Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: ALARM I CENTRAL 97' 1.6

  1. #1

    Domyślny ALARM I CENTRAL 97' 1.6

    Witam! Probuje podlaczyc oryginaly pneumatyczny centralny zamek audi do alarmu Centurion Xabre. Wszystko juz podlaczone zostalo tylko czujnik krancowy z drzwi klakson oraz najwazniejsze Sterowanie zamkiem centralnym. Czy ktos zna kolory tych kabelkow? Czy mam ktorys przeciac czy po prostu sie podlaczyc (mowa o centralu).Z alarmu zostaly mi kabelki do sterowania centralnym 2 ktore na zmiane podaja +i- przy otwarciu i -i+ przy zamknieciu. Sa jeszcze dwa ktore opisane sa jako (-)otwieranie i (-) zamykanie.Prosze o pomoc bo mecze sie juz 5dni.Autko to oczywiscie A3 97rok, 1.6 silnikpierwsze litery silnika to AEH. Dziekuje za pomoc

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Möhnesee
    Auto
    Audi A8 3.0TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Widocznie nie ma na forum nikogo kto by sie znal na takich rzeczach...
    Moze zapytaj specjalisty albo zerknij na jakies alarm-forum ....

    Pozdro

  3. #3

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Polecam w tym akurat temacie jakies forum elektroniczne... chyba u Nas nikt w taka elektyke sie sam sie nie bawil

  4. #4
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny Re: ALARM I CENTRAL 97' 1.6

    Cytuj Oryginalnie napisane przez BeniaminA3
    Witam! Probuje podlaczyc oryginaly pneumatyczny centralny zamek audi do alarmu Centurion Xabre. Wszystko juz podlaczone zostalo tylko czujnik krancowy z drzwi klakson oraz najwazniejsze Sterowanie zamkiem centralnym. Czy ktos zna kolory tych kabelkow? Czy mam ktorys przeciac czy po prostu sie podlaczyc (mowa o centralu).Z alarmu zostaly mi kabelki do sterowania centralnym 2 ktore na zmiane podaja +i- przy otwarciu i -i+ przy zamknieciu. Sa jeszcze dwa ktore opisane sa jako (-)otwieranie i (-) zamykanie.Prosze o pomoc bo mecze sie juz 5dni.Autko to oczywiscie A3 97rok, 1.6 silnikpierwsze litery silnika to AEH. Dziekuje za pomoc
    najlepiej jak sie popytasz o schemat elektryki twojego auta gdyz kolory sie zmieniaja wraz z rocznikiem i tak sie kilka pomylilem przy montowaniu alarmu gdyz w instrukcji pisalo zeby polaczyc ten z tym a bylo calkowicie inaczej badz takiego w ogole nie bylo a niby schemat z a3 ...i w sumie 3 dni spedzilem przy alarmie szukajac prawidlowego kabla ....od czego czasu mam montowanie alarmow po dziurki w nosie ....

    acha i przecinalem kable

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •