Strona 125 z 191 PierwszyPierwszy ... 2575115123124125126127135175 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,241 do 1,250 z 1907

Temat: Jaki model opon letnich

  1. #1241
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    No to przy takim kosmicznym rozmiarze, to nie masz za dużego wyboru do 500 PLN jednak

    Falken Azenis FK 453 powinieneś dostać 440-480 PLN/szt lub - Uniroyal Rainsport 3 za trochę powyżej 500 PLN/szt.

  2. #1242
    marek_s3's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Waldenburg
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    majkel, a po co ci jakiś smieszny nietypowy rozmiar opony który tylko zwiększa jej cenę, zmniejsza wielkość koła oraz niepotrzebnie bardziej naraża na uszkodzenia z powodu niższego profilu ? 225/40/18 to standardowy rozmiar i masz niemal każdą najlepszą oponę, Potenza S001, Pilot sport, P zero, Ultrac i wiele innych... że też ten wasz nadworny doradca forumowy nie wyprowadził Cię z błędu, bo wybór takiego rozmiaru to nie kwestia "bo ja taki chcę" tylko nieracjonalność.

  3. #1243
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    marek_s3, jeśli już jesteś na forum, to od pomagania, a nie mądrzenia się i przekonywania kogokolwiek do swoich racji, co często czynisz, mimo braków w wiedzy. Macie jakieś niezakończone sprawy, to załatwcie je poza forum i nie używaj postów jako pretekstu do tego, żeby się odgryźć.
    Skoro chce takie opony, to na pewno jest to świadomy wybór. Jeśli masz mu coś do polecenia, to to zrób, jeśli nie to się nie wypowiadaj .
    @Majkel: w tym rozmiarze i cenie nie znajdziesz chyba nic sensowniejszego niż Rain Sport 3.

  4. #1244
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi A6 Allroad
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Sorki chłopaki ale pisałem wszystko na szybko prawidłowy rozmiar to 225/40/18r jeszcze raz sorki I chciał bym żebyscie podali konkretne opony które watro kupić i nie patrząc na cena bo jak opona normalnie jest za 800 to ja mam ją za 450 więc cena nie ma znaczenia ! Dzięki ze marek_s3 zwróciłeś na to uwagę !!!

    Pozdrawiam i jeszcze raz sorki za zamieszanie ale ostatnio wszystko na szybko i czasami piszę się głupoty

  5. #1245
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Dzięki majkel, teraz przez Ciebie wychodzę na pianobijcę .
    Weź coś co masz w dobrej cenie, ja od ostatniego posta sporo poczytałem, popytałem i kupię Sessanty albo Parady, zależnie czy Yokohamy dostane w dobrej cenie czy nie .

  6. #1246
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi A6 Allroad
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Nie no wolę spytać jeszcze raz rocznie robię koło 30-35 max 40tyś km rocznie. Chciał bym opony na jakieś 2-3sezony(lata). Żeby dobrze trzymały na mokrej i suchej nawierzchni przy każdej prędkości 50 i 150 Rozmiar co jest najważniejsze 225/40/18 .Cena nie jest ważna , prosił bym o podanie 4 modeli które byście brali pod uwagę !
    Jeszcze raz sorki za zamieszanie i będę wdzięczny za odp !

    Pozdrawiam

  7. #1247
    Lukk's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubelskie
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Jak to jest że Sessanty 225/35/19 kosztują prawie dwa razy tyle co P-Zero np, skąd tak kosmiczna cena? Majkel można się podczepić pod Twoje zamówienie w tych "promo" cenach za dobrą butelkę rudej?

  8. #1248
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Prady nie starczą na 3 sezony, dosyć szybko się zużywają. Zresztą wszystkie sportówki Yokohamy tak mają, Advany też. Dobrze trzymają, ale lecą w oczach. Sessanta jak najbardziej, podobnie jak Vorti. Vredestein ma rozsądną relację cena vs jakość w tych widełkach cenowych i się sprawdza.

    @pomocnik
    Ja się trolem markiem nie przejmuję. Nie moja sprawa, kto na jakim rozmiarze jeździ i dlaczego przy felgach 18" taki rozmiar wybiera. Wystarczy lekko zmienione zawieszenie, żeby 40-stka tarła więc pomyślałem, że dlatego kolega 35 wybrał. Zresztą napisałem, że to "kosmiczny" rozmiar. Ogólnie nie ma co dyskusji z mirkiem toczyć, trzeba go zlewać i tyle. Jego wiedza na temat aut, jak sam zauważyłeś, jest żadna.

    ps i faktycznie się dogadajcie, jak ma chłopak dobre ceny. Od tego jest forum, żeby sobie pomagać

  9. #1249
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi A6 Allroad
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez cosmo-pl Pokaż post
    Prady nie starczą na 3 sezony, dosyć szybko się zużywają. Zresztą wszystkie sportówki Yokohamy tak mają, Advany też. Dobrze trzymają, ale lecą w oczach. Sessanta jak najbardziej, podobnie jak Vorti. Vredestein ma rozsądną relację cena vs jakość w tych widełkach cenowych i się sprawdza.

    @pomocnik
    Ja się trolem markiem nie przejmuję. Nie moja sprawa, kto na jakim rozmiarze jeździ i dlaczego przy felgach 18" taki rozmiar wybiera. Wystarczy lekko zmienione zawieszenie, żeby 40-stka tarła więc pomyślałem, że dlatego kolega 35 wybrał. Zresztą napisałem, że to "kosmiczny" rozmiar. Ogólnie nie ma co dyskusji z mirkiem toczyć, trzeba go zlewać i tyle. Jego wiedza na temat aut, jak sam zauważyłeś, jest żadna.

    ps i faktycznie się dogadajcie, jak ma chłopak dobre ceny. Od tego jest forum, żeby sobie pomagać
    To ktoś pomoże ?

  10. #1250
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    No ale w czym jeszcze Ci mamy pomagać. Przecież dostałeś odpowiedź na swoje pytanie.

Strona 125 z 191 PierwszyPierwszy ... 2575115123124125126127135175 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •