Strona 13 z 62 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 121 do 130 z 618

Temat: Forum Kulturystyki i Fitness

  1. #121
    piwo6's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Odnośnie pytania o Mutant Mass'a -> odpowiem krótko, polecam

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa Pokaż post
    w naturalny sposób można wyglądać prawidłowo
    Owszem, można ale jest to zależne od wieeeeelu czynników. Na normalnym jedzeniu można zbudować ładną sylwetkę, ale nie każdy.
    Źle się wyraziłem, każdy może się przypakować na zestawie; ryż+kurczak+surówka, ale np taki ektomorfik musiałby to jeść na pierwsze śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, kolację i jeszcze przegryzać między posiłkami. Wiem co piszę, bo sam nim jestem.
    Wyobraź sobie chłopaka 193cm i 60-parę kg wagi !!!! Zaznaczam, że jadłem ile widziałem.
    Gdyby nie suplementy (nie mylić jak większość ludzi ze sterydami) i konsekwenty trening, to w życiu bym nie wypracował tego, co mam teraz; +/- 100kg.

    Zaznaczam, że suplementy to tylko DODATEK do diety, nie można nimi zastapić pełnowartościowego jedzenia.
    To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata !

  2. #122
    skandaloo's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    AUDI S3
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ

    Domyślny

    po dobrze zrobionym treningu zakwas to normalne, polecam glutamina + aminokwasy . Jeżeli ćwiczymy 3 dni odzywki nie sa obowiązkowe natomiast gdy 5-6 dni to juz są obowiązkowe inaczej sie przetrenujemy ponieważ w zwykłym jedzeniu praktycznie niesposób dostarczyc wszytkich składników odżywczych .

  3. #123
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez piwo6 Pokaż post
    Wyobraź sobie chłopaka 193cm i 60-parę kg wagi !!!! Zaznaczam, że jadłem ile widziałem.
    Gdyby nie suplementy (nie mylić jak większość ludzi ze sterydami) i konsekwenty trening, to w życiu bym nie wypracował tego, co mam teraz; +/- 100kg.
    kawał chłopa z ciebie !
    u mnie 175cm 85km

  4. #124
    piwo6's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mariusz11111 Pokaż post
    kawał chłopa z ciebie !
    u mnie 175cm 85km
    hehe prawie jak Pudzian
    Jeszcze tak z 20 kg by się przydało, ale z moim metabolizmem to graniczy z cudem Z drugiej strony się cieszę, że mi mięsień piwny nie rośnie
    Chociaż ponoć im człowiek starszy, tym jest on wolniejszy
    To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata !

  5. #125
    skandaloo's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    AUDI S3
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ

    Domyślny

    Gdyby nie suplementy (nie mylić jak większość ludzi ze sterydami) i konsekwenty trening, to w życiu bym nie wypracował tego, co mam teraz; +/- 100kg.

    "piwo6" jakie osiągi na klatke?

  6. #126
    piwo6's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skandaloo Pokaż post
    "piwo6" jakie osiągi na klatke?
    Niedużo, szczytowa forma 137,5 kg. Klatka pociągnęła by więcej, ale barki już nie puszczą. Błędy młodości + siatkówka trochę mi je nadwyrężyły

    Pamiętam jak pierwszy raz poszedłem na siłkę to gryf chciał mnie zabić
    Ostatnio edytowany przez piwo6 - 16-02-11 o 15:43
    To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata !

  7. #127
    Dolnośląskie KiTo's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A6 3.0TDI Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    221 razy
    Podziękował
    60 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Sensej Pokaż post
    odżywki można brać, ale nie trzeba, wszystko zależy od tego co chcemy osiągnąć. czy ładną sylwetkę, siłę byka, mase jak góra mięśni czy brzuszek piwosza kolega kito może się wypowie
    Powiem tyle ,że ja w Twoim wieku jeszcze nie myślałem o siłce , dopiero jak byłem trochę starszy dlatego respect dla osiągnięć
    Kiedyś było łatwiej masa sama w góre szła bez supli i brzuszka nie było a teraz to inna bajka - człowiek dziadzieje i jest dużo trudniej cokolwiek osiągnąć tym bardziej pozbyć się fata.

    Panowanie nad brzuszkiem straciłem bo wybiciu barku w zeszłym roku (więc nie bądź taki spostrzegawczy ) - od tej pory wszystko jest inne i czasem boli dlatego nie ma co przeginać kosztem zdrowia - aktualnie udaje się czasem na siłkę tylko się poruszać z deka - żeby nie było że się wymądrzam tylko a jestem jaki jestem (takie usprawiedliwienie)

    obecnie ponad 100kg na 175cm a wszyscy mi mówią że nie wyglądam
    Dodano:
    Mój mistrz

    Ostatnio edytowany przez KiTo - 16-02-11 o 17:25 Powód: Automatyczne łączenie postów
    Jest A6 3.0TDI V6 Quattro
    Była A3 1.9TDI ASZ 240KM - bał się jej nawet szatan !

  8. #128
    sema9's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Staszów
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez KiTo Pokaż post
    człowiek dziadzieje i jest dużo trudniej cokolwiek osiągnąć tym bardziej pozbyć się fata.
    z wiekiem sie wszytsko zmienia ja cwicze juz przeszlo 7 lat i byly wzloty jak i upadki, kontuzje oraz przerwy na ktorych sie nie myslalo o silowni..ale checi czasem wracaja ale jak wola slaba to sie nic nie da...ja po 6miesiacach przerwy znowu wrocilem na silke i jak to ktos wczesniej wspomnial o spadkach sa spore po takim okresie ale czy ja sie tym lamie?? nie..bo mimo opini ludzi jak kogos zobacza wiekszego teoria jedna KOKSIUR..ale widze ze wiekszosc z nas tu robi to dla siebie nie innych i czy uzywa suply czy tylko diete robi to dla siebie a sezonowcy cykle zaczynaja juz wkrotce wyjek mietek pan tadeusz wino 3wisienki pojdzie w ruch..a po wakacjach co bedzie?? my tacy sami oni leca

  9. #129
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez piwo6 Pokaż post
    Niedużo, szczytowa forma 137,5 kg. Klatka pociągnęła by więcej, ale barki już nie puszczą. Błędy młodości + siatkówka trochę mi je nadwyrężyły
    ha ha
    to ja przy wadze 85KG cisne 115kg z palcem w d...
    Dodano:
    myślę ze uprawianie sportu jakiegokolwiek nie mówię tu tylko o siłowni to styl życia
    Ostatnio edytowany przez mariusz11111 - 16-02-11 o 18:13 Powód: Automatyczne łączenie postów

  10. #130
    Sensej's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnobrzeg/Kraków
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    67 razy

    Domyślny

    a ja przy 82kg 160, przy 180 wzrostu. ale nie chwalmy się chłopaki bo i tak każdy laik kto przeczyta powie że bez koksu to ponad 100 nie można wycisnąć..
    spadki zawsze będą, taka natura tego sportu. nie powiem, ja lubie sobie walnąć piwko, i robię to dość często, większość wody w moim organizmie pochodiz od piwa ale to zależy od człowieka, jeden będzie pił i słabł a ja wszystkie rekordy pobijałem na kacu.. takim delikatnym

Strona 13 z 62 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •