Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: Brak mocy

  1. #1

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Miasto
    Wałbrzych

    Domyślny Brak mocy

    Problem jest następujący wyczyściłem przepustnicę i problem z obrotami znikł i z odpaleniem również tylko auto jest słabsze co się stało może kable zapłonowe są do wymiany bo jakies podejrzane.I jeszcze jedno czy filtr powietrza jak będzie brudny też spadnie moc przypomnę że jeżdzę na LPG i słyszałem że gaz jest wrażliwy na brudny filtr powietrza.

  2. #2
    micho_m's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Jak filtr powietrza bedzie bardzo brudny to na pewno bedzie troche slabszy bo powietrze bedzie mialo trudniejsza droge do pokonania. Koszt filtra nie jest duzy, wiec jelsi nie byl wymieniany dluzszy czas to polecam wymienic. Na pewno nie zaszkodzi. Kable tez jak dlugo nie byly wymieniane to wymien.

  3. #3
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    andrzej, nazewnictwo tematów sie klania! Edytuj posta (prawy gorny rog) i popraw temat aby jednoznacznie mowil o problemie bo konie to uciec moga ale ze stadniny

  4. #4
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    andrzej, uzupelnij profil o pole "model" oraz temat zgodnie z 5 pkt regulaminu

    tak btw to filtr powietrza odgrywa wazna role w uciekajacych kucykach

    ZILL
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  5. #5

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wieliczka
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    widze że tutaj też ruszacie Panowie temat mocy i kucyków więc zapodam pytankiem czy na utratę mocy może mieć wpływ filtr paliwa (powietrzny już zmieniłem) czy fakt że temp niedobija do 90 stopni tez może coś sugerować, czy coś ze świecami moze byc. Jwszcze niedawno mu nic niedolegałoPaliwo raczej leje dobre bo wsumie tylko wzbogacany diesel jest lany. A autko ma zdecydowany problem ruszyc pod górke jeśli dopiero co odpalił i jest zimny, a kiedy jest ciepły to i tak mu brakuje na światłach mocy przy starcie i bynajmniej mi niechodzi tutaj o agresywne starty...pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
    kukurydza

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •