Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: Wymiana radia`

  1. #1

    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Milanówek
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU

    Lightbulb Wymiana radia`

    Witam po zakupie Audi A3 postanowi?em wstawic radyjko clariona przyczyna by?o jego brak, przy zakupie jedyne co by?o to tylko dziura, po przegl?daniu forum mimo i? wiele jet u opisane postanawiam napisa?, zakupi?em kostk? http://allegro.pl/item804987467_audi..._glosniki.html , niestety jedna z kostek nie pasuje ale jak si? j? wepnie i przytrzyma to jest ok wszystkie kabelki maj? po??czenie, ale nieststy nie dzia?a, zaczynam zn?w szuka? po forum i znajduj? info na temat niebieskiego kabelka i separatora no wchodzimy na allegro kupujemy przychodzi drugie podej?cie do pod??czenia i NIC co w takim razie robi? czy jest mo?liwe ?e co? ?le pod??czam??? A drugi moje pytanko z innej beczki jak wymienic g?o?niki ty?, chodzi mi o zdj?cie boczk?w. Z g?ry dzi?kuj? za wszelk? POMOC. PZDR

  2. #2
    karutkowski's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Boczki tylne są tylko na zatrzaskach. Ja swoje ściągałem od dołu. Raczej nic nie powinno się połamać.
    JVC KD-SH1000 => ProconGold =>Audio Art 200.2 + Hfonics Son of Aphrodite + Audio System F2 -190 => Phase Evolution CFS 165.25 + IT MDS 12DVC

  3. #3
    siwylbko's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LbKo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Po co tobie jakies separatory? Pierwsze podstawowe pytanie jaki masz zestaw? Nokia czy Bose? Jesli nokia to wystarczy kabelki z niebieskiej wtyczki podpiac w radiu w miejsce tylnich glosnikow a chyba kabel czarno-bialy w miejsce zasilania

  4. #4

    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Milanówek
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny

    Z tego co widziałem na przodzie głośniki NOKIA, czyli co wystarczy zamiast tego separat to jakieś kable połączyć, mógł bym prosić jakieś foto, był bym wdzięczny. PZDR

  5. #5

    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    A ja mam takie głupie pytanko/problem. 2 tygodnie temu kupiłem a trójeczke. Pierwszą zmianą jaką chciałbym w niej przeprowadzić jest wymiana seryjnego radja. Otóż radyjko seryjne wydaje mi sie jakieś dłuuugie i nie wiem czy po włożeniu nowego radyjka nie zostaną szczeliny po obu stronach radja.

  6. #6

    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Milanówek
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Deptu? Pokaż post
    A ja mam takie g?upie pytanko/problem. 2 tygodnie temu kupi?em a tr?jeczke. Pierwsz? zmian? jak? chcia?bym w niej przeprowadzi? jest wymiana seryjnego radja. Ot?? radyjko seryjne wydaje mi sie jakie? d?uuugie i nie wiem czy po w?o?eniu nowego radyjka nie zostan? szczeliny po obu stronach radja.
    wystarczy zamontowaa? http://allegro.pl/item816396669_ramk..._a6_tanio.html i nie b?dzie szczelinki.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •