Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Oznaczenia km/h1 i km/h2 na fisie???

  1. #1
    pimpa13's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Auto
    Audi A3 Sportback 2.0TDI
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny Oznaczenia km/h1 i km/h2 na fisie???

    Witam
    Czy moze mi ktos udzilic informacji co sygnalizuje kontrolka km/h1 i km/h2???Mozna ja zobaczyc sprawdzajac caly komputer(plyny,benzyne,itd).Mozna ja wlaczyc podczas jazdy i co jakis czas pipczy.Co to jest dokladnie.Nadmieniam ze nie mam tempomatu a samochod jest 2002rok.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez DanioUk - 10-06-12 o 01:43

  2. #2
    KARWAN's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POZNAŃ / Lausanne
    Auto
    3.0 TDI +
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    ja niestety nie mam fisa znajomy w a3 ustawial sobie tym (km/h1 i km/h2) predkosci przy ktorych ma piszczec. on mial to ustawione na 210( taki mial indeks zimowek H) zeby sie nie zapominac
    1

    13,65 -1/4

  3. #3

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Möhnesee
    Auto
    Audi A8 3.0TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Prawdopodobnie poprzedni wlasciciel sobie tak zrobil w kompie ze piszczy.
    km/1 i 2 to nic innego jak po prostu sygnal ostrzegawczy.Mozna ustawic sobie 2 przedkosci ktore po przekroczeniu ich o 10 km/h komp piszczy.Przydatne np. w krajach gdzie obowiazuje limit predkosci albo np. jak masz zimowki ktore tez sa do pewnej predosci dopuszczone zeby ci komp przypomnial jakbys za duzo gazowal....

    Mozesz te predkosci sobie zwiekszyc/zmniejszyc lub usunac.
    Wydaje mi sie ze chcesz usunac Prawda?

    Km/h 1 znika jesli zmniejszysz predkosc ponizej ustawionej albo przekroczysz ustawiona predkosci o wiecej niz 40 km/h przez ok. 10 sek.(nie zosatje ona jednak kompletnie usunieta z kompa)

    km/h 2 to tzw. stala kontrola predkosci ten sygnal znika tylko jak wymazesz te funkcje z kompa.

    Km/h 1 likwidujesz nastepujaco:

    -predkosc wiecej niz 5km/h i naciskasz ten przycisk na desce rozdzielczej trzymajac go dluzej niz 1 sek. Powino sie na ekranie ten przekreslony symbol pojawic i przy zgaszeniu auta km/h 1 wymazuje sie automatycznie.

    km/h 2 likwidujesz tak:

    -tutaj auto jest wylaczone i stacyjka tez! ten przycisk na desce naciskasz kruciutko i display sie zapala. teraz naciskasz jeszcze raz trzymajac go ok. 2 sek.-> ustawiona km/h 2 predkosc powinna sie pokazac na ekranie.Jesli sie pokazala naciskasz teraz przycisk "reset" ( na wajsze gdzie masz wycieraczki) i trzymasz tak dlugo az ten znak bedzie przekreslony.

    Pozdro

  4. #4
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    no najlepiej nie uruchamiac ...kierowca powinnien wiedziec z jaka predkoscia sie porusza a nie liczyc na sygnal kompa

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •