Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 46

Temat: Głosniki na półkę

  1. #21
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    Dobry przod to podstawa.

  2. #22
    zaspany's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rybnik
    Auto
    AudiA3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    nie b?d? zak?ada? nowego tematu

    co my?licie o takim rozwi?zaniu? http://www.allegro.pl/item876056197_...l_gto_804.html kto? testowa??

    Pozdrawiam Karol

  3. #23
    skabol_87's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    tychy
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    a co to znaczy dobry przod??
    Ja mam narazie na przodzie jbl cs2165c plus gwizdki i zwrotnica, z tylu w boczkach jakies blaupunkty, radio clarion dxz748rmp i w bagazniku skrzynie na wzmacniaczu. Mysla ze malym nakladem uzyskalem dobra barwe i gleboki bas w aucie Ale oczywiscie zawsze po jakims czasie chce sie jeszcze wiecej
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez zaspany Pokaż post
    nie b?d? zak?ada? nowego tematu

    co my?licie o takim rozwi?zaniu? http://www.allegro.pl/item876056197_...l_gto_804.html kto? testowa??

    Pozdrawiam Karol
    jak dla mnie slabe
    Ostatnio edytowany przez skabol_87 - 17-01-10 o 22:54 Powód: Automatyczne łączenie postów

  4. #24
    Kajetan's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radzionków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    14 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez onkel1161 Pokaż post
    A kto powiedział że skrzynka jest bez wzmacniacza?
    czytam powyższe posty to wiem, że jest (moja wina źle sformułowana wypowiedz i nie zrozumiałeś) chodzi mi o proporcje (hertz pod lichym wzmocnieniem z radyjka i sub 2x300)

  5. #25
    karutkowski's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skabol_87 Pokaż post
    a co to znaczy dobry przod??
    Ja mam narazie na przodzie jbl cs2165c plus gwizdki i zwrotnica, z tylu w boczkach jakies blaupunkty, radio clarion dxz748rmp i w bagazniku skrzynie na wzmacniaczu. Mysla ze malym nakladem uzyskalem dobra barwe i gleboki bas w aucie Ale oczywiscie zawsze po jakims czasie chce sie jeszcze wiecej
    Dodano:


    jak dla mnie slabe
    Dobry przód to przede wszystkim dobre wygłuszenie. Bez tego nawet głośniki za 2000 zagrają tak jak te za 300zł z wygłuszeniem. Po drugie w montaż głośników z przodu ma na celu uzyskanie sceny (którą u Ciebie pięknie burzą właśnie te Blaupunkty z tyłu). Chodzi w tym o to, aby każdy instrument umieszczony był w innym miejscu tej sceny, tak jak ma to miejsce np. na koncercie. Po trzecie dobry przód to poza barwą dźwięku dobre zbalansowanie poszczególnych tonów. Nie powinno być tak, aby np. sopran zagłuszał średnie tony albo bas dominował nad resztą pasma. To jest również uzależnione od osobistych preferencji słuchacza, gdyż dźwięk ma się przede wszystkim podobać jemu.
    JVC KD-SH1000 => ProconGold =>Audio Art 200.2 + Hfonics Son of Aphrodite + Audio System F2 -190 => Phase Evolution CFS 165.25 + IT MDS 12DVC

  6. #26

    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pleszew
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    to nie wiem jak te Hertze ale ja właśnie montowałem u siebie odseparowany z helix dark blue i bez wzmacniacza to była tragedia a gra to pod wzmacniaczem crancha 1000w i jakiś kondensatorek 1F a tył na razie regeneruje głośniki Audio System http://www.ceneo.pl/1626771 bo poprzedni właściciel spalił takie cudo za tysiaka a reszta z czasem bo nie dawno auto kupiłem a spotkać się można kiedyś wieczorem chętnie posłuchałbym jak Ci się to zgrywa, a zwrotnica służy do rozdzielenia tylko sygnału a nie do wzmocnienia go i nie pomoże uzyskać bas z głośników o średnicy 13 zależność jest im większy głośnik tym odtworzy niższe częstotliwości..
    Serwis RTV naprawa wszystkiego co elektroniczne!!!!

  7. #27
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez zaspany Pokaż post
    nie b?d? zak?ada? nowego tematu

    co my?licie o takim rozwi?zaniu? http://www.allegro.pl/item876056197_...l_gto_804.html kto? testowa??

    Pozdrawiam Karol
    Zakup od nich obudow? i ten g?o?nik

    http://www.allegro.pl/item886914729_...ku_poznan.html

  8. #28

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Malbork
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Nie montuje się głośników z tyłu. No chyba że masz kino domowe w aucie. Głośniki w półce tylko zepsują scenę muzyczną. Utwory muzyczne są tworzone przez wykonawców pod system stereo czyli 2 głośniki (prawy i lewy) no i ewentualnie subwoofer, którego niskie częstotliwości ludzkie ucho nie potrafi wychwycić skąd idzie dźwięk dlatego w przeciwieństwie właśnie do głośników średnio i wysokotonowych (tweeterów) nie ma znaczenia jak subwoofer bedzie ukierunkowany. Dlatego głośniki z tyłu to pomyłka, no chyba że chcesz żeby pasażerowie z tyłu poczuli się super wygodnie, których i tak pewnie wozisz okazjonalnie.

  9. #29
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Panowie, kolega został już uświadomiony i idzie w dobrym kierunku, skupmy sie na odpowiedzi na ewentualne pytania w temacie.

  10. #30

    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pleszew
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    http://www.allegro.pl/item876056197_...l_gto_804.html obudowa 8 litr?w ten g?o?nik si? tam udusi a o niskim basie zapomni!!! poczytaj co? o PowerBass S-12 lub PowerBass S-10 kup sam g?o?nik a niech stolarz za 100pln zrobi Ci obudow? jak? tylko sobie zamarzysz i 100% lepiej na tym wyjdziesz !!!!
    Serwis RTV naprawa wszystkiego co elektroniczne!!!!

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •