Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 197

Temat: Auto poziomowanie xenonów

  1. #11
    matttm's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki
    Auto
    Ford Focus RS
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    Ja jak kupilem auto od Artura tez byly pourywane te czujniki tak jak napisal naprawilem tylko jeden tylni bo przedniego nie dalo sie zreanimowac i swiatelka sie poziomuja tylko jak kiedys podnioslem auto na lewarku i zapalilem swiatla to sie wysoko podniosly opusicilem auto i musialem recznie przy skreconych kolach ruszyc reka ten nie dzialajacy czujnik

  2. #12
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Grabarz i to był Twój błąd, że pojechałeś na ustawianie

    Poczytaj to: http://rapidshare.com/files/30569348...ianie.pdf.html To instrukcja ustawiania świateł z autoregulacją...

    Najpierw trzeba uruchomić tryb ustawiania vagiem, żeby grzebać przy lampach. A potem jeszcze coś ustawić... Nie chciało mi się w to zagłębiać bo to po angielsku
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  3. #13
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    co z tego ze się pewnie nic nie doczytam jak to po angielsku ale juz patrze


    no jest tego troche ;P

    a przy okazji, czy to był błąd z tym ustawianiem to chyba nie, bo jedna lampa była dobrze, a druga którą sam kręciłem była bardzo źle

    w sobotę się pobawie z tym pdf-em i vagiem


    tu jest po polskiemu

    http://www.vag-com.pl/poziomowanie-xenonow.htm
    Ostatnio edytowany przez Grabek - 11-11-09 o 23:20
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  4. #14
    wojt's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    91 razy
    Podziękował
    44 razy

    Domyślny

    Może dodam swoje trzy grosze. Ja też swego czasu miałem problem ze źle ustawiającymi się lampami. Raz świeciły za nisko, często za wysoko. Problem tkwił w tym, że prawy reflektor był źle przykręcony i święcił za wysoko względem lewego. Linia światła była zdecydowanie nierówna. Po poprawnym przykręceniu lampy (czyli jak linia światła była już równa) to autoregulacja zaczęła działać poprawnie.

    Co do autokalibracji, to u mnie jest prawie niezauważalna. Żeby to zauważyć, to trzeba patrzeć na lampy kiedy ktoś je włącza. Trwa to z pół sekundy. Z pozycji kierowcy niezauważalne.

  5. #15
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    czyli jak jak przychyle się pod auto to któryś z czujników bedzie widać?
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  6. #16
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    mialem to samo ze raz mi swiecily dobrze a raz przed samym autem i to na przemian raz jedna lampa raz druga. zdemontowalem oba silniczki, rozebralem je i wyczyscilem w srodku alkoholem izopropylowym (tym samym co przeplywki - 8zl w sklepie elektronicznym) podoginalem styki, przedrapalem je papierkiem, wtyczki tez poczyscilem. wyschlo, zlozylem, zamontowalem od kilku miesiecy spokoj.
    jak wlacze swiatal to silniczki pracuja tzn ustawiaja lampy.
    swiatla ustawilem sobie sam bo jak mi ustawili na stacji diagnostycznej to byla porazka.
    zeby sprawdzic silniczki, stan przed sciana z 10m na prostym podlozu wlacz xeny, wlacz vaga wejdz w xeny i daj test. skumasz o co chodzi klikajac dalej, silniczki beda szly w gore lub w dol.
    potem mozesz wlaczyc pozycje 0 wg pisu ktory dales link wyzej. przy 10m od sciany swiatla powinny ci swiecic na wysokosc kolana. tak gdzies wyczytalem. i to pasuje i nie raze nikogo a widze ladnie.
    jesli vag nie wyplul Ci bledow o uszkodzonych czujnikach to nie ma co ich sprawdzac.
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



  7. #17
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    dobra jestem po kalibracji, jednak oba silniczki działają, światła skalibrowane, ustawienia zapamietane, błędów z czujników brak.

    Zostaje mi tylko to co Jackq napisał, ale top w następny weekend.
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  8. #18
    Burza Jr's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny Xenon Audi S3

    Siema mam pytanie do posiadaczy S3 czy jak włączacie xenon jak macie zapalony silnik to poziomują wam sie światła (w sensie soczewka idzie góra dół) ? bo u mnie nie ma czegos takiego, ale zauwazyłem też że mam uszkodzony ten łacznik w tylnym stabilizatorze xenonu i podejrzewam że to moze byc raczej to ?? kumpel ma A6 i poziomuja mu sie xenony wiec u mnie chyba tez powinny ?

    Pozdro

  9. #19
    VinCe1.8T's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Marki
    Auto
    B7 3.0 TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    24 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    było o tym niedawno http://a3-club.net/forum/showthread....t=poziomowanie
    a swoją droga jeśli masz uszkodzony czujnik na tylnym wachaczu to Ci układ nie bedzie działał albo bedzie działał nieprawidłowo. Podepnij pod VAGa, powinien wywalić błąd czujnika

  10. #20
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Połączyłem tematy. Burza Jr, przeczytaj post wojt'a wyżej - wg niego jest to niezauważalne...
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •