Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 11

Temat: wymiana radia

  1. #1

    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łódź
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny wymiana radia

    Witam mam pytanko poniewarz chcialbym wymienic radyjko w audi ale dowiedzialem sie ze jest z tym maly problem. Autko jest z 1999 roku a oryginalnie montowane cd byly po 2001 i powiedziano mi ze bede potrzebowal jakis modol ktory kosztuje 200zl .Oczywiscie mowa o wymianie na oryginalne radyjko cd audi.Z gory dziekuje.

  2. #2

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mario_320 Pokaż post
    Witam mam pytanko poniewarz chcialbym wymienic radyjko w audi ale dowiedzialem sie ze jest z tym maly problem. Autko jest z 1999 roku a oryginalnie montowane cd byly po 2001 i powiedziano mi ze bede potrzebowal jakis modol ktory kosztuje 200zl .Oczywiscie mowa o wymianie na oryginalne radyjko cd audi.Z gory dziekuje.
    Jak masz ori suba to bedzie troszke zabawy.

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  3. #3

    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szklarska Poręba
    Auto
    Audi,Vw Polo 6R
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 BFQ
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Modul u nas w Jeleniej Gorze w ABC elektroniki kupilem za 99zl.Zabawy przy tym tyle ze tylko trzeba to podlaczyc,czas opreracyjny okolo 1 min.

  4. #4
    kromekkk's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    BMW E36
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    nie wiem jak orginalne radio cd jest podlaczone ale tak naprawde to modulu nie trzeba kupowac pisalem juz o tym w paru postach akurat tyczy to sie radia alpine ale wydaje mi sie ze musi byc tak samo podlaczone.
    http://a3-club.net/forum/showthread....710#post502710
    tutaj masz opis jak podlaczyc zeby ci graly tylne glosniki.
    pozdrawiam
    Szukam dodatkowej pracy!!!jak by ktoś potrzebował to moge mu wymienić olej,klocki itp.Tylko Poznań!Szerokości życze!!

  5. #5

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez zaako Pokaż post
    Modul u nas w Jeleniej Gorze w ABC elektroniki kupilem za 99zl.Zabawy przy tym tyle ze tylko trzeba to podlaczyc,czas opreracyjny okolo 1 min.
    Ja mam podłączone bez modułu, dlatego mówię że jest z tym zabawy

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  6. #6

    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łódź
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    ok dzieki bardzo jeszcze sie wstrzymam ,ale chyba bede musiał kupic ten moduł bo ja nie mam cierpliwosci na zabawy .

  7. #7
    nazarko's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Witam,
    wymienialem dzisiaj radyjko chorus II, audi 2002 3d na systemie nokii na radyjko pionieera.
    Na poczatku podlaczylem same kostki iso to dzialaly mi tylko glosniki z przodu.
    Zaczalem przeszukiwac forum ale niestety nie napotkalem problemu taki jak moj.
    Mam trzy kostki 2 iso 1 szeroka C1.
    Z kostki C1 podlaczylem kabelek bialo czarny pod remote control system w radiu kabel bialo niebieski- to jest zasilanie wzmacniacza.
    Nastepnie kabelki niebieski i jeden z dwoch polaczonych razem podlaczam zielony pasek i zielony +/- prawego glosnika i brazowo czerwony i jeden z dwoch polaczonych razem podlaczam z fioletowy pasek i fioletowy.
    Przekrecam kulczyk, odpala sie radio i wzmacniacz graja wszystkie glosniki i sub.
    Przyznam szczeze ze glosniki tyl i sub na wzmacniaczu graja lepiej niz przednie ktore wymienilem na jbl gt5-500c tylko ze bez wzmacniacza.
    Mam zamiar jeszcze wymienic ori sub tylko musze rozgrysc jak podlaczyc na kablach ori bez potrzeby montarzu nowych.
    Czy ktos tpo juz robil?

  8. #8
    bronx's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lidzbark Warmiński
    Auto
    Ford Mondeo 2.5 ST Titanium X
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Panowie chyba nie o to chodzi... Piszecie o zmianie kabli zeby działały tylne gośniki... a chodzi o szyne Can...

    Jeżeli chcesz wymienić radio na oryginalnego Concerta CD to musisz kupić adapter Can Bus... w przeciwnym wypadku radio będzie wyłączało co godzine, nie będzie się wyłączało po wyjęciu kluczyka i nie będzie podświetlenia...

    to tyle - było już to opisywane...

  9. #9
    nazarko's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    U mnie wylacza sie po wyjeciiu kluczyka i mam podswietlenie a co do tego czy sie wylacza po godzinie to nie wiem bo nie mialem kiedy sprawdzic. Zeby radyjko wylaczalo sie wra z wyjeciem kluczyka to zamienilem kabelki w kostce pin 3 z 7 i jest ok.
    Teraz zostal mi tylko problem z sub bo chce postawic suba ze wzmacniaczem na ori instalacji ale jak sie nie da bede musial polozyc kable.

  10. #10
    bronx's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lidzbark Warmiński
    Auto
    Ford Mondeo 2.5 ST Titanium X
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    bo masz samochód po lifcie a co za tym idzie masz szyne Can... samochód autora tematu jest z 99 roku wiec nie ma szyny Can...

    Aby Concert II działało poprawnie musi być szyna Can lub adapter "Can Bus"...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •