Strona 4 z 62 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 619

Temat: Rozbieranie, regenerowanie, malowanie lamp

  1. #31
    matt4's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Holy City
    Auto
    Audi Quattro
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    myśle ze to trzeba pogadać z gościem co handluje silikonami, w takich tubach są najróżniejsze kleje i masy, napewno coś by doradził

  2. #32
    borys1822's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Leeds
    Auto
    Audi a3-->S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Umnie przy wymianie zarnika spadl mi srodek lampy. Przy nie umiejetnej probi wlozenia ten kwadracik z z dziura w srodku co czyba ramie silniczka wchodzi rozszedl sie na dwie czesci. Teraz mi lampa lata, drrzy. Wiec chyba bez rozbierania sie nie obejdzie. Jak Wam sie wydaje jest sens probowac to kleic czy poszukac drugiej lampy? A moze ten element jest wymienny. Jak bede musial rozbierac to moze od razu prysne na czarny mat
    Uszkodzenia matka tuningu

  3. #33
    Slipper's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LDZ
    Auto
    Volkswagen
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BWA
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Mi sie ten zaczep ulamal podczas malowania lampy i niestety musialem zrobic to na sztywno bo nie szlo tego skleic i nie da sie dostac takiego uchwytu, poprostu nie mam teraz regulacji elektrycznej ale mi to nie przeszkadza

  4. #34
    borys1822's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Leeds
    Auto
    Audi a3-->S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Slipper Pokaż post
    Mi sie ten zaczep ulamal podczas malowania lampy i niestety musialem zrobic to na sztywno bo nie szlo tego skleic i nie da sie dostac takiego uchwytu, poprostu nie mam teraz regulacji elektrycznej ale mi to nie przeszkadza
    u mnie to nie przejdzie ponieważ lampy same się regulują

  5. #35
    elte84's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Teresin/Piaseczno
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez zidabliuej Pokaż post
    Pytanie do wszystkich, którzy czyścili polifty. Jak później, po rozebraniu i umyciu lampy oczyścić z tej gumy lampę i klosz? Jedną lampę już zrobiłem, efekt jest niesamowity w porównaniu do tej brudnej, ale samo usuwanie tej gumy przed sklejeniem zajęło mi jakieś 4-5 godzin, a i tak wszystkiego dokładnie nie wybrałem i skleiłem silikonem z resztkami tego syfu... Chce się zabrać za drugą lampę ale na myśl o jej sklejaniu z powrotem niedobrze mi się robi ;/ Mieliście jakiś dobry sposób na usuwanie tej gumy?
    Właśnie w tym momencie pozbawiłeś sie ponownej możliwości rozebrania lampy i nie pójdzie niczym, ja tak skasowałem jedną sztukę w której już ktoś wcześniej dłubał i właśnie skleił ja na zwykły silikon. Larius ma racje, ta guma po nagżaniu staje sie plastyczna i wcale nie ma potrzeby aby ją usuwać z klosza, po złączeniu wtopi sie w reszte.

  6. #36
    Mariusz_ZT.tk's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sulejówek
    Auto
    Quattro S-Tronic
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    31 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez elte84 Pokaż post
    Właśnie w tym momencie pozbawiłeś sie ponownej możliwości rozebrania lampy i nie pójdzie niczym, ja tak skasowałem jedną sztukę w której już ktoś wcześniej dłubał i właśnie skleił ja na zwykły silikon. Larius ma racje, ta guma po nagżaniu staje sie plastyczna i wcale nie ma potrzeby aby ją usuwać z klosza, po złączeniu wtopi sie w reszte.
    Nie wiem, czy jest jakaś istotna różnica, ale ja uszczelniłem lampe sylikonem bezbarwnym. Ponowne jej rozklejenie było o wiele prostsze niż na oryginalnie naniesioną mastike.

  7. #37
    bafloo's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    A ja mam pytanko trochę z innej beczki

    Dostałem od znajomka ori xenon poliftowy z tym, że reflektory mają niestety połamane zaczepy i coś w środku (na pewno w jednym jakiś biały plastik od regulacji, w taki sposób, że soczewka się nie trzyma jak powinna) :/ Muszę je rozebrać i sprawdzić dokładnie...

    I tu pytanie: czy przy przekładaniu bebechów xenona do zwykłego ori polifta mogę napotkać jakiś problem? Dokładniej chodzi mi o różnice w budowie z danego rocznika samych ori reflektorów xenon i zwykłych poliftów

  8. #38

    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam

    Czy wyjecie reflektorow i wlanie do ich srodka przez otwor zarowek plynu do szyb lub innego kreta wyplukanie przez potrząsanie i pozniej wyplukanie woda destylowana pomoze na zszarzale oryg reflektory??

    Pozdrawiam
    "Wymaganie od wyzyskiwanego niewolnika, żeby rozpaczał po śmierci oprawcy, wydaje się przesadnym okrucieństwem"

  9. #39
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    Nie sadze, to glupi pomysl. Taki plyn jest tlusty, zeby nie zostaly ci jakies zacieki no i nie wiadomo czy to cos da. Najlepiej rozkleic, to nie jest wielka filozofia, a doczyscisz elegancko.
    There's only one word you need to know. Low.

  10. #40
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Jak już chcesz czyścić lampy tym sposobem poprzez płukanie to pamiętaj że zanim je załozysz muszą Bardzo dobrze wyschnąć bo jeśli cokolwiek zostanie to będą parować

Strona 4 z 62 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •