Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokazane rezultaty 41 do 44 z 44

Temat: licznik sie resetuje

  1. #41

    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wschowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam
    Mam problem z resetującymi się zegarami zaczęło się to przed zimą gdy miałem słaby akumulator ale akumulator jest wymieniony na nowy boshowski a problem do teraz nie zniknął. Liczniki resetują się tylko na postoju częściej niż co godzinę bo przychodząc do auta nigdy nie zauważyłem na zegarku naliczone więcej niż 30min jednak nigdy nie zdążyło mi się to podczas jazdy. Wcześniej pomagało rozpięcie i podłączenie aku ale tylko na jakiś czas teraz to już nie pomaga. Dodam ze radio sie nie resetuje a klemy mam dobrze dokręcone.

    Wcześniej zauważyłem tez wskazówka od paliwa lubiła sobie poskakać albo pokazywać pełen bak nawet na zgaszonym silniku oraz czasem przygasało podświetlenie prędkościomierza ale tylko od 50km/h w dół reszta świeciła Normanie

    Czy ten licznik może przy okazji powodować takie problemy ? http://www.a3-club.net/forum/showthr...47#post1348147

    1.9TDi, 110KM, 2000 rok, zegary z pół FIS
    Ostatnio edytowany przez bartek5860 - 14-01-15 o 23:40

  2. #42
    mieto3's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    10 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez bartek5860 Pokaż post
    Witam
    Mam problem z resetującymi się zegarami zaczęło się to przed zimą gdy miałem słaby akumulator ale akumulator jest wymieniony na nowy boshowski a problem do teraz nie zniknął. Liczniki resetują się tylko na postoju częściej niż co godzinę bo przychodząc do auta nigdy nie zauważyłem na zegarku naliczone więcej niż 30min jednak nigdy nie zdążyło mi się to podczas jazdy. Wcześniej pomagało rozpięcie i podłączenie aku ale tylko na jakiś czas teraz to już nie pomaga. Dodam ze radio sie nie resetuje a klemy mam dobrze dokręcone.

    Wcześniej zauważyłem tez wskazówka od paliwa lubiła sobie poskakać albo pokazywać pełen bak nawet na zgaszonym silniku oraz czasem przygasało podświetlenie prędkościomierza ale tylko od 50km/h w dół reszta świeciła Normanie

    Czy ten licznik może przy okazji powodować takie problemy ? http://www.a3-club.net/forum/showthr...47#post1348147

    1.9TDi, 110KM, 2000 rok, zegary z pół FIS
    licznik do naprawienia
    procek polecial
    auto-DIGITAL, elektronika samochodowa, naprawa kodowanie liczników, sterowników ABS ESP AIR-BAG SRS ECU DPF ... programowanie ochrona komponentu

  3. #43

    Data dołączenia
    Apr 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Question Przekłamanie licznika kilometrów i przebiegu

    Witam mam problem z moim Audi A3 8L, mianowicie licznik kilometrów wyzerowałem na stacji paliw, do domu miałem 2km gdy wróciłem już pod dom, mój licznik nie pokazywał przejechanych 2km a 12,1km zastanawiam się co może być nie tak również przebieg zawyża razem z tymi kilometrami wyżej. Dzieje się tak za każdą podróżną nawet do sklepu.

    Zdjęcie z jazdy za miasto na pewno nie przejechałem 140km

    Dla zainteresowanych udało się naprawić błąd wystarczyło przeinstalować system wgrany na licznik na nowo wtedy zaczęło odliczać tak jak powinno. Temat zamkniety
    Ostatnio edytowany przez mlodykubii - 24-04-20 o 00:01 Powód: Temat zamknięty

  4. #44

    Data dołączenia
    Feb 2023
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    RAdomsko
    Auto
    Audi A3 8L 1.9 tdi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny Problem z zegarami.

    Witam dziś dołaczyłem szukam i szukam nie moge znależć odpowiedzi na mój palący problem. Jeśli rozwiązanie już jest na forum przepraszam że odgrzewam. Poprosze o link do rozwiązania. Otóż po wyjęciu kluczyków ze stacyjki zeruje sie godzina data i przebieg dzienny. Do tego nie mam żadnego komunikatu typu temperatura itp. na wyświetlaczu środkowym. Zanaczam test wyświetlacza zrobiony działa. Pojawia sie tylko OK podczas odpalania. Co może być przyczyną.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •