Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 44

Temat: licznik sie resetuje

  1. #21

    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    powracam do tematu bo problem nie zniknąl licznik nadal sie resetuje brak jakichkolwiek oznak padającego akumulatora stawiam więc na zimny lut albo brak masy zaczyna mnie to już drażnić bo coraz częściej sie resetuje podczas jazdy ( na 2-3 sekundy wszystko gaśnie wskazówki opadaja i za chwile wraca do normy , dobrze ze chociaz z imo nic podczas takiego resetu sie nie dzieje) czy może mi ktoś polecić magica który mógł by to naprawic chodzi mi o kogoś w warszawie ewentualnie radom w ostatecznosci woj.mazowieckie wysyłka a tym bardziej podróz do kolegi mieto3 średnio mi sie usmiecha nie chciał bym unieruchamiac samochodu na tydzień

  2. #22
    Pawel_yu's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    SB
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)
    Pomógł
    122 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez polololo21 Pokaż post
    powracam do tematu bo problem nie zniknąl licznik nadal sie resetuje brak jakichkolwiek oznak padającego akumulatora stawiam więc na zimny lut albo brak masy zaczyna mnie to już drażnić bo coraz częściej sie resetuje podczas jazdy ( na 2-3 sekundy wszystko gaśnie wskazówki opadaja i za chwile wraca do normy , dobrze ze chociaz z imo nic podczas takiego resetu sie nie dzieje) czy może mi ktoś polecić magica który mógł by to naprawic chodzi mi o kogoś w warszawie ewentualnie radom w ostatecznosci woj.mazowieckie wysyłka a tym bardziej podróz do kolegi mieto3 średnio mi sie usmiecha nie chciał bym unieruchamiac samochodu na tydzień
    czysciles klemy ?

  3. #23
    kszychv's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WARSZAWA
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    tak czyściłem ale pisałem już że licznik też sie resetuje podczas jazdy wiec nie ma to nic wspolnego z akumulatorem

  4. #24
    sopel's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Września
    Auto
    Audi a3 TDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    twój problem to najprawdopodobniej wina typowej bolączki tych liczników, procesor motorolli wysiada...
    masz zegary VDO czy JAGGER ?

  5. #25

    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sejny
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    tez bym obstawiał na procesor. Miałem przerabiałem gasło zapalało się aż w końcu zgasło na amen. Jeśli masz licznik JAGGER to na 90% tez trefny procesor motorolli.

  6. #26

    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    licznik vdo(pełny fis ) ale jesli to procek to wymiana ( jaki koszt ) czy szukac nowego licznika ?

  7. #27
    sopel's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Września
    Auto
    Audi a3 TDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    od nas z forum mieto3 naprawia takie liczniki i pewnie ma też do sprzedania taki, napisz może do niego to się dowiesz konkretów. ogólnie moge Ci powiedzieć że ceny za taki licznik do a3 zaczynają się od 450zł i pewnie nawet ciężko kupić... naprawa podejrzewam że będzie wyceniona standardowo na 300zł i w górę. Taniej jest czasem kupić licznik od a4/a6, i przełożyć go do obudowy od a3. Na allegro można wyhaczyć takowy za 300-400zł. To tylko moje skromne rady i sugestie odnośnie wymiany licznika.

  8. #28
    SZORSTKI77's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DOLNY ŚLĄSK
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny licznik sie resetuje

    mialem tak z licznikiem,migalo i reset godziny daty a raz migneło wszystko i za którymś razem po takim resecie niezapalił sie wyświetlacz od klimatronika,przestała wyświetlać sie temperatura między zegarami (fis) i niedziała klima,żaden wiatrak kompletnie niczero nadmuchu -juz tydzień zmagań i nic-czy ma ktoś jakieś podpowiedzi ??? czy to panel sterowania ? 1,9 tdi 2000r 8l

  9. #29
    sopel's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Września
    Auto
    Audi a3 TDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    satandardowo, prawdopodobnie zegar uwalony. Chyba że jedynie któreś wiązki nie lączą w desce.

  10. #30
    SZORSTKI77's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DOLNY ŚLĄSK
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny licznik sie resetuje

    juz naprawione,po wymianie panelu sterownika który też niedziałał w moim 3arnuchu a uprzednim sprawdzeniu wszystkiego co proponowano na forum oddałem fachowcowi ktury szybko i błyskawicznie uporał się z awarią
    niestety przyczyn awarii i sposobu mi nie zdradził mimo wszystko dzięki bo zima wraca i straszy to lipa tak jeżdżić pozdro

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •