Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 38

Temat: światła stopu cały czas świecą

  1. #21
    Sztomel's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rybnik
    Auto
    Volkswagen Golf Mk4
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    210 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    przy tym kwadratowym nie trzeba dbać o szczegóły, obojętnie czy wciśniemy go w gniazdo przy pedale hamulca w pozycji spoczynkowej czy też wciśniętym pedale to od razu go przekręcamy w prawo - jeśli nie wciskaliśmy pedału hamulca przed montażem czujnika to jego bolec wraz z systemem zapadkowym sam ustali swoje prawidłowe położenie a jeśli przy wciśniętym pedale to pedał powracając sam wciśnie bolec czujnika do pozycji wyjściowej - czujnik jest rozbieralny i system zapadkowy bolca zawsze można przywrócić do pozycji jak przed montażem czyli bolec czujnika maksymalnie wysunięty. Oczywiście w tym czujniku (w przeciwieństwie do nowego) nie ma systemu trwale blokującego położenie bolca po przekręceniu czujnika w prawo.
    http://www.a3-club.net/forum/signaturepics/sigpic10577_1.gif

  2. Podziękowania dla Sztomel za pomoc w problemie

    IronFlower (10-06-10)

  3. #22

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Dzięki za pomoc
    100 BHP / 1.6 L Klub

  4. #23
    bartek87711's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Witam. Od pewnego czasu pojawił mi się mały problem mianowicie w trakcie jazdy światła pala się cały czas oczywiście gdy wciskam pedał hamulca światła minimalnie mocniej się świecą lecz jest to naprawdę mało zauważalna różnica . Oprócz tego gdy wyłączę silnik zgaszę światła mijania otworze drzwi i wcisnę pedał hamulca słychać dźwięk nie wyłączonych świateł , także w trakcie jazdy gdy wcisnę pedał hamulca piszczy mi taki pojedynczy sygnał i pokazuje ze mam nie włączone światła. Sprawdzałem już bezpieczniki styki i kable na kostce dochodzącej do czujnika i wszystko jest ok. Czy to możliwe ze sam czujnik jest zepsuty i czy ten problem ma się jakoś do kontrolki EPC która zaczęła mi się wyświetlać ( dodam ze mam lampy tuningowe lecz problem ten był również na lampach fabrycznych ) Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi i pomoc.

  5. #24
    bartek87711's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    juz rozwiazalem swoj problem mianowicie był on taki ze w jednym stopie zamiast zarowki dwu włuknowej byla jedno wluknowa stad swiecil sie caly czas stop polecam sprawdzenie zarowek

  6. #25

    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Witam wczoraj pisalm i zostalem przeniesiony tutaj:
    "
    witam mam takie problem . Przy zgaszonych swiatlach nie pala sie swiatla stopu (naciskajac na pedal) gdy zapale swiatla przez pokretlo to zapala sie stop i pali caly czas mimo ze nie naciskam na pedal. Zarowki wszystkie sa sprawne. do tego po przejechaniu pare km miga kontrolka grzania swiec. Moce to byc czujnik stopu. ? Wiem ze temat walkowany ale gloenie znalazlem odp o zarowkach zeby sprawdzic ale sprawidzilem zarowki przewody i laczenia w kostkach i wszystko ok. Pozdrawiam"

    wymiana zarowek na dwuwloknow spowodowala z stop nie pali sie wogolee. Co moze byc przyczyna czujnik stopu ? Sprawdzalem kostka do czujnika wyglada na ok.
    pozdrawiam

  7. #26
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Czujnik pod pedalem hamulca do wymiany lub tez wyregulowania ponownego. Sprawdz to bo raczej w 99% jest tego wina.
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  8. #27
    Xprot's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    jelenia góra
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR
    Pomógł
    22 razy

    Domyślny

    tu masz linki:

    http://so.pwn.pl/
    http://sjp.pwn.pl/

    sprawdź, czy problem nie leży w zwarciu układu żarówek postojowych z tymi od stopu, np. w kostce przy lampie, lub w samej lampie

    zainstaluj Firefox, chrome, sam sprawdzi ci pisownie

  9. #28
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Po co komu linki do slownikow????
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  10. #29

    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    ok dzieki pozdr

  11. #30

    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wlkp
    Auto
    Audi A3 8L
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    witam, z gory sory za odgrzebanie starego tematu i brak pl znakow (telefon).

    Miesiac temu wymieniony czujnik swiatel,bo nie dzialaly. Obecnie swieca samoczynnie wraz z wlaczeniem swiatel. Myslalem,ze padl czujnik. Niestety po odlaczeniu kostki swiatla nadal swieca i dodatkowo wyje mi taki dzwiek, jak przy otwartych drzwiach. Bez jakichkolwiek swiatel na postoju i w trakcie jazdy stop dziala normalnie. Ostatnio bylo troche kombinacji przy radiu z kabelkami ktore sie upalily-ale watpie by to mialo wplyw. Zarowek nie ruszalem,wiec tu tez cieezko.


    Od czego zaczac Panowie?nie ma co czekac i Od razu do elektryka na sprawdzenie instalacji?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •