Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 32

Temat: wzmacniacz

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Miasto
    Polska

    Domyślny wzmacniacz

    witam i prosze za bardzo nie krzyczeć.. bo uzywałem "szukaj" ale nie znalazłem satysfakcjonujacej odpowiedzi.

    1. jak ściągnac tapicerke tylną 8L wersja 3 drzwiowa. (ze przykręcone nie są to wyczytałem a skad najlepiej zaczać)

    2. jak ściągnać próg w jaki sposób jest mocowany.

    3. którędy przeprowadzić kable zasilania do wzmacniacza... a moze juz sa z tyłu ? (mam tam czerwoną kostke od oryginalnego suba) ale suba brak a podobno nie warto sie w niego bawić. Jesli te kable z czerwonej kostki sie nie nadają to ciągnać z aku ?

    4. zapewne moge wykorzystac kabel z oryginalnej kostki jako kabel właczajacy wzmacniacz (bo po co ciagnac dodatkowy)

    prosze o wyrozumiałosc. Wole zapytac niz uszkodzić.

  2. #2
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    1. jest na zatrzaski, najlepiej zacząć od słupka

    2. próg tez jest na zatrzaski, poprostu złap go mniej więcej po środku i ciągnij z wyczuciem do góry

    3. no właśnie progiem, potem tylną tapicerką, a w drugą stronę to musisz odkręcić cały plastik pod kierownicą oraz ten uchwyt od otwierania maski i plastik który jest pod nim i w ściance grodziowej jest taka guma, którą bez problemu przejdzie nawet gruby kabel, trzeba się tylko trochę pomęczyć żeby dobrze sięgnąć do tej gumy

    4. a tego już nie wiem, ale raczej tak

  3. #3
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    alfik, 4. ale i tak musisz ciagnoc chincze a przewod remote jest przy kazdych chinchach z reguly wiec nic dodatkowo nie musisz ciagnioc
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  4. #4

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Miasto
    Polska

    Domyślny

    mam własnie bez tego cienkiego kabelka

    a wiec ciagnac kable do Aku ?

  5. #5
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    alfik, jak kable do aku remote jest od wlaczania wzmaka
    A plus i munus do wzmaka to juz inna bajka
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  6. #6
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez alfik
    mam własnie bez tego cienkiego kabelka

    a wiec ciagnac kable do Aku ?
    kabel od aku tak i tak musisz pociagnac..... i to porzadnym kablem zeby odpoweidnio zasilic wzmacniacz .......cienki kabel (remote) jest po to zeby wzmacniacz sie uruchamial zaraz po wlaczeniu radia !! ...przewaznie podlacza sie do wyjscia automatycznej anteny !!

  7. #7
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    a tak dla wiadomości użytkowników, najgrubszy kabel jaki wejdzie w próg naszych a3 to 25mm2, lecz i tak bez wyłamania małych plasticzków od wewnętrznej strony listwy progowej się nie obejdzie. Skąd wiem, bo mam taki kabel i był mały problem, żeby go tam umieścić, ale udało się
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  8. #8
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Grabarz
    a tak dla wiadomości użytkowników, najgrubszy kabel jaki wejdzie w próg naszych a3 to 25mm2, lecz i tak bez wyłamania małych plasticzków od wewnętrznej strony listwy progowej się nie obejdzie. Skąd wiem, bo mam taki kabel i był mały problem, żeby go tam umieścić, ale udało się
    ja tam nie mialem problemow z puszczaniem kabli i nic nie musialem wylamywac ....i zeby sobie ulatwic prace najlepiej puscic kable w progach a pozniej pod tylnym siedzeniem ....mozna kupe czasu zaoszczedzic

  9. #9
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    michael21j, dokladnie tak samo mam - tylko ze wepchnolem kable pod tylnia tapicerke bo sie da bez problemu i zdejmowania tapicerki
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  10. #10
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez michael21j
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Grabarz
    a tak dla wiadomości użytkowników, najgrubszy kabel jaki wejdzie w próg naszych a3 to 25mm2, lecz i tak bez wyłamania małych plasticzków od wewnętrznej strony listwy progowej się nie obejdzie. Skąd wiem, bo mam taki kabel i był mały problem, żeby go tam umieścić, ale udało się
    ja tam nie mialem problemow z puszczaniem kabli i nic nie musialem wylamywac ....i zeby sobie ulatwic prace najlepiej puscic kable w progach a pozniej pod tylnym siedzeniem ....mozna kupe czasu zaoszczedzic

    I wcale Ci się nie dziwie, że nie musiałeś nic wyłamywać, bo wcześniej jak miałem cieńszy kabel też nie musiałem, ale dostałem wraz ze wzmacniaczem 25mm2, i dla tego musiałem już wyłamywać, ale nie narzekam, muszę tylko masowy dać grubszy bo mi światła lekko przygasają

    [ Dodano: Wto 20 Mar, 2007 21:57 ]
    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    michael21j, dokladnie tak samo mam - tylko ze wepchnolem kable pod tylnia tapicerke bo sie da bez problemu i zdejmowania tapicerki
    dokładnie tez tapicerki nie zdejmowałem, a kabel mam za tapicerką

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •