Witam, posiadam 8p 2007 rok, zegary (ta czcionka) s± czerwone, zorganizowałem sobie poliftowe (białe) i chciałbym je zamontować u siebie, na razie odpi±łem stare i próbowałem odpalić czy trybi immo w ogóle. Okazuje się że auto nie chce odpalić, nowe podpi±łem wszystko ładnie ¶wieci no ale zostaje kwestia immo. Teraz pytanie bo dzwoniłem do elektryka to powiedział że samo ¶ci±gnięcie immo nic nie da, auto co prawda odpali ale zegary nie s± kompatybilne i zacz±ł co¶ tam bełkotać że aby było dobrze to jeszcze pare rzeczy by musiał tam zrobić. Pytał się czy kierunki się zapaliły po przekręceniu zapłonu na nowych podpiętych zegarach, mrygneły tak jakby pilotem kto¶ otworzył dwa razy i tyle. To stwierdził że będzie to problem i samo ¶ci±gnięcie immobilizera koszt 300 zł plus te dodatkowe jakie¶ opcje, ale nie chciał sprecyzować co dokładnie tam trzeba zrobić. Więc chciałem się poradzić was bo zapewne nie jedna osoba to robiła. Co dokładnie trzeba zrobić żeby zamienić przedliftowe zegary na poliftowe? Aha i czy w vcds jestem w stanie jako¶ sprawdzić PIN tych poliftowych zegarów?