za sterowanie (Remote) i włóż od tyłu kostki w ten pin, twój kabelek wtedy zboczysz czy tylne głośniki rusza.
    Rozpiskę powinieneś mieć na obudowie radia a poza tym powinien tam dochodzić właśnie Niebieski kabelek od radyjka.

  5. #5
    kkorrn's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Brzostek
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Podepnę się pod temat. Mam pytanie odnośnie podłączenia ori suba (Nokia). Mam niefabryczne radyjko i nie wiem czy muszę kupować moduł jak kolega mati6262. Dodam, że bez problemu balansuję sobie dźwiękiem przód - tył i lewo - prawo.

  6. #6
    Sosna's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biała Podlaska/Wa-Wa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kkorrn Pokaż post
    Podepnę się pod temat. Mam pytanie odnośnie podłączenia ori suba (Nokia). Mam niefabryczne radyjko i nie wiem czy muszę kupować moduł jak kolega mati6262. Dodam, że bez problemu balansuję sobie dźwiękiem przód - tył i lewo - prawo.
    Możesz niby zrobić takie przejście sam, ale najłatwiej będzie jak kupisz taki moduł i podepniesz miedzy instalacje samochodu a kostki radia.

    Bez tego masz tylko dźwięk w przednich głośnikach. A z modułem graja tylne głośniki i sub. O ile je go masz

  7. #7

    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    xxx
    Auto
    szybkie
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)

    Domyślny

    Chopacy no już nie wiem macie schemat z instrukcji http://img252.imageshack.us/i/img012cw.jpg/ radyjko jak by co JVC zagramaniczne niedawno przywiezione... dzieki za odp Pozdro!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •