Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: [8L] Montaz czujnika temp zewnetrznej w woj. lodzkim - gdzie

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pabianice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny [8L] Montaz czujnika temp zewnetrznej w woj. lodzkim - gdzie

    Czy wecie moze gdzie w woj. lodzkim mogliby mi zamontowac czujnik temperatury, chodzi mi dokladnie o taki http://www.a3-club.net/forum/viewtop...ik+temperatury, i przy okazji obramowki do zegarow?

  2. #2
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    komarzysko21, nauczysz sie w koncu ze forum warsztat sluzy do czego innego nastepnym razem dostaniesz ostrzezenie

    przy okazji nazewnictwo tematu sie klania

    tym razem nie wyrzuce do smietnika ale szybko popraw temat tak by mowil co chcesz zrobic z tym czujnikiem oraz by byl zgodny z 5 pkt'em regulaminu
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  3. #3

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pabianice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Chodzi mi o zamonotwanie czujnika temperatury, samemu za bardzo nie chce mi sie w to bawic poniewaz nie mam zbytnio na to czasu. Wydaje mi sie ze w dobrym dziale napisalem ten temat jesli nie to z gory wielkie sorkiiii!!!!!!!!!!!

  4. #4
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez komarzysko21
    Wydaje mi sie ze w dobrym dziale napisalem ten temat jesli nie to z gory wielkie sorkiiii!!!!!!!!!!!
    czytales opisy danych dzialow/podforum?? juz raz ci pisalem zebys przeczytal je bo tez juz kiedys zalozyles temat w warsztacie ktory powinien znalezc sie na ogolne i techniczne

    WARSZTAT
    Ulepszyłeś, naprawiłeś, rozkreciłeś swoje Audi? Na tym forum możesz zaprezentować to - pamiętaj do każdego opisu dodawaj zdjęcia!

    OGOLNE I TECHNICZNE
    Wszystkie sprawy związane z naszymi A3 i S3, zarówno w benzynie, dieslu jak i lpg.

    i dalej uwazasz ze ten temat powienien byc na podforum WARSZTAT?

    dalej idac co mowi temat "czujnik temperatury" ale co czujnik - chcesz go naprawic, wyrzucic, znalezc, wymienic, itd i drugie pytanie czyjnik temp ale czego? - tematy powinny byc zakladane jednoznaczne - patrz pkt 4 regulaminu:
    4. Zadając pytanie pisz tak, by było jasne o co chodzi w temacie.
    wiec nastepnym razem zakladajac temat napisz o co dokladnie chodzi - zawsze mozesz edytowac swoj temat (w prawym gornym rogu danej swojej wiadomosci masz przycisk edytuj)

    tym razem zmienie nazwe tematu choc i tak mysle ze nikt jednoznacznej odpowiedzi ci nie udzieli bo takie sprawy zazwyczaj zalatwia/robi sie samemu
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •