Strona 81 z 120 PierwszyPierwszy ... 3171798081828391 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 801 do 810 z 1191

Temat: [8P] Sterownik kierownicy / multifunkcja / zmiana kierownicy na multifunkcję

  1. #801

    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląskie
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4T CAXC

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez OLIVIER08 Pokaż post
    chyba sobie chłopak zapomniałeś zakodować navi jeśli takowe posiadasz bo to dzięki niej działa tkz voice control oraz musisz sobie zakodować blutu na kierownice multi Tu nie wystarczy tylko dopisać cyferki i będzie git
    Sprawa rozwiązana... okazuje się, że pomyliłem voice control z tym w RNS-E (mam Concert'a 2+) wystarczyło zmienić kodowanie, co do nie działającej lewej rolki... najprościej mówiąc... jest uszkodzona... wymiana niedługo

  2. #802
    OLIVIER08's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sląsk
    Auto
    Audi A3 8V Sedan Quattro USA
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kaned84 Pokaż post
    Sprawa rozwiązana... okazuje się, że pomyliłem voice control z tym w RNS-E (mam Concert'a 2+) wystarczyło zmienić kodowanie, co do nie działającej lewej rolki... najprościej mówiąc... jest uszkodzona... wymiana niedługo
    No i gitara jak to mówi Ferdek Kiepski

  3. #803

    Data dołączenia
    Oct 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3miasto
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)

    Domyślny

    Cześć witajcie ,tak czytam i czytam wątek od początku i czegoś tu nie kumam z tą multi . Planuje zamianę na mulit. Aktualnie mam kierownice z łopatkami i moja wiązka od airbagu posiada 3 kable które się wpina w gniazdo w kierownicy ( niebieski, czerwony, czarny i ok. Ale jak przeglądam kierownice na allegro , które oprócz łopatek maja jeszcze multi przyciski to one tez mają 3 kable w tej czarnej kostce. Wiązki do kierownicy z multi + lopatkami też mają 3 kable. I nie do końca tego rozumiem. Taśma 1K0959633d jest dostępna, ale niestety wiązek do airbegu 8J0971589B I 9P0971589Q o których była mowa na 5 stronie nie ma na allegro. Czy można użyć innej czy zostaje tylko ASO. Tylko jak jest z tymi kablami.

    kierownica którą mam : http://allegro.pl/audi-a3-8p0-kierow...0.html#thumb/1

    kierownica którą chce nabyć : http://allegro.pl/kierownica-multifu...2.html#thumb/1

  4. #804
    OLIVIER08's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sląsk
    Auto
    Audi A3 8V Sedan Quattro USA
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez stou Pokaż post
    Cześć witajcie ,tak czytam i czytam wątek od początku i czegoś tu nie kumam z tą multi . Planuje zamianę na mulit. Aktualnie mam kierownice z łopatkami i moja wiązka od airbagu posiada 3 kable które się wpina w gniazdo w kierownicy ( niebieski, czerwony, czarny i ok. Ale jak przeglądam kierownice na allegro , które oprócz łopatek maja jeszcze multi przyciski to one tez mają 3 kable w tej czarnej kostce. Wiązki do kierownicy z multi + lopatkami też mają 3 kable. I nie do końca tego rozumiem. Taśma 1K0959633d jest dostępna, ale niestety wiązek do airbegu 8J0971589B I 9P0971589Q o których była mowa na 5 stronie nie ma na allegro. Czy można użyć innej czy zostaje tylko ASO. Tylko jak jest z tymi kablami.

    kierownica którą mam : http://allegro.pl/audi-a3-8p0-kierow...0.html#thumb/1

    kierownica którą chce nabyć : http://allegro.pl/kierownica-multifu...2.html#thumb/1

    Masz wszystko w wątku jak nie kumasz to zleć to komuś. Nikt nie będzie się dla Ciebie po raz kolejny wypluwał....Tłumaczyłem parę wątków wcześniej wiec ile razy można pisać jedno i to samo.

  5. #805

    Data dołączenia
    Oct 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3miasto
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)

    Domyślny

    ok, dzieki

  6. #806
    AdiPL's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zachodniopomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Dobry wieczór,
    ja mam krótkie pytanie. Czy kalibrację czujnika kąta skrętu kierownicy (z posta #42) można przeprowadzić programem ? Czy tylko i wyłącznie VCDS? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  7. #807
    OLIVIER08's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sląsk
    Auto
    Audi A3 8V Sedan Quattro USA
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    vCDS raczej jest najlepszym programem oraz interfejsem diagnostycznym .

  8. #808

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Głogów
    Auto
    a3 sportback
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.6 BAG

    Domyślny

    reasumując bo sie pogubiłem mam 8P modelowo 2007 tempomat jest dołożony na oryginalnym moim module pod kierownica 1k0953549ah i tylko musiałem aktywować vcds bez dodatkowego kabelka itp i działa kierownica 3 ramienna oryginalnie poduszka dwunabojowa . kupiłem kierownice 3 ramienna z multi czy po przełożeniu kierownicy uruchomieniu vcds opcji multi bede musiał coś przerabiać zmieniać taśmę itp? dodam ze przy zakupionej kierownicy od audi a6 2008 rok mam oryginalną wiązkę taśmą - poduszka i taśma-multi taka czarna 3 pinowa
    Ostatnio edytowany przez nemesis79 - 26-02-17 o 10:24

  9. #809
    OLIVIER08's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sląsk
    Auto
    Audi A3 8V Sedan Quattro USA
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez nemesis79 Pokaż post
    reasumując bo sie pogubiłem mam 8P modelowo 2007 tempomat jest dołożony na oryginalnym moim module pod kierownica 1k0953549ah i tylko musiałem aktywować vcds bez dodatkowego kabelka itp i działa kierownica 3 ramienna oryginalnie poduszka dwunabojowa . kupiłem kierownice 3 ramienna z multi czy po przełożeniu kierownicy uruchomieniu vcds opcji multi bede musiał coś przerabiać zmieniać taśmę itp? dodam ze przy zakupionej kierownicy od audi a6 2008 rok mam oryginalną wiązkę taśmą - poduszka i taśma-multi taka czarna 3 pinowa
    Wszystko jest w wątku .Ile razy można tłuc i potwierdzać jedno i to samo...

  10. #810

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Głogów
    Auto
    a3 sportback
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.6 BAG

    Domyślny

    spoko tylko ja proszę kompetentna osobę o konkretna odpowiedz na moje pytanie w mojej specyfikacji bo nie kumam trzeba jakieś kabelki dorabiać czy taśme muszę zmieniać czy nie bo sami przyznacie ze troche bałagan jest z informacjami na temat multi w tym poście.

Strona 81 z 120 PierwszyPierwszy ... 3171798081828391 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •