Strona 4 z 56 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 558

Temat: Pomoc w wyszukiwaniu aukcji allegro i eBay.

  1. #31
    interno87's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    CW/GD
    Auto
    A3 Quattro
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Po1. Ile razy jest tak że komuś zalega coś w piwnicy/garażu a co akurat jest komuś potrzebne? może jak ktoś tu wejdzie przypadkiem to pofatyguje sie i akurat wystawi potrzebny komuś przedmiot.
    Po2. Nawet jeśli szukamy czegoś na allegro co nam potrzeba (nie pilnie ale by sie przydało) to co ile na allegro sprawdzamy?? co 3-4dni. A jesli w miedzy czasie bedzie aukcja idealna dla kogoś, to osoba która akurat przegląda allegro może będzie miała w pamięci że ktoś z forum tego szuka.
    Po3 Podobnie inne miejsca zakupu - sklep kumpla co ma taniej, giełda czy coś w tym stylu. Tam internet nie sięga a okazja sie marnuje.

    Temat zrobiony nie - zamiast szukajki (choć ja np nie umiem szukać na niemieckim ebay'u bo nie znam niemieckiego jak czegoś szukam) tylko po to aby pomóc komuś znaleźć - nie koniecznie w internecie. Myśle ze te 3 powody wystarczą aby uciąć spekulacje że to temat leni
    Sory za OT

  2. #32
    olo_sl's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Słupsk
    Auto
    Audi A4 B7 2,7 TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Jakby kto widzial dekielki od felg S3 8L sztuk 4 RONAL
    Ostatnio edytowany przez olo_sl - 19-11-09 o 21:10

  3. #33

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez interno87 Pokaż post
    Po1. Ile razy jest tak że komuś zalega coś w piwnicy/garażu a co akurat jest komuś potrzebne? może jak ktoś tu wejdzie przypadkiem to pofatyguje sie i akurat wystawi potrzebny komuś przedmiot.
    Po2. Nawet jeśli szukamy czegoś na allegro co nam potrzeba (nie pilnie ale by sie przydało) to co ile na allegro sprawdzamy?? co 3-4dni. A jesli w miedzy czasie bedzie aukcja idealna dla kogoś, to osoba która akurat przegląda allegro może będzie miała w pamięci że ktoś z forum tego szuka.
    Po3 Podobnie inne miejsca zakupu - sklep kumpla co ma taniej, giełda czy coś w tym stylu. Tam internet nie sięga a okazja sie marnuje.

    Temat zrobiony nie - zamiast szukajki (choć ja np nie umiem szukać na niemieckim ebay'u bo nie znam niemieckiego jak czegoś szukam) tylko po to aby pomóc komuś znaleźć - nie koniecznie w internecie. Myśle ze te 3 powody wystarczą aby uciąć spekulacje że to temat leni
    Sory za OT
    To proponuję zmienić nazwę tematu, bo mówi on o pomocy przy wyszukiwaniu aukcji z allegro i ebaya a nie u kumpla w sklepie gdzie taniej.
    EOT

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  4. #34

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Seat Ibiza SPORT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny

    Witam
    Na razie przygl?da?em si? temu tematowi i powiem, ?e mo?e pomys? fajny ale na d?u?sz? met? to tu zapanuje du?y ba?agan, np. Nie b?dzie wiadomo czy kto? ju? naby? przedmiot kt?rego szuka?, czy szuka dalej; pro?by z przed kilkudziesi?ciu dni, kt?re zostan? zakryte nast?pnymi ju? nikt nie b?dzie szuka?, albo nie b?dzie czyta?, a jak w po?cie b?dzie 1000 wpis?w to chyba nikt nie b?dzie czyta? wszystkich od pocz?tku.

    Ja bym zrobi? to w inny spos?b. W tym temacie by?y by tylko wpisy os?b, kt?re czego? szukaj?.
    Osoby kt?re maj? takie cz??ci/cz??? wystawiaj? je w dziale "Sprzeda?", mog? przy okazji wys?a? wiadomo?? na PW, a osoby kt?re przeszukuj? Allegro/ Ebay b?d? wiedzia?y na co zwr?ci? szczeg?ln? uwag?.
    W tym temacie opr?cz pr??b nikt nic nie pisze, bo stworzy si? ba?agan.
    ?eby osobom szukaj?cym cz??ci nie by?o za wygodnie musz? same co jaki? czas patrze? w dzia?y "Sprzeda?", oraz "Ciekawe aukcje na Allegro i Ebay".
    Je?eli by?o by to mo?liwe to po zakupie szukanej cz??ci pro?ba taka by by? kasowana z tematu (by?o by wiadomo ?eby takiej cz??ci ju? nie szuka?).
    Tak to ja widz?. Oczywi?cie to moja ma?a wizja.


    Kto? szuka? dok?adki poliftowej na prz?d pod halogen do 8L, cena: 100 z? (dok?adka w ?wietnym stanie, a wi?c cena okazyjna)
    http://moto.allegro.pl/item827023739...d_przedni.html

    Zobaczymy za 2-3 miesi?ce co b?dzie z tym tematem.
    Pozdrawiam
    Tomasz_W-wa
    Ostatnio edytowany przez Tomasz_W-wa - 24-11-09 o 20:04
    Tomasz_W-wa

  5. #35

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POL/GER
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    wiedziałem że tak bedzie musiałem szybko kupić i kupiłem przedlift we...wtorek sory za OT ale Tomasz_W-wa potwierdzę to co na forum pewne ,jesteś niezastapiony

  6. #36

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Seat Ibiza SPORT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny

    pawulon szkoda, że nie wiedziałem bo dokładkę przedliftową to bym Ci oddał za symboliczną złotówkę, bo została mi po przekładce na polifta.
    Gdzieś się wala u mojego braciszka w garażu.
    Dzięki za dobre słowa, chociaż ostatnio trochę mniej się udzielałem, ale mam wymówkę. He He (urodziła mi się córeczka i na forum już zostaje mało czasu)
    Pozdrawiam
    Tomasz_W-wa
    Tomasz_W-wa

  7. #37

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POL/GER
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    to wielkie gratulacje i dużo zdrowia dla całej Twojej rodzinki :--) pozdrawiam

  8. #38

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Seat Ibiza SPORT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny

    Dziękuje Bardzo

    Pozdrawiam
    Tomasz_W-wa
    Tomasz_W-wa

  9. #39
    L@mberT's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Auto
    OOOO
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Poszukuję spryskiwacza prawego reflektora do a3/s3 8l, bede wdzieczny za jakieś namiary

  10. #40
    juhas100's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    no fucking airride
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BXE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    napisz do lariusa ostatnio miał jakieś graty ze zderzaka s3
    [sigpic][/sigpic]

    Brak mi mojej a3

Strona 4 z 56 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •