Strona 103 z 120 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,021 do 1,030 z 1191

Temat: [8P] Sterownik kierownicy / multifunkcja / zmiana kierownicy na multifunkcję

  1. #1021
    OLIVIER08's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sląsk
    Auto
    Audi A3 8V Sedan Quattro USA
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Wszystko masz w wątku ile razy można pisać jedno i to samo tylko się nie chce wrócić .

  2. #1022

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krosno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Wiesz i nie powiesz? Czy poprostu z góry zakładasz że coś jest w wątku samemu go nie czytając? Przeczytałem CAŁY wątek. 99% osób zmienia na kierownicę dwunabojową. Jeśli ktoś zmieniał na poduszkę z A1 to przeważnie bez multifunkcji. Nie spotkałem się z postem aby ktoś zmieniał na poduszkę z A1, dokładał muktifunkcję i opisał pinologię na tym podanym przeze mnie zwijaku.

  3. #1023
    OLIVIER08's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sląsk
    Auto
    Audi A3 8V Sedan Quattro USA
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Ardawiczius Pokaż post
    Wiesz i nie powiesz? Czy poprostu z góry zakładasz że coś jest w wątku samemu go nie czytając? Przeczytałem CAŁY wątek. 99% osób zmienia na kierownicę dwunabojową. Jeśli ktoś zmieniał na poduszkę z A1 to przeważnie bez multifunkcji. Nie spotkałem się z postem aby ktoś zmieniał na poduszkę z A1, dokładał muktifunkcję i opisał pinologię na tym podanym przeze mnie zwijaku.
    Zanim kolejny raz napiszesz że coś nie czytałem to popatrz sobie ile jest moich postów w tym temacie lub wytęż swój wzrok w profil mój zanim coś mi zaczniesz insynuować Głupoty piszesz ja zmieniałem kilka na kierownice bez i multi z A1 i sobie poradziłem wiec jeśli czytałeś to jednym słowem nic z tego nie wyniosłeś .Są zdjęcia i każdy zwijka ma więcej pinów w zależności od rodzajów poduszek jedno lub dwu nabojowe .

  4. #1024

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krosno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez OLIVIER08 Pokaż post
    Zanim kolejny raz napiszesz że coś nie czytałem to popatrz sobie ile jest moich postów w tym temacie lub wytęż swój wzrok w profil mój zanim coś mi zaczniesz insynuować Głupoty piszesz ja zmieniałem kilka na kierownice bez i multi z A1 i sobie poradziłem wiec jeśli czytałeś to jednym słowem nic z tego nie wyniosłeś .Są zdjęcia i każdy zwijka ma więcej pinów w zależności od rodzajów poduszek jedno lub dwu nabojowe .
    Gdybym nic z tego nie wyniósł to moje pytanie brzmiało by "Co trzeba zrobić żeby wymienić kierownicę z 8l na tą z A1". A jak widać po moim poście mam przygotowane wszystkie potrzebne fanty, potrafię zrobić kodowanie, adaptacje. Pytanie dotyczyło jedynie dwóch wolnych pinów, ale jak widać ciężko jest odpisać osobie która nie udziela się na forum zbyt często. Lepiej wdawać się w niepotrzebną dyskusje, niż odpowiedzieć jednym zdaniem. Być może odpowiedź na moje pytanie jest zawarta w tym wątku. Być może w jednym poście na 103 strony. Ale normalną rzeczą jest przeoczenie czegoś, uznanie że to nie tyczy się strikte moje problemu podczas przeglądania i czytania tylu postów.

  5. #1025
    OLIVIER08's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sląsk
    Auto
    Audi A3 8V Sedan Quattro USA
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Jak dla mnie nadal masz problem z szukaniem ,Borys opisał dokładnie pinologie w tym wątku

    https://www.a3-club.net/forum/showth...43#post1423343

  6. #1026

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krosno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez OLIVIER08 Pokaż post
    Jak dla mnie nadal masz problem z szukaniem ,Borys opisał dokładnie pinologie w tym wątku

    https://www.a3-club.net/forum/showth...43#post1423343
    Napisałeś wcześniej że odpowiedź na moje pytanie znajdę w tym wątku "[8P] Sterownik kierownicy / multifunkcja / zmiana kierownicy na multifunkcję". Teraz wysyłasz mi link z innego wątku, dodatkowo tyczącego się A3 8L, z inna wtyczką, zwijakiem, poduszką. Więc to nie ja mam problem z szukaniem. Nie pomogłeś mi więc temat nadal aktualny. Co zrobić z dwa wolnymi pinami przy zwijaku 1K0 959 653 D podpinając poduszkę z A1. Aktualnie w kostce z przewodu airbag z 8l którą przerobiłem aby pasowała do gniazda nowego zwiajaka piny 3 i 4 ( do których jest podłączona poduszka) oraz piny 5 i 6 są zwarte blaszkami. Cały temat opisałem w poście #1020.
    Ostatnio edytowany przez Ardawiczius - 10-02-19 o 12:25

  7. #1027
    OLIVIER08's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sląsk
    Auto
    Audi A3 8V Sedan Quattro USA
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Hmmm ciężko to komentować masz pinologię rozpisaną występująca w zawijaku 8P opisaną przez Borysa którą jak twierdzisz potrzebowałeś Nie wiem może po prostu nie potrafisz najprostszych rzeczy czytać wiec ja bym dał to komuś do zrobienia kto ma pojęcie i potrafi to podłączyć bo sam sobie lub komuś zrobisz krzywdę.Wrzuciłem to z innego wątku bo są łopatologicznie opisane gniazdo zwijka z pniami Sam kiedyś z tego korzystałem bo miałem wiele kierownic jedno lub dwu nabojowych i nigdy nie miałem problemu z podłączeniem tego a korzystałem na początku z rozpiski Borysa .Wiele kierownic z A1 podłączałem ludziom nigdy nie potrzebowałem więcej niż to co Borys napisal

    Post 430 jeśli tego nie skumasz to znajdź osobę która zna się na tym
    https://www.a3-club.net/forum/showth...funkcję/page43
    Ostatnio edytowany przez OLIVIER08 - 10-02-19 o 15:42

  8. #1028

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Jak chodzi o tą fotkę to pin 2 należy zamienić z pinem 1

  9. #1029
    arturo1990's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dzierżoniów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Witam. Zmieniłem kierownicę na tą z A1 (przyciski multi z A4) , moduł jaki mam to polift 8P0953549K, po zmianie modułu wywala błąd braku komunikacji z sensorem G85. Multifunkcja działa normalnie. Moje A3 jest z 2004 roku.

  10. #1030

    Data dołączenia
    Apr 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podkarpacie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Można po vinie sprawdzić czy czy będę musiał zmieniać taśmę, sterownik itd do multi? Czy muszę odkręcić kierownice?
    A3 8P Sportback 2008 VIN: WAUZZZ8P28A164176

Strona 103 z 120 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •