Pokazane rezultaty 1 do 10 z 10

Temat: monitorowanie wyszukiwanie aukcji na allegro.pl

  1. #1

    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krk
    Auto
    aktualnie vw golf
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny monitorowanie wyszukiwanie aukcji na allegro.pl

    Chciałbym forumowiczom przedstawić nową stronę pomagającą łatwo monitorować allegro i szybko wyłapywać nowe okazyjne aukcje.

    Specjalnie dla fanów audi przygotowałem dedykowane konto demo dostępne pod adresem

    http://www.przeszukamy.pl/login/demo/group:audi/

    Jeśli się komuś spodoba, każdy może założyć sobie darmowe konto i skonfigurować zakładki do swoich potrzeb.

    Wszelki uwagi mile widziane
    przeszukamy.pl - znajdź okazje na Allegro

  2. #2
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    konto darmowe,ale wasze uslugi sa odplatne....

    Regulamin sprzedaży

    SERWIS świadczy odpłatne usługi prowadzone drogą elektroniczną, polegające na wyszukiwaniu produktów w serwisach aukcyjnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników SERWISU.

  3. #3

    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krk
    Auto
    aktualnie vw golf
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Już wyjaśniam - serwis pozwala wyszukiwać co się chcę i ile się chce ZA DARMO.
    Konta płatne jakie są do wykupienia różnią się tylko czasem odświeżania. Na darmowym koncie sprawdzamy co jedna minutę czy są nowe aukcje. A dla maniaków mamy konto płatne, które sprawdza czy są nowe aukcje co 10 sekund. Druga różnica na darmowym koncie maile są wysyłane co 4 godziny na płatnym co 5 minut.
    Więcej różnic nie ma, więc konto darmowe dla 95% użytkowników będzie wystarczające.
    przeszukamy.pl - znajdź okazje na Allegro

  4. #4
    tomek_cichy's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódzkie
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Mogę się mylić ale jeżeli w regulaminie mówi się o odpłatności za usługi to w tym samym regulaminie powinna być dostępna tabela opłat.
    Tak samo sposób likwidacji konta powinien być dostępny przed rejestracją.
    Ostatnio edytowany przez tomek_cichy - 20-01-10 o 23:45 Powód: usunąłem porównanie do pobieraczka

  5. #5

    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krk
    Auto
    aktualnie vw golf
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    dzięki Tomku za uwagę odnośnie tabeli opłat - obiecuję że jutro się takowa tam pojawi (bez względu czy jest ona obowiązkowa wg prawa czy nie).

    Jeśli tylko to zwiększy przejrzystość serwisu dla Ciebie na pewno przyda się to większej ilości osób.

    Tak jak pisałem w temacie przywitań, projekt powstał dla kilku osób związanych z forum bmw-syndykat.pl gdy okazał się że działa i spełnia swoje zadanie upubliczniliśmy go wszystkim. Jeśli nie wierzycie mi możecie zapytać kogoś z adminów/moderatorów tamtego forum.

    Serwis jest nowy ponad 100 użytkowników dopiero więc nie ma jeszcze renomy ale porównywanie go z pobieraczkiem tak od razu jest trochę niesprawiedliwe dla nas
    przeszukamy.pl - znajdź okazje na Allegro

  6. #6
    uzx's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Ja trochę nie rozumiem, czemu ma służyć ta strona. Jaka jest przewaga tego skryptu nad zwykłym feedem rss z wyników wyszukiwania? Bo niektóre czytniki też oferują powiadomienie dźwiękowe i przez dodatkowe okna.

  7. #7
    tomek_cichy's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódzkie
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Od razu wyjaśniam, że porównanie z pobieraczkiem wynikało z tego iż podczas pisania posta przeze mnie dodałeś odpowiedź o opłatach i nie widziałem, że coś się pojawiło.
    W tej sytuacji za porównanie przepraszam.

  8. #8

    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krk
    Auto
    aktualnie vw golf
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    @uzx - tak masz rację w tej chwili jest to powiedzmy czytnik feedów RSSowych allegro, ale:
    1. Nie wszyscy użytkownicy internetu wiedzą co to jest RSS i jak skonfigurować RSS
    2. Nie wszystkie czytniki potrafią wysyłać maile.

    Dodatkowo jest to pierwsze publiczna wersja serwisu, w niedalekiej przyszłości planujemy dodać:
    - obsluge ebay-a , swistaka, ceneo, nokuat itp
    - obsluge konczacych sie aukcji (wpisuje zapytanie i w jednym tabie bedziesz mial najnowsze kup teraz w drugim te które się koncza w przeciagu 30 minut)

    Dodatkowo nasz "engine" nie korzysta tylko z RSS-ów, wykorzystuje również API allegro.

    Tak jak pisałem wyżej to jest pierwsze publiczna wersja powiedzmy "beta", dlatego wszelkie uwagi użytkowników są dla nas bardzo cenny i na pewno będą brane pod uwagę przy rozwoju serwisu

    @tomek_cichy - nie ma problemu początki serwisów są zawsze trudne
    przeszukamy.pl - znajdź okazje na Allegro

  9. #9
    uzx's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez przeszukamy.pl Pokaż post
    @uzx - tak masz rację w tej chwili jest to powiedzmy czytnik feedów RSSowych allegro, ale:
    1. Nie wszyscy użytkownicy internetu wiedzą co to jest RSS i jak skonfigurować RSS
    2. Nie wszystkie czytniki potrafią wysyłać maile.

    Dodatkowo jest to pierwsze publiczna wersja serwisu, w niedalekiej przyszłości planujemy dodać:
    - obsluge ebay-a , swistaka, ceneo, nokuat itp
    - obsluge konczacych sie aukcji (wpisuje zapytanie i w jednym tabie bedziesz mial najnowsze kup teraz w drugim te które się koncza w przeciagu 30 minut)

    Dodatkowo nasz "engine" nie korzysta tylko z RSS-ów, wykorzystuje również API allegro.

    Tak jak pisałem wyżej to jest pierwsze publiczna wersja powiedzmy "beta", dlatego wszelkie uwagi użytkowników są dla nas bardzo cenny i na pewno będą brane pod uwagę przy rozwoju serwisu
    W sumie fakt, jak komuś nie chce się uczyć obsługi kolejnego programu i mechanizmu działania RSS, to stronka może być przydatna.

    Od siebie mogę dodać, że szukałem kontrprzykładów, ale nie udało mi się znaleźć darmowego czytnika RSS z jednoczesną możliwością aktualizacji źródła z odświeżaniem poniżej 1 minuty i sygnalizacją dźwiękową/balonikową, choć być może takie są.
    Więc stanowi to już pewien plus w stosunku do zwykłych czytników.

  10. #10

    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krk
    Auto
    aktualnie vw golf
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    zgodnie z obietnicą regulamin SERWISU został uaktualniony by nie budził więcej wątpliwości

    http://www.przeszukamy.pl/pages/terms

    Dodano w nim również link do cennika usługi PREMIUM.
    przeszukamy.pl - znajdź okazje na Allegro

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •