Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Pomysł na audio w 8L

  1. #1

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Malbork
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Pomysł na audio w 8L

    Aktualnie w mojej nowo nabytej A3 97' jest jakieś starsze niefabryczne radio Blaupunkta i prawdopodobnie fabryczne głośniki. W dniu dzisiejszym za 2 czekolady nabyłem uszkodzonego oryginalnego Chorusa (procesor do wymiany). W pierwszej kolejności chciałbym naprawić radyjko i kupić jakiś mały tani dwukanałowy wzmak alpine i do tego odseparowany Helix DB lub PB S-5C (około 50 zł różnicy, który będzie korzystniejszy?) W niedalekiej przyszłości chciałem dołożyć fabrycznego suba, tylko z tego co czytałem marna jakość, czy w ogole warto bawić się, bo w sumie juz za 100zł można tą nokie dorwać, czyli niewiele. Jakiej wielkości tam siedzi głośnik i czy ewentualna wymiana na coś innego by coś pomogła.

    Wcześniej miałem zestaw Alpine CDE-9871RR, PB L-6C, S10C i Crunch P4125 dlatego nie chciałbym spaść z konia na samą ziemie

  2. #2
    wiktora3's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Czarny Bór/Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Ja mam seryjny sprzet Bose ale przednie glośniki zmienilem na Infinity, seryjny subwoffer Bose pozostawilem i dodalem jeszcze subwofer Infinity, wzmacniacz JBL 1004 i kondensator wszystko podpiete pod oryginalne radyjko Concert. Wszystko ze soba nieźle współpracuje. Musisz robić to z głową, tanim kosztem również ale pierw sie zastanow czy warto. Ja postawilem na jakość wiec też sporo zaplacilem ale powoli powoli dobrnelem swojego
    Powodzenia

  3. #3

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Malbork
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Z założenia chciałbym jak najmniej odchodzić od serii ale też żeby to grało ciut lepiej niż seria. Mimo że autko kupiłem niedawno to powolutku zaczynam zbierać na polifta, więc za bardzo w tego nie chce kasy ładować, żeby to w miare grało i posłużyło z 2 latka. Z tego co się doczytałem sub BOSE ma osobno gdzieś upchniętego wzmaka.
    Ostatnio edytowany przez eXcential - 18-01-10 o 22:05

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •