Strona 103 z 191 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,021 do 1,030 z 1907

Temat: Jaki model opon letnich

  1. #1021
    szewczi90's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LC
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    wie ktoś gdzie kupię w miarę dobrej cenie dunlopy sp sport 01 195/65/R15 NOWE w miare z dobrym rocznikiem produkcji, bo to już starszy model jest na oponeo jeszcze mają tylko z indeksem V za 240zł sztuka chyba ale po co mi z V przypłacać za piętnastkę nie do tego ma służyć. wolał bym z mniejszym indeksem nie wiem nie mogę znaleźć, na allegro były do kupienia za 360zł dwie również z indeksem V ale rok proukcji 2010 trochę stare fakt że nie używane nie wiem

  2. #1022

    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zamość
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

  3. #1023
    szewczi90's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LC
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    2011 rok produkcji opony to myślicie że warto kupić? bo chodzi o to że mi trzeba dwie sztuki bo tylne mam takie same a są prawie nowe chce na przód dwie nowe takie same żeby były dwie by mnie wyniosły z tej strony 392zł z dostawa

  4. #1024
    Aes's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    73 razy

    Domyślny

    Powiedzcie mi prosze jak te wszystkie ContiSporty, Rainsporty czy Toyo maja sie do Protenzy re070 albo adrenalin re002?
    Ma ktos porownanie?

  5. #1025
    Sonny's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Panowie ktoś jezdził na Barum Bravuris 3 HM 87V ? prosze o opinie
    Pasja - zaczyna się od niewinnych projektów.

  6. #1026
    Marcinn87's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    21 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Sonny Pokaż post
    Barum Bravuris 3
    ja jeździłem ,ale teraz ci nie powiem czy to były HM 87V, za szybko sie ścierają ,ale ogólnie oki

  7. #1027

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    przyszedl czas na wymiane letnich.. co polecili byscie? a3 2.0tdi.. preferuje raczej dynamiczna jazde..

    wczesniej mialem michelin pilot3 - na ktorych nie bylo mi dane niestety pojezdzic... ( 225/45r17 )

    Facet w warsztacie wypisał mi kilka opcji, ale wszystkie to są +500zł twierdząc, że na TAKIE auto, z kierowca który lubi sobie 'depnąć' nic innego by nie polecił, bo szybko je zajade.. szukałem, czytalem i znalazłem..


    1. http://www2.oponeo.pl/dane-opony/con...-y-fr#51679604 - z opinii Waszych, często polecacie, mówicie, że dobre oponki trzymają się i nie są za głośne.

    2. http://www2.oponeo.pl/dane-opony/toy...xl-zr#52732627 - tu kilku fanów broni tych gum i szczerze , to chyba Oni mnie najbardziej przekonują.

    3. http://www2.oponeo.pl/dane-opony/mic...-y-xl#53506597 - oponki, które miałem wcześniej (nie było mi dane jeździć na nich) więc ciężko ocenić jak się sprawują.. patrząc na opinie z oponeo itd.. to super opony, ale cena.. ogólnie te mi też polecał chłop z warsztatu.

    4. Vredestein ULTRAC SESSANTA

    5. Uniroyal RAINSPORT 3

    Co wybrać? Średnio po 3-4k miesięcznie trasa/miasto, lubię poszaleć
    Ostatnio edytowany przez krisu71 - 06-03-14 o 21:38

  8. #1028

    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    okolice Wa-wy
    Auto
    kilka...
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    19 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Sonny Pokaż post
    Panowie ktoś jezdził na Barum Bravuris 3 HM
    Raczej nikt nie jeździł bo to jest nowość, choć w kilku rozmiarach mozna było ją juz kupić w ostatnim kwartale 2013 roku, ale wtedy to się raczej zimówke zakłada.
    To opona budżetowa i jak na ta klasę cenową to zarówno Bravuris jak i Bravuris 2 były ok, więc i tu pewnie nie gorzej, ale to top premium nie będzie bo inna cena.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Aes Pokaż post
    Powiedzcie mi prosze jak te wszystkie ContiSporty, Rainsporty czy Toyo maja sie do Protenzy re070 albo adrenalin re002?
    Ma ktos porownanie?
    Re070 i RE002 to opony budowane do innych potrzeb niż ContiSportContact czy Uniroyal Rainsport. Nie bardzo jest sens porównywac te opony bo zbyt diametrialnie się od siebie róznią jeżeli chodzi o charakterystykę. Te Bridgestony to opony zbudowane pod kątem osiagów na suchym i bardzo dużej precyzji prowadzenia kosztem, komfortu, zuzycia, oporów toczenia, czy nawet jazdy po mokrym- tu raczej zapewniają minimum rozsadnego bezpieczeństwa, a nie słuza do jazdy pełnym ogniem w ulewie.

    Conti, Uni, czy inne dunlopy itp to opony zdecydowanie bardziej kompromisowe suche/mokre/komfort/itd.

    Z tych Bridgestonów beda napewno niektórzy kierowcy mocno niezadowleni, a inni wniebowzięci. Pozostałe opony raczej zadowolą grubo ponad 90% uzytkowników.

  9. Podziękowania dla lukass za pomoc w problemie

    Aes (10-03-14)

  10. #1029
    Sonny's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Znalazłem nowiutkie opony 2013rok, Toyo T1R w cenie 1250zł, myśle czy jakiś bubel za taką kase, ale chyba szarpnę 205/40/17
    Pasja - zaczyna się od niewinnych projektów.

  11. #1030
    marek_s3's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Waldenburg
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    nie bubel tylko moze dot 2011 np
    adrenalin RE002 kosa opona na szybkie suche asfalty po zakretach, bo ma twarde boki i dobry grip, tak jak luki pisze, trzeba uważac na deszczu bo może zaskoczyć drivera
    conti super opona uśredniona
    uniroyal też komfortowa i bezpieczna w każdych warunkach
    jesli poszaleć wybrałbym t1sport

  12. Podziękowania dla marek_s3 za pomoc w problemie

    Aes (11-03-14)

Strona 103 z 191 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •