Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Wycieraczka przednia

  1. #1

    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny Wycieraczka przednia

    temat był juz poruszany ale nie w przypadku takiej wariacji jaka wystapila u mnie w skrocie:
    zapiekły mi sie sworznie w efekcie czego spalil mi sie silniczek, kupiłem wiec nowy (oryginalny, uzywany z ramionami) zamontowalem i oto co jest na chwile obecna
    1. wycieraczki dzialaja tylko na najwyzszym biegu (jest to chyba efekt przekaznika wycieraczek, czy ktos z was wie gdzie go znajde i jaki jest jego numer? prosze o szybka instrukcje jak to to wymienic)
    2. wycieraczki dzialaja w druga strone... jedyne rozwiazanie jakie mi przyszlo do glowy ze musi to byc silniczek od angielskiej wersji (rozrysowalem sobie i rzeczywiscie jesli silniczek z ramionami bylby po prawej stronie to by dzialalo tak jak trzeba) czy ma ktos z was pomysl jak to rozwiazac? i czy moze byc inna odpowiedz na taka prace wycieraczek.

  2. #2
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    przekaznik wycieraczek ma nr 377 jest wiekszy niz pozostale znajduje sie pod "kierownica".sprobuj uruchomic stary mechanizm,ale jest to dziwne ze spali sie silniczek od tego sa wlasnie bezpieczniki aby zapobiegac tego typu sytuacja
    w celu wymiany przekaznika musisz odkrecic oslone pod kierownica tam jest chyab 6 srubek z lbem torx ( t25)
    zanim zaczniesz wymieniac przekazniki to sprawdz jeszcze manetke bo dziwne jest to ze dzialaja tylko w polozeniu najszybszych obrotow.
    Ostatnio edytowany przez PROSTO - 07-02-10 o 16:54
    Who I am? I am a the Champion.

  3. #3

    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    silniczek stary spalil sie na 100% niestety spieszylem sie i podobnie jak inni po zatarciu sworzni probowalem recznie wycieraczki polozyc poszedl dym smrod i tyle zostalo mi z silniczka
    przekładnia raczej dziala to ze dzialaja tylko na jednym biegu jakby sugeruje ze to moze byc przekazniczek... ale czemu chodza w druga strone?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •