Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: POMOC wymiana oryginalnego radia(kaseciaka) na Pioneerau

  1. #1

    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kłomnice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM

    Domyślny POMOC wymiana oryginalnego radia(kaseciaka) na Pioneerau

    Witam.Dziś próbowałem wymienic oryginalne radyjko tzw.kaseciaka-audi A3 2005r i mam problem poniewaz po pierwsze nic nie slychac w tylnych glosnikach a po drugie jest bardzo slaby sygnal fal radiowych i co jakis czas je gubi np.rmffm raz na jakis czas odbiera bez zarzutu a niekiedy trzeszczy ze hoho
    Za pomoc z gory dziekuje...

  2. #2
    kromekkk's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    BMW E36
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    dziwny objaw tylne glosniki sa pod inna koska i nie wiem czasami czy nie sa podpiente pod wzmacniacz przynajmniej tak jest w co niektorych 8l jezeli maja aktywny subufer.tylne glosniki to raczej kwestia pokombinowania z kabelkami,co do radia to mysle ze po podlaczeniu anteny powino byc okejos wiec wsumie dziwny masz objaw i to na pionku:d
    zobacz czy czasami nie potrzebujesz przejsciowki do anteny bo mozliwe ze jest potrzebna.jakie masz radio chodzi mi o model??
    bo pewnie orginalna wtyczka od anteny jest taka krótka??jezeli tak to potrzebujesz przejscia antenowego koszt 2zl w kazdym elektrycznym sklepie.
    Pozdrawiam co zlego to nie ja!
    Szukam dodatkowej pracy!!!jak by ktoś potrzebował to moge mu wymienić olej,klocki itp.Tylko Poznań!Szerokości życze!!

  3. #3
    gawronp's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lodz/wroclaw
    Auto
    tylko audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    jezeli miales org radio to musisz przejsciowke do anteny kupic,a co do glosnikow to pewnie to samo roziwaznie co w 8l,tylne glosniki podpiete pod sub w bagazniku i od sub idzie kabel do wyjscia w radiu na wzmacniacz,jak kupisz przejsciowke to i tak moga cicho grac glosniki tylne,jezeli masz w radiu wyjscie nie tlumione(non fad) cos takiego,to podglosisz je

  4. #4
    m4gic's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rypin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    Witam, nie chce sie wymadrzac, ale do "polepszenia" odbioru radia musisz kupic separator anntenowy a nie zadna przejscowke za 2 zl np http://www.allegro.pl/item805471453_...eat_f_vat.html
    a do tego aby dzialaly tylne glosniki http://www.allegro.pl/item800350207_...e_audi_vw.html


    p.s.
    linki do aukcji to przypadkowo wybrane oferty - zadna reklama
    Ostatnio edytowany przez m4gic - 04-11-09 o 22:22

  5. #5
    Boogie's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3City
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    moim zdaniem również trzeba dołączyć separator antenowy i moduł na tylne głośniki.
    Ostatnio edytowany przez Boogie - 05-11-09 o 09:13
    "...Przemierzamy kilometry,Pokonujemy przeszkody Z diabłem W głębi serca!..."

  6. #6
    kromekkk's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    BMW E36
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    separator oki zgadzam sie z tym wlasnie o cos takiego mi chodzilo lecz nie wiedzialem jak to nazwac:d co do interfejsu ja to zrobilem bez kozystania z niego.jasne ze jest to latwiejsze rozwiazanie,zakupienie takiego interfejsu ale tez mozna to zrobic inaczej.
    pozdrawiam co zlego to nie ja
    Szukam dodatkowej pracy!!!jak by ktoś potrzebował to moge mu wymienić olej,klocki itp.Tylko Poznań!Szerokości życze!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •