Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 40

Temat: Problem z podświetleniem klimatronica, popielniczki...

  1. #31
    rubel's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kielce<=>czg
    Auto
    ASiA
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    sprobuj tez przekrecic styki na zarówce u mnie tez sie tak działo jakas dziwna zarowka tzn jak np masz gorny styk wykrecony w prawo to daj go w lewo a dól na odwrót moze zadziała...

  2. #32

    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    CZARNE
    Auto
    AUDI A3 1.9TDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    poprawiłem styki i zadziałało dzięki wielkie za podpowiedź.

  3. #33

    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biała Podlaska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Podłączę się pod temat. Po włączeniu radia (nie oryginalne) zdecydowanie mocniej podświetlany jest licznik kilometrów i panel climatronica oraz zapala się podświetlenie w tunelu pod climatronickiem czy może ktoś wie jak je zmniejszyć bo w nocy jest zbyt intensywne i przygasa dopiero po wyłączeniu radia. Czy to wina niewłaściwego podpięcia radia??

  4. #34

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Wiatm!
    Wczoraj planowalem zrobic podswietlenie nog w mojej A3. Chcialem podlaczyc tasme LED pod swiatlo obok zapalniczki, jednek przez przypadek zlaczylem 2 kabelki no i doszlo do zwarcia. Od tej pory nastała ciemnosc w aucie. Nie swieci FIS, obrotomierz, predkosciomierz, przyciski od climatronika, oczywiscie ta lampka pod zapalniczka, diody na przelaczniku swiatel, odziwo radio działa no i autko tez jezdzi bez najmniejszych problemow. Gdzie szukac przyczyny tego stanu? Sprawdzalem bezpieczniki od zapalniczki swiatel etc i wszystko jest ok.

    Edit: dzisiaj mocno przywalilo mi slonce to widac bylo na FIS'ie ze dziala i wyswietla blad akumulatora
    Ostatnio edytowany przez VeniCreator - 06-10-15 o 12:04

  5. #35

    Data dołączenia
    Oct 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Witam wszystkich
    Mam w moim autku taki przypadek
    chodzi mi o podświetlanie klimatronika. Kiedy mam wyłączone światła to panel klimatronika świeci ciemno a kiedy załącze światła to klimatronik się rozjaśnie
    Wydaje mi się że na pewno powinno być odwrotnie
    Czy ktoś z was miał taki przypadek albo podpowie co może być przyczyną takiego zachowania
    Pozdrawiam

  6. #36

    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kopki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    Witam!!! Mam problem z podświetlaniem deski rozdzielczej w Audi A3. Wczoraj wieczorem odpalam auto, przekręcam światła a tu w środku ciemno, nawet zegary nie świeciły. Świeciły tylko przyciski od el szyb i przycisk od zamka. Rano posprawdzałem bezpieczniki, wszystkie były ok oprócz nr 15. Wymieniłem go na nowy i powróciło tylko podświetlanie zegarów. Ale reszta nie świeci( kratki nawiewów, włącznik świateł i regulacja, przyciski od klimatronika, przycisk grzania tylnej szyby). Wiem ze był podobny temat tylko, tam tez licznik nie świecił wogóle, a u mnie normalnie działa i świeci, ale nie reaguje na zmianę jasności podświetlania. I tak myślę ze to może regulator jasności podświetlania co jest kolo włącznika. Chciałbym zrobić coś takiego żeby złączyć na chwile kabel wejścia do regulatora z kablem wyjścia, i zobaczyć czy podświetlanie zadziała. Tylko we wtyczce do regulatora podświetlania jest 6 kabli i nie wiem który jest wejściowy a który wyjściowy. Orientuje się ktoś w temacie??? a może ktoś ma jakieś inne pomysły co jest przyczyną ze podświetlanie deski nie działa?? Z góry dziękuje a odpowiedzi.

  7. #37

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam,

    podpinam się pod temat. W mojej audi A3 8l 2001r. polift notorycznie po zimnej nocy przepala się bezpiecznik nr 15 (zestawy wskaźników). Nie świecą wskazówki zegara, licznik kilometrów i climatronic.

    Zauważyłem, że bezpiecznik 15 przepala się w momencie przekręcenia kluczyka. Sytuacja ma miejsce tylko przy niskich temperaturach. Latem ani razu nie zdarzyła mi się taka sytuacja.

    Gdzie szukać przyczyny?

  8. #38

    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piława
    Auto
    Audi '01
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Witam,
    Panowie problem jest następujący: w mojej A3 poliftowej mam brak czerwonego podświetlenia, a dokładnie w: regulacji przy kratkach nawiewów, przycisku ESP, przycisku zamykania drzwi, przyciskach lampek w podsufitce zarówno z przodu i z tyłu, oświetlenie popielniczki(podświetlenie tunelu, wnętrza popielniczki oraz gniazda zapalniczki). Pozostałe rzeczy czyli radio, climatronoca, przyciski szyb i lusterek, licznik, włącznik awaryjnych świateł- są podświetlone. Sprawdzałem czy dochodzi prąd do kostki popielniczki poprzez sprawdzenie cienkiego niebieskiego czy szaro/niebieskiego kabla- nie dochodzi, sprawdzałem tez czy dochodzi w kostce lewego nawiewu- nie dochodzi.. Poprowadziłem sobie prąd z kostki popielniczki z kabla czerwonego zasilającego gniazdo zapalniczki do + w kostce kratki nawiewu i nastała "czerwona jasność" we wszystkich tych rzeczach ktore wymieniłem wyżej i mocniej zaświeciło sie podświetlenie Clintonowa (oprócz oświetlenia gniazda zapalniczki i wnętrza popeilniczki- pewnie spalona żarówka) . Czyli nie ma prądu w tym cienkim niebieskim czy to szaro-niebieskim kablu. Sprawdzałem na innym przełączniku światel ale dalej nic . Jakieś pomysły? Czy pompka centralnego zamka za to odpowiada? Dodam ze lampki w podsufitce (te zółtej barwy) świecą. Pomoże ktoś??

    .

  9. #39
    jarand9983's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skoczów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD

    Domyślny Przygasanie licznika i radia

    Witam
    Od dłuższego czasu przygasa mi licznik i radio w audi a3 8l 2001 rok ATD. Wymieniłem ściemniacz i włącznik świateł, przesmarowałem kostki i dalej to samu. Dodam że dzieję się tak nie za każdym razem ale często. Wyczytałem że to wina licznika (mam Jaeger) Czy ktoś to może potwierdzić bo jak jadę do niejednego elektro-mechanika to umywa ręce.



    Na 2 filmie widać jak wyciągam kluczyk ze stacyjki to mi się jeszcze jarzy to podświetlenie na radiu i jak gaśnie mi kamerka to radio też. ( Kamerę montowałem niedawno wiec na pewno ona tego nie robi bo już od roku mi wariuje to podświetlenie radia i licznika)



    Pomoże ktoś?
    Pozdrawiam

  10. #40

    Data dołączenia
    Oct 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJ
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Question wymiana wadliwego licznika i brak podświetlenia radia

    Witam wszystkich. Tydzień temu wymieniłem wadliwy licznik z jeagera na VDO i po wymianie brakuje podświetlenia radia ori audi chorus II oraz radio nie wyłącza się po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Czy ktoś z Was miał podobny problem ?

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •