Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 35

Temat: 1.9TDi BLS - modyfikowany - 153Km/341Nm no DPF

  1. #1

    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny 1.9TDi BLS - modyfikowany - 153Km/341Nm no DPF

    Hej. Z racji ze mialem wczesniej problemy z umieszczaniem zdjec nie odzywalem sie za bradzo. Oto wykresik z mojego moda. Auto to A3 1,9TDi bez DPF z 2007 Sportback, przebieg 34tys km. Mod nadal w fazie testow. Z racji braku DPF sa problemy z dymkiem i nawet na serii czasem sobie baka puscil... Co wy na to?
    Ostatnio edytowany przez grzechutrz - 29-11-09 o 12:05

  2. #2

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gryfice
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    ale ladnie fabryczka Cie obdarowala. zebym u siebie podobnie wyciagnal to bylbym happy.pozdro

  3. #3
    musicArmani's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    nowy sącz
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    cieszy mnie gdy patrze na wyniki BLS'ów , sporo kucyków więcej fabryka daje. Nie wspominajac o efekcie po czipsie. Ciekawy jestem ile u mnie będzie

  4. #4
    sikor's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legionowo okol.Wawy
    Auto
    Audi S5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    No ale to chyba jednak jest wynik po czipsie.. nie wydaje mi sie zeby ze 105KM bylo nagle 153KM... musieli nowy program napisac.. teraz juz wiecej nie zmieni dopoki nie wyrzuci obecnej turbawki i nie wymieni wtryskow...
    AUDI..- Przewaga dzięki technice.

  5. #5

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BMJ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez sikor Pokaż post
    No ale to chyba jednak jest wynik po czipsie.. nie wydaje mi sie zeby ze 105KM bylo nagle 153KM... musieli nowy program napisac.. teraz juz wiecej nie zmieni dopoki nie wyrzuci obecnej turbawki i nie wymieni wtryskow...
    Jeśli Autoseba będzie potrafił przepisać soft pod inne pompki w edc16
    Ecuproject - Profesjonalny Tuning silników Diesla oraz turbobenzyn,diagnostyka grupy VAG ,pomiary mocy na hamowni obciążeniowej 4x4 tel.513399363,502730289
    ecuproject.pl

  6. #6
    musicArmani's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    nowy sącz
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    a kto twierdzi że 153 koni bylo w serii?

    na wykresie jest chyba podany wynik przed czipowanie 118,4 jak i wynik po chipowanie 153 czy źle zinterpretowałem? i o tym wyniku napisałem że ładnie

    Ostatnio edytowany przez musicArmani - 20-11-09 o 19:36

  7. #7

    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    Witam. Jak sie domyslam zaraz przemowia ludzie ktorzy naczytali sie Sebastianie roznych rzeczy. JA uwazam ze musial sie gdzies nauczyc.... zaczynal jakies 4 lata temu. Teraz mysle ze mu idzie calkiem niezle aczkolwiek cene chipsa ma nadal najnizsza. U niego zawsze kolejka wiec nie sadze by dawal ciala co do gratisow od fabryki. Z tego co sie zorientowalem a jestem u seby czesto tylko vw i audi ma takie gratisy. I to sa duze dodatki. np silnik w golfie 5 90KM z pomiaru mial kolo 103KM wiec.... np 1,9 TDi A4 B7 mialo 124KM. A najsmiesniejsze jest to ze jak przyjedzie pug czy reno nawet BMW to zawsze seria no czasem 2KM mniej lub wiecej......U mnie niestety pompki gorszy sort i nie mam DPF wiec mam dymiki. Chyba mam mala nieszczelnosc na rurze intercoolera(jak zakladalem to widzialem ale myslalem ze jest w miejscu nie waznym znaczy na laczeniu rury gumowej z plastikowa na zgrubieniu plastiku przed opaska. Mysle ze wieksze cisnienie doladowania i moze ucieka... to musze sprawdzic). Zagadzam sie ze 150KM to maks co mozna wycisnac z tego silnika.... chyba ze zmienie turbine i pompowtryski...... Ale jak mialem moda 160KM to szedl jak przeciag.... tylko kopcil niemilosiernie

  8. #8

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    okolice krk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Hmmm u mnie tam nic nie kopci

  9. #9
    musicArmani's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    nowy sącz
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    z tego wynika że coś nie tak masz że kopci, pewnie przesadzona moc , choc napisales ze przed programem juz Ci kopcil..

  10. #10

    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    Jesli nie ma sie filtra czastek stalych tkz DPF to pompowtrysk bedzie kopcil..... Taki uklad. To nie to samo co uklad CR gdzie masz stale cisnienie w listwie i regulujesz otwarciem wtryskiwacza. W pompowtrysku od obrotow zalezy cisnienie, oczywiscie mozna uzyskac wieksze cisnienie ale przy wyzszych obrotach.... Zreszta vw/audi wycofalo sie z pompowtryskow.....

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •