Strona 95 z 120 PierwszyPierwszy ... 45859394959697105 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 941 do 950 z 1191

Temat: [8P] Sterownik kierownicy / multifunkcja / zmiana kierownicy na multifunkcję

  1. #941

    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląskie
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4T CAXC

    Domyślny

    Panowie,

    Czy ktoś się orientuje, czy poduszka z audi a8 d3 pasuje do kierownicy poliftowej (takiej jak w tt 8j) z obciętym dołem, poduszka okrągła.

  2. #942
    neXtu's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrów WLKP
    Auto
    Audi A3 8V Sportback
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    3 razy

  3. #943

    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląskie
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4T CAXC

    Domyślny

    dzięki wielkie... źle szukałem, że nie znalazłem tematu

  4. #944

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)

    Domyślny

    Witajcie świrki, chce zmienic zwykla kiere na multi, do audi 8P 2003r kupilem od audi a6 c6. (kiera powinna pasowac) lecz nie o to sie rozchodzi... Jestem Laikiem odrazu to podkresle, i pytanie co dalej ? czytam i czytam po forum wiem ze jakas wiazke bede potrzebowal i jakies sterowniki do modułu ale kurcze to nic mi nie mowi. Prosze udzielcie mi wskazowki co dalej lub gdzie powinienem sie udac...wiem ze najprosciej pojsc do mechatroniak wywalic szmal i czekac... aczkolwiek lubie przy aucie grzebac i uczyc sie czegos nowego(to mnie kreci !) dlatego prosze was o wskazowki krok po kroku co dalej : )

  5. #945
    kuebk's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    143 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    W tym temacie jest juz wystarczajaca ilosc wskazowek, zacznij od przeczytania.

  6. #946

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skarżysko
    Auto
    A3 8P / EOS
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Prezesarczii Pokaż post
    Prosze udzielcie mi wskazowki co dalej lub gdzie powinienem sie udac...wiem ze najprosciej pojsc do mechatroniak wywalic szmal i czekac... aczkolwiek lubie przy aucie grzebac i uczyc sie czegos nowego(to mnie kreci !) dlatego prosze was o wskazowki krok po kroku co dalej : )
    potrzebujesz moduł kierownicy 8P0 953 549 F (ja mam E i działa) . Potrzebujesz wiązkę pomiedzy taśmą a airbag - coś takiego. Potem zdejmujesz zaślepki, pod którymi są śrubki mocujące airbag, wykręcasz 2 śrubki mocujące airbag, odpinasz wtyczkę, wykręcasz kierownicę, zdejmujesz ją, odpinasz górną osłonę, odkręcasz 2 śrubki dostępne po zdjęciu odsłony, 1 śrubkę dostępną od strony nóg kierowcy i odpinasz dolną osłonę. Wykręcasz wkręt modujący moduł kierownicy, długim cienkim drutem lub najcieńszym imbusem odpinasz 2 zapinki mocujące moduł kierownicy, odpinasz 2 wtyczki, montujesz nowy moduł, zakładasz osłonę, przykręcasz śrubki, zakładasz górną osłonę, zakładasz kierownicę, przykręcasz, wpinasz przewód airbag i multifunkcji, zakładasz airbag i go przykręcasz. Włączasz stacyjkę i jeśli nie jest zakodowana multifunkcja w zakupionym module to kodujesz.

  7. #947

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kuebk Pokaż post
    W tym temacie jest juz wystarczajaca ilosc wskazowek, zacznij od przeczytania.
    Czytalem i niestety nie znalazlem super opisanego krok po kroku dla kompletnych Laikow... ; /

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez greg Pokaż post
    potrzebujesz moduł kierownicy 8P0 953 549 F (ja mam E i działa) . Potrzebujesz wiązkę pomiedzy taśmą a airbag - coś takiego. Potem zdejmujesz zaślepki, pod którymi są śrubki mocujące airbag, wykręcasz 2 śrubki mocujące airbag, odpinasz wtyczkę, wykręcasz kierownicę, zdejmujesz ją, odpinasz górną osłonę, odkręcasz 2 śrubki dostępne po zdjęciu odsłony, 1 śrubkę dostępną od strony nóg kierowcy i odpinasz dolną osłonę. Wykręcasz wkręt modujący moduł kierownicy, długim cienkim drutem lub najcieńszym imbusem odpinasz 2 zapinki mocujące moduł kierownicy, odpinasz 2 wtyczki, montujesz nowy moduł, zakładasz osłonę, przykręcasz śrubki, zakładasz górną osłonę, zakładasz kierownicę, przykręcasz, wpinasz przewód airbag i multifunkcji, zakładasz airbag i go przykręcasz. Włączasz stacyjkę i jeśli nie jest zakodowana multifunkcja w zakupionym module to kodujesz.
    Dobrze, z rozebraniem dam sobie rade, aczkolwiek powiesz mi co to jest moduł i tasma ? ile takie cos kosztuje ? Jesli to cos pomoze to posiadam tempomat bo gdzies wyczytalem ze podobno posiadajac tempomat to wystarczy tylko cos przeprogramowac... (nie jestem pewien czy dobrze pamietam)

  8. #948
    Cortex's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    24 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Prezesarczii Pokaż post
    co to jest moduł i tasma ? ile takie cos kosztuje ? Jesli to cos pomoze to posiadam tempomat
    Kolego to bardzo słabo czytałeś jeśli nie wiesz nawet o jakim module i taśmie mowa, tym bardziej że Greg podał Ci nawet numer modulu. Wystarczyło wpisać w google.

    Rozbierz najpierw kierownicę i sprawdź jaki masz modul(instrukcje masz w dziale warsztat) bo jeśli masz tempomat to możliwe że nie będziesz musiał kupować modułu. Jak będziesz rozbieral to zobaczysz o jaką wiązke chodzi.

  9. #949

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)

    Domyślny

    I bardzo wam dziekuje, w przyszly weekend zabieram sie do pracy. pozdro

  10. #950
    jakub304's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jastrzębie Zdrój
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Hej panowie, mam kierownicę z poduchą z a5, poducha ma wiązkę o nr 8u0971589j , czy mam tą wiązkę wymienić czy przerobić wtyczkę, nie chciałbym cos zrąbać...
    Hehe, żeby nikt nie krzyczał, że się nie wysiliłem poszukać... to mam rozebrane wtyczki i starą i nową, rozumiem że musze przełożyć piny, znalazłem instrukcę zmiany pinów
    https://www.a3-club.net/forum/showth...82#post1366282
    edit;
    Wykonane, wszystko pasuje wg instrukcji.
    Ostatnio edytowany przez jakub304 - 02-03-18 o 22:17

Strona 95 z 120 PierwszyPierwszy ... 45859394959697105 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •