Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 107

Temat: Obszywanie kierownicy skórą

  1. #41

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Obszycie kierownicy skóra nie wydaje mi sie dobrym pomysłem. Jechałem kiedys A3 kumpla z podobnym wykonaniem i przynajmniej mi trudniej bylo utrzyma c kierownice. Zgodze sie ze jest miekka w dotyku,ale czy praktyczna??

  2. #42
    _XaL_
    Guest

    Domyślny

    Ja jestem przyzwyczajony do skorzanych kierownic, i bardzo przyjemnie sie nimi prowadzi. Zwlaszcza na dluzszych trasach. Jak sie przesiadam na czyjes auto, gdzie ma (nie daj boze) plastikowa kierownice... to az mnie ciarki przechodza... Zwlaszcza w autach bez klimy (lub z zepsuta, co na jedno wychodzi- ale leniwym sie nie chce naprawic)... czasem, jak sie zaczynaja rece pocic, a kierownica jeszcze nie jest profilowana, to jest pelna slizgawka. Dobrze ze nie trzeba trzymac kierownicy pelnymi rekami caly czas i tylko w jednym miejscu. W kazdym razie, jesli cos komus to rozjasni, to tutaj taka moja mala lista od najgorszego do najwygodniejszego:

    -Nieprofilowany plastik
    -Profilowany plastik
    -Nieprofilowana skora
    -Nieprofilowana perforowana skora
    -Profilowana skora
    -Profilowana perforowana skora (+najlepiej multifunkcja )

  3. #43
    siwylbko's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LbKo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Beanpl Pokaż post
    Obszycie kierownicy skóra nie wydaje mi sie dobrym pomysłem. Jechałem kiedys A3 kumpla z podobnym wykonaniem i przynajmniej mi trudniej bylo utrzyma c kierownice. Zgodze sie ze jest miekka w dotyku,ale czy praktyczna??
    Naprawde nie wiesz co mowisz. Moze koles mial kiepsko obszyta albo sam sobie "obszywal" szmatką z allegro.

  4. #44
    Rafek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    mi w 4Drive krzykneli 590 zl za kompletna usługe. Demontaz i montaz. Odstawiasz rano o 8 auto o 17 jest gotowe. Mimo to 6paczek to sporo :/
    Alleluja i do przodu!

  5. #45
    _XaL_
    Guest

    Domyślny

    @Rafek

    600zł? 0.o' To się raczej nadaje do 'Strefy śmiechu' a nie do tego działu Obszycie kierownicy skórą (zwłaszcza jeśli się przywiezie takową) nie powinno kosztować więcej niż (naprawdę, w szczytowej formie, przy dobrych wiatrach, z górki i jeszcze przy zaćmie usługobiorcy) Rozglądnij się, bo w Wawie napewno jest wiecej niż jeden warsztat zajmujący się czymś takim. Często wystarczy też zapytać znajomych, czy kogoś znają. Moj kumpel, za obszycie kierownicy, lewarka i podłokietnika przywiezioną przez siebie (dodam że perforowaną) skórą, zapłacił 140zł, ale to było załatwiane przez znajomego. Ale trzymajmy się faktów, za sama kierownice i nie po znajomościach, nie powinno to bardzo wykraczać powyżej 100zł.

  6. #46
    siwylbko's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LbKo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    za 150zl mo?na obszyc kierownice (150zl zawiera juz material i robicizne) wystarczy poszukac chociaz by na allegro.pl

  7. #47

    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Krk
    Auto
    Audi A3
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T ARY
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez marcinoski Pokaż post
    Czy znacie jakiś dobry zakład (coś jak Java Car Design) który obszyje super kierownicę z okolic KRAKOWA
    znalazłeś jakas dobra firmę z okolic Krakowa, która obszywa kierownice skórą? Poszukuję takowej, żeby obszyć swoja kierownicę z góry dziękuje za wszelkie informacje

  8. #48
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    to cos slabo szukacie
    milion razy na forum bylo, ze w Krakowie rewelacyjnie obszywa zaklad na Pachonskiego

    http://www.ct-vantage.pl/

    sam osobiscie obszywalem u nich dwie kierownice, podlokietnik i efekt byl; zawsze rewelacyjny. wykonuja rowniez cale tapicerki bez problemu, wstawiaja maty grzewcze itd

    w okolicach krakowa jest kilka zakladow ktore robia to nie gorzej niz java (java to tylko odpowiednia promocja i potem mozna szalec z cenami)
    np w okolicach wadowic i kalwarii, w dziale moje auto jest np golf4 Konrada, ktoremu cala tapicerke szyl taki zaklad.

    Tylko troche poszukac.
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  9. #49
    slusar's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    raz

  10. #50

    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Jestem z Dąbrowy Górniczej. Czy możecie polecić jakiś dobrych obszywaczy w mojej okolicy (Dąbrowa, Sosnowiec, Katowice) co nie zedrą nie wiadomo ile?
    Tom

Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •