Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 81 do 90 z 118

Temat: Handlarz , szczerze o autach z Niemiec

  1. #81
    woodycr's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suchy Las/Poznań
    Auto
    BMW Tez 3:)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    A ja kupilem z orginalnym przebiegiem bo wole wiedziedziec na czym stoje niz potem swiecic oczami jak auto o przebiegu 150 tys. bedzie chodzic gorzej niz inne co ma na liczniku 350
    WLKP
    Samochód ma dopiero wtedy wystarczająco mocy,gdy się rano przed nim stoi i boi się wsiąść do niego.

  2. #82

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    polska
    Auto
    A3 1.9TDi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    Ostatnio byłem po A3 w niemczech rocznik 99 silnik ALH. Przebieg 213 000. Cena takiego samochodu to ponad 4tys euro. Rocznik 2000 patrząc na mobile.de kosztuje od 5tys nawet do 6tys euro. Można sobie włączyć allegro i popatrzeć na "bezwypadkowe" A3 po lifcie w cenie 20tys zł, rocznik 2001. W takim razie lepiej jest dla kogoś, kto ma kasę i chce kupić szybko np. A3 w polsce za 19000zl 2001 "bezwypadkowe" czy jechac do niemiec trudząc się trochę więcej i kupic za te same pieniadze rok lub dwa lata starszy? Jedynie ludzie, którzy kupują samochód nie na handel tylko dla siebie mogą powiedzieć, że sprowadzanie z niemiec jest opłacalne...

  3. #83
    Jakub's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    BMW
    Model
    E46
    Silnik
    inny
    Pomógł
    16 razy
    Podziękował
    26 razy

    Domyślny

    Kolega ostatnio sprowadził golfa V kombi 2.0 Tdi z 2008 roku końcówka i miał przelot 190 tys. km piekna igiełka, troche nim pośmigałem , pojezdzone po giełdach .. ale był problem ze sprzedażą przez przebieg...
    dopóki go nie skorygowali troche potem poszedł w mgnieniu oka

  4. #84
    jarekp23's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żywiec
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AXR

    Domyślny

    Auta na zachodzie robi? duzo wiecej km, to chyba nie jest tematem tabu, mo?e by?o tematem tabu kilka lat temu jak jeszcze ludzie nie wierzyli w to (lub nie chcieli wierzyc, to mo?e bardziej).
    Ponizej w linku przebiegi skody dwuletnich, przykuwa uwage jedna octavia dwuletnia z 307 ty? przebiegu, kt?ra kosztuje 40 ty? PLN, ale to nie jest odosobniony przypadek.
    http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/m...tring=&lang=pl

    Z kolei na allegro dwuletnie skody maja max 162 ty?, a ponad 150 ty? sa tylko teraz 3 wystawione.
    http://moto.allegro.pl/listing.php/s...ttr=Poka%C5%BC

    Albo Mercedes C klasy 2009 r z 240 tys przebiegu
    http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/s...8&pageNumber=1

  5. #85

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    polska
    Auto
    A3 1.9TDi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    Dokładnie jak koledzy piszą NA niemieckich stronach auta mają przebiegi po 400 tys km i niewiele odbiegają ceną od tych, które mają 300 tys przejechane. JA jeszcze nie widziałem na naszych stronach internetowych auta z przebiegiem 400 tys. km

  6. #86
    sprytny's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez piotr8605 Pokaż post
    Ostatnio byłem po A3 w niemczech rocznik 99 silnik ALH. Przebieg 213 000. Cena takiego samochodu to ponad 4tys euro. Rocznik 2000 patrząc na mobile.de kosztuje od 5tys nawet do 6tys euro. Można sobie włączyć allegro i popatrzeć na "bezwypadkowe" A3 po lifcie w cenie 20tys zł, rocznik 2001. W takim razie lepiej jest dla kogoś, kto ma kasę i chce kupić szybko np. A3 w polsce za 19000zl 2001 "bezwypadkowe" czy jechac do niemiec trudząc się trochę więcej i kupic za te same pieniadze rok lub dwa lata starszy? Jedynie ludzie, którzy kupują samochód nie na handel tylko dla siebie mogą powiedzieć, że sprowadzanie z niemiec jest opłacalne...
    Śmigamy do Niemiec już spory szmat czasu. Ostatnio przywieźliśmy A3 1.9 TDI. Na wypasie. Cena ~20 000 zł. Rok 2000. Diesele tak chodzą. Cenią się cholernie.
    Fakt, że aut tam nie dają za darmo. I za dobre auto trzeba dobrze zapłacić. Ale wg mnie dalej się opłaca.
    Ja za moją A3 zapłaciłem 1,800 €. Tylko, że benzyna i błotnik do malowania.

    Peugeot 106 1.1 XR 92' -> Renault Megane 1.6 8v 97' -> Audi A3 1.8 97' -> ?

  7. #87

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    polska
    Auto
    A3 1.9TDi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez sprytny Pokaż post
    Śmigamy do Niemiec już spory szmat czasu. Ostatnio przywieźliśmy A3 1.9 TDI. Na wypasie. Cena ~20 000 zł. Rok 2000. Diesele tak chodzą. Cenią się cholernie.
    Fakt, że aut tam nie dają za darmo. I za dobre auto trzeba dobrze zapłacić. Ale wg mnie dalej się opłaca.
    Ja za moją A3 zapłaciłem 1,800 €. Tylko, że benzyna i błotnik do malowania.
    Dokładnie przynajmniej wiemy, że autko ma oryginalny przebieg i możemy zobaczyć, co trzeba ewentualnie poprawić. Zgadzam się z kolegą, że nadal się opłaca jeździć po takie samochody. Są one do końca serwisowane i nie ma co porównywać samochodu 10 letniego sprowadzonego z Niemiec do polskiej 10 letniej salonówki

  8. #88

    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Jak jechałem po swoją, to mijały mnie lawety wiozące tylko USZKODZONE fury. Najbardziej przerażające jest to że wśród nich były np. połówki aut !!!! o.O
    Z resztą jak rozmawiałem z gościem, który pomaga sprowadzac indywidualnym klientom to mówił, że miał kilka propozycji od handlarzy proponujących 300 zł za samą informacje o tym gdzie można znaleźć powypadkową połóweczke na terenie Niemiec =]

    ps. Jak mówie ile zapłaciłem za swoją znajomym to każdy mnei wyśmiewa że przepłaciłem itp =] Ja sie tylko uśmiecham z politowaniem bo nie ma co kijem Wisły zawracać.
    139 KM / 330 NM

  9. #89
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    hm, ostatnio gadałem z kolesiem, który ma A3, 1.8T polift chyba 2001. Kupił samochód ze 1,5 miesiąca temu. Zapłacił za niego 15k, a ja za swojego przedlifta 1998 w zeszłym roku prawie 18k... jak to jest możliwe? też się śmiał, że przepłaciłem...
    There's only one word you need to know. Low.

  10. #90

    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubartów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Tez tak miałem za swoją A3 dałem 18,5K a kolega mowi mi ze w komisie widział A3 za 12k a rzeczywiście rok temu nie można było znaleść tańszej jak 16-17k

Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •