Cytuj Oryginalnie napisane przez Zielarz Pokaż post
Plewian tak chyba zrobie jak piszesz tylko z malym wyjatkiem.

Dzisiaj ide kupic nowe zaczepy do listwy te plastikowe bo tez musze je wymienic a te nity to kupilem juz takie same "nity rozprężne" to sie nazywa i spróbuje zanitować jeszcze raz te miejsca gdzie one mi wypadły i w te miejsca gdzie będą dziurki położe jakiś środek antykorozyjny a listwę zaczepię na wszystkich nitach.

Najgorsze jest to ze w niektórych miejscach lakier jest zdarty do gołej blachy i boje sie ze mi tam rdza wejdzie i wypadało by to zabezpieczyć.Drugą najgorszą sprawą jest to że nie mam teraz kaski na lakiernika a nie chce tego gołego zostawiać wiec myślę, że będe musiał to sam zrobić albo przeczekać zimę i dopiero później oddam do lakiernika chociaż po zimie to już pewnię te drzwi będą gorzej wyglądały

damam jescze ze jak sprawdzałem miernikiem lakieru to te drzwi były juz 2 raz malowane wiec pewnie rdza tam juz sie wkradała raz....
Tam gdzie jest zdarty lakier i jest juz korozja lub nie to proponoje taki srodek jak juz wczesniej napisałem BRUNOX jest naprawde dobry, jest w spreyu i na pędzel.Ale decyzja nalezy do ciebie.Moge jeszcze dodac ze u mnie jedną zimę to przetrwalo i jak sprawdzalem jakis czas temu to nie ma koroz. Pozdro