Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 14

Temat: [8L] Podświetlenie regulacji nawiewów

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny [8L] Podświetlenie regulacji nawiewów

    Witam.
    Czy w A3 z 97r panel regulacji nawiewów jest podświetlany bo u mnie nic nie świeci. Narazie nie rozkręcam konsoli bo nie wiem czy warto....
    A mój drugi problem to niedziałajacy spryskiwacz tylniej szyby. Pompka niby działa ale nic nie leci. Czy są jakieś typowe awarie w tym temacie????
    prosze o pomoc

  2. #2

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kożmice
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    spryskiwacz tylnej szyby to bardzo typowa usterka ale o tym juz bylo pełno refereatow! nawiewy tez byly omawiane -> jak zalozyc podswietlane
    hryszek - A3 8P 2.0TDI

  3. #3

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez hryszek
    spryskiwacz tylnej szyby to bardzo typowa usterka ale o tym juz bylo pełno refereatow! nawiewy tez byly omawiane -> jak zalozyc podswietlane
    Dzięki.
    W takim razie jeszcze raz poszukam...

  4. #4
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    hryszek, koledze o panel chodzi -pokretla a nie o kratki nawiewow
    Oddo, pewnie Ci sie zarowka spalila i temu nie swieci. Z odkreceniem duzo roboty nie ma, sprawdzisz i bedziesz wiedziec co i jak. Przeszukaj forum, bylo opisane jak zdemontowac panel.
    Spryskiwacz albo: wezyk przerwany i masz wyciek, albo koncowka zatkana, zdejmij ja i igileka lub wlosem ze szczotki drucianej przeczysc - ja tak mialem i teraz pryska.
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



  5. #5

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez hryszek
    spryskiwacz tylnej szyby to bardzo typowa usterka ale o tym juz bylo pełno refereatow! nawiewy tez byly omawiane -> jak zalozyc podswietlane
    Szkam, szukam i nic. Nie wiem gdzie jest ten opis wymiany żarówki w panelu sterowania nawiewem.
    Dziasiaj roZzebrałem całą kopułke, dostałem się do tego panelu ale za cholere nie wiem gdzie tam jest jakaś żarówka. Może ktoś mi pomoże!!!!

  6. #6

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Oddo, jesli pompka spryskiwacza dziala to najczesciej przyczyna nie chlapania na szybe jest odlaczenie sie zlaczek przewodu biegnacego od zbiorniczka do tylnej klapy. Sprawdz kolejno zlaczki: przy pompce przy zbiorniczku, przy lewym przednim slupku pod tym plastikiem gdzie jest raczka otwierania maski, dalej w lewym zamykanym nadkolu w bagazniku - tam gdzie pompka centralnego zamka, ostatnie laczenie jest juz przy samym silniku tylnej wycieraczki - musisz zdjac tapicerke z klapy bagaznika.

  7. #7

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    Oddo, jesli pompka spryskiwacza dziala to najczesciej przyczyna nie chlapania na szybe jest odlaczenie sie zlaczek przewodu biegnacego od zbiorniczka do tylnej klapy. Sprawdz kolejno zlaczki: przy pompce przy zbiorniczku, przy lewym przednim slupku pod tym plastikiem gdzie jest raczka otwierania maski, dalej w lewym zamykanym nadkolu w bagazniku - tam gdzie pompka centralnego zamka, ostatnie laczenie jest juz przy samym silniku tylnej wycieraczki - musisz zdjac tapicerke z klapy bagaznika.
    Jak znajde chwilkę to zbadam sprawe.Musze się szybko nauczyć mojej A trójeczki.
    Niedawno jeździłem jeszcze Lanosem i tam prawie wszystko przerobiłem ale Audi jakoś szkoda mi ruszać.
    CZekam jeszcze na kogoś kto podpowie mi jak zmienic żarówkę w tym panelu rególacji nawiewu...
    Mach dzięki za informacje

  8. #8
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Oddo, trzeba odkrecic cala konsole srodkowa i powinienes miec dostep do tych podswietlen.

    http://a3-club.net/forum/viewtopic.php?t=1198

    Tu masz pokazane krok po kroku jak ja odkrecic

  9. #9

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ZILLION
    Oddo, trzeba odkrecic cala konsole srodkowa i powinienes miec dostep do tych podswietlen.

    http://a3-club.net/forum/viewtopic.php?t=1198

    Tu masz pokazane krok po kroku jak ja odkrecic
    Dzieki. Biore się za robote....

    [ Dodano: Wto 13 Mar, 2007 08:53 ]
    Cytuj Oryginalnie napisane przez ZILLION
    Oddo, trzeba odkrecic cala konsole srodkowa i powinienes miec dostep do tych podswietlen.

    http://a3-club.net/forum/viewtopic.php?t=1198

    Tu masz pokazane krok po kroku jak ja odkrecic
    Niestety ale po odkręceniu całej konsoli i wyjęciu panela nawiewu za cholere nie wiem gdzie tam maja być jakies żarówki. Może ktoś wie czy mają byc na wierzchu czy wewnątrz panela. Nie chce nic zepsuć żeby potem nie kupować nowej części tak jak robiłem to w moim poprzednim samochodzie.

  10. #10

    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Trzebinia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    raz

    Domyślny Witam,

    Witam,

    Potrzebuję rozkręcić przedni panel i zobaczyć co moim podświetleniem. Też znie świeci a kompletnie nie czaję jak rozkrecić panel przedni. Znalazłem na forum ten temat ale linki które są poddane nie działają. Potrzebuję instruktarzu !!

    Z góry dzięki,
    Rafał
    Ravski

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •