Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 42

Temat: [8L] COS dwie sprawy ...

  1. #21
    Bielkins's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    ? Przecież zastąpiona przez Euro!
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Dziś wieczorkiem po pracy jak ruszyłem moją niunią przy -17°C to miałem kłopoty z wbiciem 2. Wogle się jej wbić nie dało z 1 na 3 musiałem od razu wrzucać...
    Jednak po paru kilosach 2 zaczeła wchodzić normalnie....(autko się rozgrzało)
    Diagnoza: zgęstniały od mrozu olej w skrzyni ....

  2. #22
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Bielkins, u mnie to samo!! Dwojka ledwo co wchodzi jak stoi na mrozie!
    W wakacje zalalem skrzynie nowym olejem mobila - okazuje sie ze to jakies go** totalne
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  3. #23
    Skapol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chudów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    A jak 4-ka Wam wchodzi bo jeśli też kiepskawo to trzeba by na cięgnach przy skrzyni podregulować.

  4. #24
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    4 pieknie wchodzi i inne tez. ale 2 to przez pierwsze minuty [1-3minuty] to ciezko
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  5. #25

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Möhnesee
    Auto
    Audi A8 3.0TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    u mnie tez 2-ka ciezko jak pierwszy raz wrzucam ale nie jest tak zle....
    olej tez zmienialem ( nie z tego powodu) i jest jeszcze gorzej...

    mysle ze jesli wiecej biegow strajkuje to trzeba je dac na nowo ustawic.. a z ta dwojka to problem nie tylko A3-jek...

  6. #26
    Bielkins's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    ? Przecież zastąpiona przez Euro!
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    4 pieknie wchodzi i inne tez. ale 2 to przez pierwsze minuty [1-3minuty] to ciezko
    U mnie dokładnie to samo!!!
    Oleju w skrzyni nie wymieniałem... i narazie nie zamierzam o tym co tutaj przeczytałem boję się że sytuacja się pogorszy
    "Make friend with your fast"
    Mossberg i Taurus 357 Magnum, Miłości Dwie Moje

  7. #27
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    Bielkins, u mnie to samo!! Dwojka ledwo co wchodzi jak stoi na mrozie!
    W wakacje zalalem skrzynie nowym olejem mobila - okazuje sie ze to jakies go** totalne
    to nie zadne go** tylko dobry olej - wlej sobie motula a bedziesz mial jeszcze gorzej

    ogolnie te oleje sa przystosowane do pracy w wyskokich temperaturach i do takich sa stworzone a ze teraz mrozy spadaja.spadaly do ponizem -20 a nawet -30 to nie ma sie co dziwic - trzeba przeczekac i tyle
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  8. #28
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez -LUKI-V3-
    AD 2. Nie masz problemu wrzucajac wsteczny? taki maly opor... U mnie zlamal sie taki plasticzek(55zl) Do skrzyni od dzwigni ida takie 2 ciegielka(linka) zakonczone sa przy skrzyni 2ma plastikowymi zabierakami,maja plastikowe bolce ktore trzymaja linki , nie wiem kto wymyslil zeby zrobic je plastikowe,ale na pewno tylko zeby zarobic na serwisie. Wymiana jest banalnie prosta, a sprawdzic mozna to wystarczy podejsc do auta i pociagnac przy plastikach za linke jesli wychodza z plastiku oczka to jest bolec jest wylamany. Oczywiscie moze to byc tez synchronizator(lub krzyzak) ale radze sprawdzic tez bolce. Pozdrawiam
    a wiesz ze maly opor mam na wstecznym zaowazylem to wczoraj ... gdzie to naprawiales moze pojade zobaczyc... czy to to ? da sie to jakos stwierdzic ? co i jak mam jechac i gdzie

  9. #29

    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ełk
    Auto
    BMW 330CD
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    najlepszy servis to servis wlasnoreczny, wymienilem sam. Wystarczy ze otworzysz maske i po rawej stronie miedzy silnikiem a filtrem powietrza jest przeswit, tam powinienes zobaczyc 2 linki idace do skrzyni biegow ale wchodza w takie plastiki, sprawdz czy linki nie sa luzne i nie wychodza z plastikow... Oczywiscie w Tdi moze byc inaczej i gdzie indziej to umieszczone ale na pewno znajdziesz gdzies 2linki idace do skrzyni.
    BMW 330CD 220KM seria

  10. #30
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    no szczerze to bede mial problem bo jak otwieram maske zawsze jestem pelen podziwu ze wszystko zabudowane w twingolu to widzialem wszystko wiedzialem gdzie co jest... a tu nawet nie wiem od czego sa niektore zbiorniczki hehehe moze jakos znajde pozdrawiam

    [ Dodano: Sro 08 Lut, 2006 14:23 ]
    wymienilem to !! sorki ze post pod postem ... zrobilem takie dwie gumki dzis... od stabilizatora na tym precie poprzecznym takie dwie gumki na rurce... skasowwali mnie 200zl to duzo ? bo tyle zaplacilem ... dwie gumki plus robocizna...

    [ Dodano: Sro 08 Lut, 2006 14:27 ]
    ps napiszczie jak cos wy ile placiliscie bo jak tam przeplacilem 30 zl to przeboleje gorzej jak przeplacilem 100zl
    420 500 km
    1

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •