Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 114

Temat: spryskiwacze do xenonów

  1. #11
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Proxa, jak za brak spryskiwaczy ci nie zabiora to za xenony samorobki
    a jak nie za to to za czarne szyby
    Wiec sobie odpusc
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  2. #12
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    na poxypolu hahaha ok bede szukal moze sie uda
    420 500 km
    1

  3. #13
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    nalepisz na Proxypol ;-D
    a jak nie to mowi sie tak:
    prosze Pana Milicjanta, ja mam auto starej daty, wtedy spryskiwacze nie byly wymagane przez prawo, a jak wiadomo prawo wstecz nie dziala.
    pozatym ja tym autem jezdze tylko dzisiaj bo mam je od taty/mamy/siostry/brata/kuzyna itd. i nie wiem tak naprawdę o co chodzi.
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  4. #14
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    jak ty sie tak tlumaczysz to ja nie moge lol auto 18" obnizone full bajera i tak panie policjancie to auto babci LOL ja nie wiem oco chodzi z rejestracja IIII
    420 500 km
    1

  5. #15
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    w kaliszu to nie ma problemu.... policja ma mnie juz na oku ;-D i mam raczej spokój
    w innych miasta tak wlasnie mowie ze auto siotry, bo na nia jest rejstracja
    ze pozyczylem i ze jaj maz cos tak kreci ale ja nei wiem o co chodzi ;-D proste?
    hehehe

    poza tym mowi sie tak, Panie milicjancie ja jestem pierwszy raz w tym miescie i nawet nie wiem jak mam wyjechac z tej ulicy, moze mi pan powiedziec jak mam sie dostac do....
    a czemu czarne szyby? a dlatego ze ukradli mi radio ostanio i specjalnie mam takie szyby bo.. i tutaj teraz prawdziwa historia:
    zlodziej zbil szybe w peugeocie 206, a szyba zostala sie w calosci trzymajac sie na folii, wiec glupek cala reka wepchnął ja do srodka, i w ten sposob zostawil odciski wszystkich palców na szybie.. ;-D taka prawda tak bylo.
    W kaliszu policja jezdzi na ciemnych szybac, to czemu ja mam nie jezdzic?
    i tak przez pare lat sobie smigam poza tym mam CB i nie pamietam ostatniej kontroli kiedy byla

    a co blachy P1 IIIII to sa takie jaja jak oni ja spisuja ze po prostu trzeba to uslyszec .
    A jak mam to zapisac? a co to sa za literki? czy to sa same 1, a moze literki L, a nie to przeciez I... hehehe i przez takie jaja robi sie luźna atmosfera ;-D a pozniej wiadomo...
    mala skladka na walke z korupcja, lub jakies ostrzeżenie.. ;-D
    ostano na przegladzie powiedzialem kolesiowi ze te literki I to jest rzymska cyfra 1 czyli "I"
    on jezdzil po klawiszach pare sekund palcami, i stwierdzil ze nie ma na klawiaturze rzymkich cyferek ;-D to po prostu myslalem ze upadne na plecy ze smiechu
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  6. #16
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    PITERd, ja tez mam cb
    A kontrola byla 5 dni temu.
    Jechalem o 24 bez swiatel i pasow. He - mysleli ze nawalony ktos jedzie a to tylko ja wyjechalem ze stacji i zapomnialem swiatel zapalic.
    100zl i 2pkt
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  7. #17
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    PITERd, ja tez mam cb
    A kontrola byla 5 dni temu.
    Jechalem o 24 bez swiatel i pasow. He - mysleli ze nawalony ktos jedzie a to tylko ja wyjechalem ze stacji i zapomnialem swiatel zapalic.
    100zl i 2pkt
    dobrze ze nie mieli narkotestu ;-P
    hehee takie akcje sa super , ja kiedys cale miasto przejechaelm bez swiatel i dopiero pokapowalem sie jak wyjechalem poza miasto i skonczyly sie latarnie, cos mi nie pasowalo bo zrobilo sie nagle ciemno - a okazalo sie ze jechalem tylko na postojowych ;-D
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  8. #18
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    lepiej ja raz cala wawe bez swiateel z imprezy firmowej jade z laskami kumple skacza jeszcze w twingo i cale sie gibalo i co skrzyzowanie myslalem ze ludzie sie patrza na debili jak autem kolysza od srodka a ja bez swiatelek sstalem lol hhahahaha kaplem sie pod domem dopiero
    420 500 km
    1

  9. #19
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    lepiej ja raz cala wawe bez swiateel z imprezy firmowej jade z laskami kumple skacza jeszcze w twingo i cale sie gibalo i co skrzyzowanie myslalem ze ludzie sie patrza na debili jak autem kolysza od srodka a ja bez swiatelek sstalem lol hhahahaha kaplem sie pod domem dopiero
    odstaw juz te narkotyki
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  10. #20
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    no wlasni edaltego bym nie chcial stracic dowodu wiec jak beda niby spryski to moze sie tak nie czepi ...
    jak sie beda chcieli uczepic ciebie to poprosza o uzycie spryskiwaczy - ty powiesz ze zepsute to oni usmiech na twarzy i zabieramy dowodzik

    ogolnie jak beda chcieli znalezc cos to zawsze znajda a ci co nie chca szukac to nawet nie zauwaza ze nie masz spryskiwaczy
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •