Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: [8L] Przebieg 136tyś i rozrząd 1.8 125km

  1. #1

    Domyślny [8L] Przebieg 136tyś i rozrząd 1.8 125km

    Czy przy przebiegu 136tys w silniku 1.8 (125km) trzeba już wymienić rozrząd przy takim przebiegu czy może jeszcze troche poczekac ... oczywiście nie chciałbym się przeliczyc.. jeszcze nigdy nie był wymieniany , gdzies udało mi się doczytać , ze w tym silniku po 180tys sie wymienia ... ile w tym prawdy ?

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez radas1512
    gdzies udało mi się doczytać , ze w tym silniku po 180tys sie wymienia ... ile w tym prawdy ?
    0 w tym prawdy.
    pierwszy pasek (fabryczny) proponuje wyminic przy 90kkm a kazdy nastepny kupowany jako czesc zamienna co 60kkm
    jesli lubisz ryzyko to radze pobawic sie w hazard ale pasek to juz dawko powinen byc u Ciebie nowy... i nie polecam ufac opiniom niektorych ASO ktore chca wymieniac paski po 180kkm

  3. #3
    chester A3's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. wroclawia
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez radas1512
    po 180tys sie wymienia ... ile w tym prawdy
    aso zaleca wymiane po 180tys km ale tylko pompy wody
    rozrzad to jest (wedlug roznych oponi) 60,90,120 kkm
    ja wymieniam co 90 (aha tylko oryginalne czesci kupuj nie warto na tym oszczedzac!!!)
    OOOO UWIELBIAM




  4. #4

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Miasto
    Polska

    Domyślny

    WYMIENIAJ JUZ DZIS !

    pasek zapewne jest wymęczony.... rolki moga byc w dobrym stanie... ale niekoniecznie....

    mnie wyniosło 315 zł (80(pasek Contitecha bo przyjechałem z BOMBY bez umówienia),80(mała rolka),150(duza rolka) czy cos takiego... )cześci.. + robota comnajmniej 100...

    ja miałem wymieniony przy 112 TYS... i nalezała sie wymiana PASKA i małej rolki bo duza była OK ale tez wymieniona. aha ktos juz to robił wczesniej czyli wymieniał rozrzad.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •