Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: [8L] Wielka prośba o podanie bloków wartości do 1.8

  1. #1

    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    ...
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    inny

    Domyślny [8L] Wielka prośba o podanie bloków wartości do 1.8

    Nie wiedziałam, gdzie tą prośbę zamieścić.Mam bardzo pilną sprawę i nie wiem do kogo się zwrócić. Znalazłam stronke z blokami wartości,ale nie wiem,które dotyczą wartości prawidłowych do badania przepływki.
    http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2104

    Jakby ktoś mógł zerknąć w te tabelki i mi napisać co i jak,bo bardzo potrzebne jest mi to dziś na zlot i chcę wydrukopwać to,co potrzebne Silnik 1.8 AGN. Z góry dzięki wszystkim,którzy coś rozumieją z tych tabelek

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Möhnesee
    Auto
    Audi A8 3.0TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Martusiaaa i jak zrobiliscie pomiar na spocie?

    Nie znalazlem w tym temacie zadnych konkretnych wartosci masy powietrza. Chyba ze cos przegapilem?

    W kazdym razie dobra przeplywka w 1.8T np. AGU bez czipa ma miec ok. 130g/s.

    Mysle ze 1.8 musialby miec ok. 80-100g/s ale to tylko takie moje gdybanie. Ma ktos dokladne wartosci najlepiej wszystkich starszych beznyniakow tzn. 1.6 i 1.8?

    Moze ktos da logi z pomiaru masy powietrza z 1.6 i 1.8 bo jestem bardzo ciekawy.

    Edit:
    w linku ktory podalas sa wartosci na biegu jalowym 2.0-4,5g/s. ale to nam nic nie daje...

    ocena:

  3. #3

    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    ...
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Zrobiliśmy pomiar na spocie.Według chłopaków jest ok.Z tego co pamiętam to wyszło coś 62g/s , chyba Ja się na tym nie znam Co do braku mocy to ja na razie nie narzekam, więc dam sobie spokój z tą przepływką i nie będę szukać na siłe.
    Chłopaki mówili że do 90g/s granica

  4. #4
    gelus's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    A4
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    hmm nom wlasnie tez bym chcial poznac jakie sa prawidlowe wartosci przeplywomierza, ja mierzylem na 3 gaz do dechy max mialem 142g/s przy 5500 obr silnik AGU po chipie z turbina k03s to dobrze mierzy? za duzo? za malo? proboje dojsc dlaczego mi duzo pali kazali mi zdiagnozowac przeplywke ale nikt nie umie powiedziec czy 142 g/s to dobrze hmm
    Audi A3 Oettinger ProjektZwo 204KM 285NM
    1.8T AGU obecnie z turbina K03s z dolotem z UNITRONICa i DP 3.0" reszta 2.5 koncowy wydech
    Wczesniej chip z oettingera na teoretycznie 195KM
    Pakiet stylistyczny zewnetrzny i wewnetrzny wszytko ProjektZwo (jedynie dokladka przod oettinger)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •