Strona 123 z 191 PierwszyPierwszy ... 2373113121122123124125133173 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,221 do 1,230 z 1907

Temat: Jaki model opon letnich

  1. #1221
    PoldasSs's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świat GWE
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    właśnie ze względu na to że sporo jeżdżę oczekuje trwałości najbardziej , żeby były ciche również

    - - - Aktualizacja postu - - -

    a jak z rocznikami opon ?
    znajomy ostatnio kupował sobie oponki jakie tam chciał nie pamiętam jakie, były to nowe opony ale rocznikowo 2012 i kupił je za połowę ceny niż nowe z rocznikiem 2014 warto takich szukać ?

    Było Punto Mk1 1,1 + LPG 6 speed

    Był Cienias 704 cm2

    Jest Audi A3 1,9 TDI

  2. #1222
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Jak dużo jeździsz, to spokojnie. 2, 3 letnie opony z magazynu są ok. Te Micheline co Ci poleciłem, będą idealne, albo Pirelli P7 Cinturato (to są jedne z najtrwalszych opon, które znam). Pirelli na pewno będą cichsze, a Micheline trwalsze. Ja bym wybrał Micheline - mam takie w Citronie C4 i spokojnie jeżdżąc starczą na 100 000 km jak nie więcej. Nie są też głośne, chociaż Citroen jest dobrze wygłuszony.

  3. Podziękowania dla cosmo-pl za pomoc w problemie

    PoldasSs (21-01-15)

  4. #1223
    LeszekGw's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam, szukam opon do swoich 16-tek, widziałem że oryginalnie stosowane są 205/55 więc takie mogą być co by dobrze na czarnej feldze leżały.
    Głównie rozchodzi się o budżet, trochę prześledziłem ten temat ale chciałbym uzyskać "indywidualną odpowiedź".
    Więc co do wymogów dosyć tanie, dobra przyczepność i żeby nie były zbyt głośne tak na 3-4 sezony.

    Widziałem że ludzie wspominali o egzemplarzach które są 2-4 letnie lecz nowe, gdzie takich szukać ale chodzi mi o komplet 4 bo oferty z jedną opon to znalazłem.
    Jeśli ktoś ma aktualnie jakieś "dobre" używki na oku to też poproszę, wertowałem trochę allegro ale jednak obawiam się kupna używek bo nie do końca wiem czym się kierować po za bieżnikiem i DOT.
    Dodam jeszcze że mam założone aktualnie na przodzie 205/55 a tył 225/50, jest jakiś sensowny powód stosowania dwóch różnych kompletów? Pozdrawiam

  5. #1224
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Nie piszesz co to znaczy tanie dla ciebie. Tanie albo nie będą dobre, albo wytrzymałe. Tanie dobre, które może starczą na 3-4 sezony, to Nexen Nblue. Ja bym dołożył i wziął np

    http://www.oponytanio.pl/cgi-bin/rsh...&wt_mc=skapiec

    jak więcej jeździsz.

    Będzie widać po cenie i modelu - starsze opony, będą tańsze.

    Nie ma sensownego powodu. Raz, że poza autami typu Porsche brzydko to wygląda, dwa że ktoś Ci dosztukował opony po prostu (pewnie dobre sprzedał osobno).

  6. Podziękowania dla cosmo-pl za pomoc w problemie

    LeszekGw (24-01-15)

  7. #1225
    LeszekGw's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez cosmo-pl Pokaż post
    Nie piszesz co to znaczy tanie dla ciebie. Tanie albo nie będą dobre, albo wytrzymałe. Tanie dobre, które może starczą na 3-4 sezony, to Nexen Nblue. Ja bym dołożył i wziął np

    http://www.oponytanio.pl/cgi-bin/rsh...&wt_mc=skapiec

    jak więcej jeździsz.

    Będzie widać po cenie i modelu - starsze opony, będą tańsze.

    Nie ma sensownego powodu. Raz, że poza autami typu Porsche brzydko to wygląda, dwa że ktoś Ci dosztukował opony po prostu (pewnie dobre sprzedał osobno).
    No i dziekuje takiej odpowiedzi oczekiwałem, jak by jeszcze ktoś znał jakąś hurtownie która posiada roczne dwu czy trzy letnie opony proszę o namiar.
    Jeszcze jedna sprawa mógłby mnie ktoś nakierować pod jakim hasłem szukać tych zaślepek/klipsów na felgi z logo audi, głównie interesują mnie metalowe lub jakieś dobrej jakości z tworzywa sztucznego (czarne) bo kupiłem te http://allegro.pl/emblematy-audi-log...901075352.html ale są straszne :/

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Co do Nexen N Blue to Eco czy HD ? Mógłbyś te o których mowa porównać w 3 słowach do tych Barum. Wybacz że męczę ale teraz musiałem 2k władować w samochód i budżet na auto już dawno mi się skończył, na tą chwilę nie stać mnie na nic konkretnego a te co mam już się nie nadają do jazdy bo na nich skasowałem samochód.

  8. #1226
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Szybciej polecą jak Barum, a reszta podobnie Barum jest na duży przebieg. http://www.skapiec.pl/ tu sobie sklep znajdź

  9. #1227
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi A6 Allroad
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Koledzy potrzebuje dobre opony letnie cena każda może być bo tak mam tanij co polecicie ?
    Audi A3 SB 170hp quattro ?? Prosił był o pare modeli
    Myśle nad zakupem ->> Uniroyal Rainsport 3 lub Pirelli P7 Cinturato

  10. #1228
    LeszekGw's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez cosmo-pl Pokaż post
    Szybciej polecą jak Barum, a reszta podobnie Barum jest na duży przebieg. http://www.skapiec.pl/ tu sobie sklep znajdź
    Znalazłem takie coś http://www.100opon.pl/205-55r16-nexe...1v-2014-r.html http://www.100opon.pl/205-55r16-nexe...1h-2013-r.html jedne 2013 r a drugie 2014 co sądzicie?

  11. #1229
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    To weź Eco, wydają się lepsze - na pewno są cichsze. HDeki poprawiali i już jest plus wydany. Ludzie się skarżyli, że się robiły głośne. Na 20-24k km Ci starczą, a potem zobaczysz czy się będą nadawały czy nie. Przy normalnej jeździ da radę na nich zrobić około 30k km.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez majkel933 Pokaż post
    Koledzy potrzebuje dobre opony letnie cena każda może być bo tak mam tanij co polecicie ?
    Audi A3 SB 170hp quattro ?? Prosił był o pare modeli
    Myśle nad zakupem ->> Uniroyal Rainsport 3 lub Pirelli P7 Cinturato
    Nic nie piszesz czego oczekujesz od opony.

  12. #1230

    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 BGU
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Kupuję opony na letni sezon. Zależy mi na dobrej przyczepności na suchej jak i na mokrej nawierzchni.

    Co sądzicie o oponach michelin sport pilot 3 ??

Strona 123 z 191 PierwszyPierwszy ... 2373113121122123124125133173 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •