Strona 165 z 191 PierwszyPierwszy ... 65115155163164165166167175 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,641 do 1,650 z 1907

Temat: Jaki model opon letnich

  1. #1641
    monlag1's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław
    Auto
    Audi A3 253KM/486Nm
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    61 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Witam,planuje zakup opon Dunlop SP SPORT MAXX RT 225/45 R17 . czy ktos ma jakies doswiadczenia odnosnie tego modelu? Zalezy mi zeby opona dobrze trzymala i nie znikala w oczach no i zeby byla w miare cicha.Jezeli jest jakas inna alternarywa to prosze o pomoc. Jeszcze pytanie co do zakupu,szukac teraz jakis jesienno-zimowych wyprzedazy letnich opon(nie wiem czy takie cos w ogole ma miejsce ), czy czekac na zakup na wiosne z nowego rocznika? pozdr

  2. #1642
    brumek29's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biłgoraj
    Auto
    Audi A4 allroad
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    32 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Zjeździłem komplet takich Dunlopów u siebie w A3, dokładnie w tym samym rozmiarze... Chyba najlepsze opony z jakimi miałem do tej pory styczność, zarówno na suchym jak i mokrym trzymają ekstra, nie kładzie się w zakrętach, generalnie zdecydowanie polecam! Jedyny "minus" to ewentualnie ścieralność, ale coś za coś.

  3. #1643
    ciapek115's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Przeciszów
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez brumek29 Pokaż post
    Zjeździłem komplet takich Dunlopów u siebie w A3, dokładnie w tym samym rozmiarze... Chyba najlepsze opony z jakimi miałem do tej pory styczność, zarówno na suchym jak i mokrym trzymają ekstra, nie kładzie się w zakrętach, generalnie zdecydowanie polecam! Jedyny "minus" to ewentualnie ścieralność, ale coś za coś.
    zgadzam się w 100% także polecam ja mam 225/40R18 i nie ma lepszych

  4. #1644
    Kulfon91's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez monlag1 Pokaż post
    Zalezy mi zeby opona dobrze trzymala i nie znikala w oczach
    Mam takie w rozmiarze jaki masz zamiar kupić i fakt kleją super i są bardzo ciche ale co do wytrzymałości strasznie się zawiodłem. Po jednym sezonie gdzie zrobiłem na nich może z 5tyś na przedniej osi zostało z 50% bieżnika tył praktycznie nieruszony. W tym sezonie zamieniłem przód i tył żeby się wyrównało. Wydaje mi się że po zrobieniu 20tyś będzie już ogranicznik.
    Widget Yanosik24.pl

  5. #1645
    Grisza'Men's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Beskid Sądecki
    Auto
    S3
    Model
    S3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CJXC (300 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez monlag1 Pokaż post
    Witam,planuje zakup opon Dunlop SP SPORT MAXX RT 225/45 R17 . czy ktos ma jakies doswiadczenia odnosnie tego modelu? Zalezy mi zeby opona dobrze trzymala i nie znikala w oczach no i zeby byla w miare cicha.Jezeli jest jakas inna alternarywa to prosze o pomoc. Jeszcze pytanie co do zakupu,szukac teraz jakis jesienno-zimowych wyprzedazy letnich opon(nie wiem czy takie cos w ogole ma miejsce ), czy czekac na zakup na wiosne z nowego rocznika? pozdr
    Ja ze swej strony mogę polecić w tym rozmiarze Dunlop Sp Sport Maxx TT (tylko ja miałem w 225/40/18 ) i po przesiadce z Fulda Sport Control to po prostu przepaść - boki z kevlaru po prostu beton na zakrętach, mowy nie było o ugieciach; prowadzenie i cisza ale minimalnie się ścieraly; ale dla mnie nr 1. Teraz mam 19'tki Hankook'a Venus S1 evo2 K117 (Nowe A4'ki są w S1 evo2 na pierwszy montaż odziewane) i tez są dobre ale zbyt miękkie w stosunku do Maxx TT (szkoda bo nie ma rozmiaru w 19'tkach ) ale za to nie ścierają się i w deszczowe dni rewelacja.
    S3 8V Sportback MY 2014 - Grey Monsoon Metalic

  6. #1646
    monlag1's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław
    Auto
    Audi A3 253KM/486Nm
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    61 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Grisza'Men Pokaż post
    Ja ze swej strony mogę polecić w tym rozmiarze Dunlop Sp Sport Maxx TT (tylko ja miałem w 225/40/18 ) i po przesiadce z Fulda Sport Control to po prostu przepaść - boki z kevlaru po prostu beton na zakrętach, mowy nie było o ugieciach; prowadzenie i cisza ale minimalnie się ścieraly; ale dla mnie nr 1. Teraz mam 19'tki Hankook'a Venus S1 evo2 K117 (Nowe A4'ki są w S1 evo2 na pierwszy montaż odziewane) i tez są dobre ale zbyt miękkie w stosunku do Maxx TT (szkoda bo nie ma rozmiaru w 19'tkach ) ale za to nie ścierają się i w deszczowe dni rewelacja.
    Myslisz ,ze te MAXX TT beda sie wolniej scieraly od tych MAXX RT ?

  7. #1647
    Grisza'Men's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Beskid Sądecki
    Auto
    S3
    Model
    S3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CJXC (300 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Powiem, Ci tak; jeżeli post Kulfon'a91 i jest opis, iż bieżnik został zjechany do 50% to w moim przypadku tak nie było a nie powiem abym poruszał się jak emeryt. Jak dla mnie TT obecnie nr 1. Oponek miałem wiele i muszę z czystym sumieniem polecić. Tylko jak już pisałem, co do ścieralności to jednak mały plus poszedł by w stronę Hankook'a ale ogólnie TT są bardzo dobrą oponką. Następnym razem na pewno skłaniałbym się ku Dunlop RT2 lub GoodYear F1 Asymmetric 3.
    Ostatnio edytowany przez Grisza'Men - 07-11-16 o 06:05
    S3 8V Sportback MY 2014 - Grey Monsoon Metalic

  8. #1648
    monlag1's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław
    Auto
    Audi A3 253KM/486Nm
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    61 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Grisza'Men Pokaż post
    Dunlop RT2 lub GoodYear F1 Asymmetric 3
    A dlaczego,wolniej sie scieraja? dla mnie to wazne ,bo 460 Nm swoje robi.

  9. #1649
    Grisza'Men's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Beskid Sądecki
    Auto
    S3
    Model
    S3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CJXC (300 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez monlag1 Pokaż post
    A dlaczego,wolniej sie scieraja? dla mnie to wazne ,bo 460 Nm swoje robi.
    Tylko ja mam 430 Nm z Q i może są inne odczucia
    a co do tych powyżej oponek to podsłuchałem co nie co od fachowców oraz użytkowników mocniejszych maszyn
    którzy byli zgodni, iż te nowe pozycje w gamie modeli powyższych Producentów (Dunlop i GoodYear) są bardzo dobre i lepsze od swych
    poprzedników.
    Z czystym sumieniem polecam Hankook'a Evo2 K117 który może nie jest rewelacyjny ale plusy ma jak na oponkę w swojej klasie (jest również opis
    parę postów tył, iż jeden z użytkowników tą K117 pałował na torze i nic nie ubyło, zerknij na jego post lub napisz do niego może coś więcej o niej powie)
    S3 8V Sportback MY 2014 - Grey Monsoon Metalic

  10. #1650

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    inny
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Witam
    Szykuję się do zakupu opon i chciałbym spytać się o waszą opinię, poszukuję opon 245/255 45/40 18, Zastanawiam się nad takimi
    1. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3
    2. Vredestein Ultrac Satin.
    Co sądzicie o tym?

Strona 165 z 191 PierwszyPierwszy ... 65115155163164165166167175 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •